|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravniška komisija
6.4.2005 14:17:05   
barbara1
Prvo en lep sončen pozdravček vsem skupaj.
Že od meseca januarja naprej sem na bolniški ( po dveh SS in rahli krvavitvi v začetku te nosečnosti). Do sedaj mi je komisija brez komplikacij podaljševala bolniško in me samo obveščala z odločbo. Danes pa sem dobila vabilo za osebno predstavitev:zmeden:.
Ali ima katera izkušnje s tem? kako to poteka, kaj povedati, da mi bodo bolniško podaljšali. Pa še nekaj. Na odločbi je vedno pisalo, da moram mirovati in da lahko grem ven samo na zdravniški pregled. Ali lak+hko kako vplivam na to, da mi bodo dali malo več gibanja(doma se mi bo kar zmešalo), ker pa tako ali tako pridno hodim na sprehode.(UZ je vredu, dojenček pridno raste, krvavitev ni..)
Prosim za nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zdravniška komisija
6.4.2005 14:23:13   
pravljica
joj, barbara, od kje pa si ti? meni že od novembra lepo podaljšujejo za 4 tedne, brez komplikacij (zaenkrat :zmeden: ), upam, da ne bodo zdaj kaj začeli, ker mi bi naj samo še 2x podaljšali do porodniške...hmm, vsekakor piši, kako boš zrihtala

a nič ne piše, zakaj se moraš predstavit? čudno

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zdravniška komisija
6.4.2005 14:29:12   
barbara1
Ja sem iz Celja. Do sedaj jaz tud nisem imela problemov s podaljšanjem. Nič pa ne piše zakaj moram pridit tja, samo da sem vabljena na osebno predstavitev. Tak da javim v ponedeljek, ko bom vedela več.
lp

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zdravniška komisija
6.4.2005 16:47:23   
rozi81
Joj ponavadi nosečk ne kličejo. Vsaj men je tako moja osebna zdravnica rekla.:zmeden:
Jst sm tut dons dobila pošto in sicer so mi podaljšali do bolniške.:bravo::bravo::bravo:

Sm bla ful vesela, ker sm se tut bala kej tazga al pa celo da mi ne bi podaljšal.

LP S:nosecka: in :duda: 28t

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zdravniška komisija
6.4.2005 16:48:02   
rozi81
do porodniške sm misnla.:ups::ups::ups:

:)-

LP S

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zdravniška komisija
6.4.2005 17:45:43   
wawa
Lej ne se preveč sikirat, lahko da so te po golem naključju zbrali eno izmed mnogih, ki jo bodo preverili.....

Sama osebno sicer nimam s tem izkušenj, imam pa opravka s številnimi ljudmi ki imajo izkušnje s takimi komisijami.................lej verjetno ti bodo potrdili ker nosečkam nimajo kaj komplicirat, če imaš izvid in priporočilo(mnenje)od ginekologa, nimajo šans, tako da najprvo brez panike. Moram pa te opozorit, da je to za večino ljudi precej neprijetno, prideš tja, tam sedijo od ene do tri tete ali strici, ki so v žal redko prijazni in sprašujejo tebi povsem nelogiččna vprašanja.........to ti govorim zato da se ne boš prestrašila, bo pa sigurno vse ok, saj nimajo prav veliko možnosti. Tako da brez panike (je rekel hrabri vojak Švejk)!

LP;)

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zdravniška komisija
6.4.2005 19:07:47   
superfly
Sej vas nočem strašit, sam kolikor vem je komisija v celju precej zaj.... prijateljica je imela z njimi same težave, kar 2X so ji poslali kontrolo in ji kr naprej neki težili, pa je mela resne zdravstvene težave. ampak jih je na koncu uni ženski tam napela in ji dala vedet, da bo ona kriva če bo šlo kaj narobe če bo morala delat. v glavnem treba jim je dat vedet, da verjetno ginekolog že ve zakaj nekomu predpiše bolniško in da je v tem primeru govora o človeškem življenju, pa naj si denar kje drgje šparajo ne pa na otrocih in bodočih mamicah.

sicer pa le korajžno in se ne daj kr tako spodit.

lp, superfly

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zdravniška komisija
6.4.2005 21:09:53   
barbara1
Ja bomo pa vidli kak bo. Na žalost mi ne ostane nič drugega kot da čakam in vidim. Upam, da mi ne bojo kaj veliko komplicirali.
Javim, ko izvem rezultat.
lp

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?