|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mc Donalds
21.1.2009 19:44:37   
bjondi
Jej kar ti paše.Tud men zadiši.Zdele so babice vrlo pametne.Ko bo pa otrok rojen bojo še bolj.Ko pa bo mali lahko že vse jedel mu bojo pa v usta tlačile razne bombone in čokolade.No pol jih pa ti spomni na zdravo hrano...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mc Donalds
21.1.2009 19:59:04   
Gina
Ha, ha...po moje vas vse prekašam... V normalnih nenosečniških dneh mi Mc ne paše preveč. Skoraj ne hodim tja. Ko pa sem bila ta drugič noseča, sem mislila ubijat za fish macka. Joj, saj me je sram povedat, ampak čisto vsak delavnik sem šla po službi na malico tja. Samo na fisha.user posted image user posted image  Čist se mi je strgalo. In to vseh 9 mesecev. Kak je došlo, tak je prošlo. Hormončki so naredili svoje. Nisem se nič bog ve kako zredila, 12kg vse skup, pa bolna nisem bila tudi nič, daleč najlepša nosečnost je to bila. Je pa moja hči, (le zakaj, a neuser posted image ) čist nora na fiš mek.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mc Donalds
21.1.2009 20:04:20   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ha, ha...po moje vas vse prekašam... V normalnih nenosečniških dneh mi Mc ne paše preveč. Skoraj ne hodim tja. Ko pa sem bila ta drugič noseča, sem mislila ubijat za fish macka. Joj, saj me je sram povedat, ampak čisto vsak delavnik sem šla po službi na malico tja. Samo na fisha.user posted image user posted image  Čist se mi je strgalo. In to vseh 9 mesecev. Kak je došlo, tak je prošlo. Hormončki so naredili svoje. Nisem se nič bog ve kako zredila, 12kg vse skup, pa bolna nisem bila tudi nič, daleč najlepša nosečnost je to bila. Je pa moja hči, (le zakaj, a neuser posted image ) čist nora na fiš mek.


Gina hudo. user posted image

Nič čudnega, da gre hčerka po tvojih stopinjah user posted image .

Važno, da je dete zdravo.

Meni tudi občasno full zapaše ta Mc Donald's - po moje grem jutri pred izpitom tja na kosilo user posted image , ste mi dale iddejo. Fish maca pa tud že 100 let nisem jedla user posted image .



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mc Donalds
21.1.2009 20:59:16   
Ploha
oh ta mac, men se je tud fulll douh luštov, pa niko nism uspela pridt do njega, no včeraj sm šla, ampak ni to to, kar je bilo prej, sej ne vem, preh je lepš dišou pa boljšega okusa je bil, no pustila nism nč, ker tolk zanič pa spet ni bil user posted image ,...drgal pa men tud fulll paše tale junk food,...pa razni smokiji in čipsi, pa pice, pa hamburgerji, pa čokolada na 100 in 1 način,...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mc Donalds
21.1.2009 21:05:06   
Zvezdica
Zaspančka, verjetno te je mati zasekirala, da pazi kaj ješ, zaradi toxe ali listerioze.
Ne jej belih ali plesnivih sirov, ne jej tatrca, pršutka in pancete. Domačih majonez in teh stvari se ogni. Pa sadje in zelenjava naj bosta 3x oprana, vse ostalo pa po želji.

Sicer je na forumu o tem veliko napisanega pa malo pobrskaj da ti bo lažje.

Lepo in zdravo nosečnost ti želim.






_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mc Donalds
23.1.2009 18:56:50   
sonček85
Zaspančka:
naj ti povem ,da v nosečnosti jej kar ti paše.Sama delam v McDonasld'su  pa si ga tudi odkar sem v bolniški (od avgusta)privoščim vsaj 1xna mesec  ali 1x na 2 meseca.
Samo v sredo sem pojedla veliko premier solato ,hamburger in krompirček križ kraž,aja pa še dragemu sem malo cole ukradlauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jej kar ti paše ,samo v mejah normaleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mc Donalds
23.1.2009 19:26:59   
vanilla
Jaz tut pravim, da jejte, kar vam paše, važno, da je v mejah normale. Tut če ne bi bla noseča, ne bi blo dobro, da bi se s čimerkoli prežderavala. Telo rabi raznovrstno hrano - v nosečnosti pa večini paše predvsem "junk food" in sladkarije. Temu se pač nič preveč upirat, ampak pretiravat pa tudi ne.

Btw: jaz bi zdele ubila za McCountry Menu: sendvič, pomfri in cola. Uh, pa še en cheeseburger za 1€ zravn... Mnjamiiiii

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mc Donalds
23.1.2009 19:59:34   
sonček85
mmmmmmmmmmmmmmmm country je pa res noro doberuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mc Donalds
25.1.2009 18:21:55   
hmm...
Ma meni se zdi, da takoooooooooooooooooooo komplicirate. Pa saj ne ješ vsak dan v MD.

Tako da brez skrbi, če bo včasih samo, ne bo nič škodilo.
Uživaj v nosečnosti!user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mc Donalds
28.1.2009 9:25:00   
Anonimen
Jej kar ti paše.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?