|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sojini mlečni izdelki
12.4.2005 21:12:18   
abo m
Halo!

Zanima me kje kupujete sojino mleko, jogurte, pudinge... Moja pikica ima nevrodermitis in je najverjetneje alergična na mleko in mlečne izdelke tako vsaj predvideva njena zdravnica, 9.6. smo naročeni na testiranje da bomo videli na kaj je sploh alergična.:zmeden2: Če je na mleko bi vas prav lepo prosila če mi lahko napišete kje kupujete sojine mlečne izdelke in podobne stvari ki jih lahko zaužijejo, kajti v lekarni sem vprašala za mleko pa je grozno drago 3500 ena škatla pa me zanima, če se kje dobi ceneje?:zmeden:
Stara je devet mesecev.

lp abo m
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sojini mlečni izdelki
12.4.2005 21:17:04   
willma
Mi jih kopujemo kar v Sapru (najceneje)....na dietnem oddelku, drugače pa jih prodajajo tudi v specializiranih trgovinah z zdravo in dietno prehrano.

Kaj pa namesto sojinega mleka kar prilagojeno mleko?....Veliko ceneje!

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sojini mlečni izdelki
12.4.2005 21:23:42   
Divja vijolica
Nam je dietetik odsvetoval sojino mleko, ker če ima otrok alergijo na kravje mleko, lahko hitro razvije tudi alergijo na sojino mleko. Lahko ga sicer uživa, vendar v majhnih količinah. Če bo alergična na mleko pa itak dobiš pregomin (nadomestno mleko), ki je na recept in tako zastonj.

:)

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sojini mlečni izdelki
12.4.2005 22:10:45   
Janeja

Jaz sem Janu dajala riževo mleko, ki ima za moje pojme dosti boljši okus kot sojino. Kupla pa sem ga u Intersparu - 1 liter cca. 650,- SIT (pred enim letom!).
Na recept pa sva dobila tudi Pregomin - prilagojeno mleko za alergike.


(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sojini mlečni izdelki
13.4.2005 6:44:59   
Natasa-6
Mi uporabljamo riževo in ovseno mleko. Sta skoraj brez okusa, medtem ko se je potrebno na okus sojinega mleka navaditi. Kupujem pa v Mercatorju, je cenejše kot v Intersparu - ovseno je malo manj kot 400 Sit, riževo pa 500 Sit. Uporabljamo pa sojine joggurte in pudinge.

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sojini mlečni izdelki
13.4.2005 7:34:20   
darjatimci
Interspar najdražji,DM, Muller in Mercator pa cenejši.

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sojini mlečni izdelki
13.4.2005 7:37:22   
maja2
Naš je tudi alergičen na kravje mleko in na žalost je razvil tudi alergijo na sojo :((.
Pregomin tudi ne prenaša najbolje (dobi drobne pikice po dekolteju). Sicer pa-kdo bi ga prenašal-je ogabnega okusa :(.
Trenutno smo na riževem mleku (tega ma rad, ker je sladkega okusa). Kupujemo ga pa v DM-tu je najcenejši od njihove blagovne znamke Alnatura. Stane cca 450 SIT.

Zdaj čakamo na kontrolne teste iz pediatrične. Upam, da je alergija mimo.

(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sojini mlečni izdelki
13.4.2005 17:02:45   
ajda11
Tudi moja hči ima alergijo na mleko in na našo srečo sojo dobro prenaša. Jaz za pripravo riževih kašic kupujem adaptirano mleko iz soje. To je MILUPIN sOM in je mleko v prahu od novorojenčka dalje. Najcenejši je v drogeriji Muler, kjer staneta dva zavoja po 300g
2375 sit. Ista škatla je v DM 3100 sit. Meni osebno in tamali tudi je zelo dobrega okusa, sploh v primerjavi z literskim tetrapakom sojinega mleka, ki ga jaz ne spravim dol. To še za v kavo ni. Bom pa po vaših nasvetih probala riževega. Drugače pa jogurte in pudinge kupim v Mercatorju ali Šparu, kakor kdaj in so zelo dobri.

Mi bomo sicer začeli z uvajanjem mleka, ki je po bicom terapijah sedaj negativen in me je kar malo strah.


(odgovor članu abo m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?