|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
19.1.2009 22:44:25   
ZvezdicaZaspanka
Dovolj imam! V našem stanovanju se nabira vlaga...je že kar neznosno, stene so že obupne, da o vonju ne govorim. Danes sem se odločila in jutri ga hočem imeti - razvlažilec.
Ali mi katera zna kaj svetovati? Katerega naj izberem, da bo zares dober? Tako na pogled mi je všeč DE´LONGHI, DNC 65. Ga katera ima? Ste zadovoljne?




Razvlažilnik zraka DE´LONGHI, DNC 65

Cena: 289,90 €





Moč 495 W, pretok zraka do 160 m3/h, delovanje od 1 do 40° C, količina izločene vode 6 l/24 h, rezervoar prostornine 2 l, tiho delovanje, 8-urni časovnik, tri stopnje delovanja, avtomatska kontrola polnega rezervoarja, vgrajen ionizator in filter za zrak, mere: 187 x 478 x 324 mm.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
19.1.2009 23:19:48   
Maleal
A to sr... je tako drago,v čem pa je razlika s tistimi,ki pridejo nekje 10€,sem videla v leclarku.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
20.1.2009 6:17:34   
Ronči
Naši so imeli vlago, v novi hiši dokler niso naredili fasado (kriv je bil neizoliran balkon). Odtlej ni duha ni sluha o vlagi. Torej je najšprej treba najt vzrok.
Drugače so si pomagali z zibrotom in je zelo fajn. Priporočam.


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
20.1.2009 6:18:08   
Ronči
http://www.zibro-shop.si/product.php?id_product=30




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
20.1.2009 10:27:14   
Lunca1
MarcelAlina tisti so verjetno samo tista plastična posoda s peskom. Te veliki pa mislim da kondenzirajo vlago in jo izločajo v posodo. No mi smo imeli do letos skoz probleme s preveč vlage, tudi 80%, tale letošnja mrzla zima pa je preveč izsušila zrak in posledično imamo samo 40%, seveda nam je močno izsušilo parket in smo morali kupit vlažilec.user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
20.1.2009 12:36:59   
koala
Odkar imamo nova ova okna, me vsako kurilno sezono kuri ta vlaga, kljub rednemu zračenju je krrrrrrriiiiiiiiiiiiza, dokaj uspešno se za zdaj bojujemo proti njej z ceresti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razvlažilec oz. razvlažilnik zraka
20.1.2009 14:19:46   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

A to sr... je tako drago,v čem pa je razlika s tistimi,ki pridejo nekje 10€,sem videla v leclarku.user posted image


U, ful razlika je v tem, koliko vode potegnejo iz lufta. Eni so čist na izi narejeni, drugi so močni, tretji še malo bolj močni, četrti so pa kar industrijski, ti pa so namenjeni velikim površinam na hitro izsušit.

MI smo imeli zelo veliko vlage v zraku v prejšnjem stanovanju in neprestano plesen po kotih, pa kondenz, pa tako sranje. Pa smo luftali, pa špricali s tistim proti pklesni, pa vse sorte probali....nismo pa mogli narediti fasade, ker ljudje v bloku enostavno niso bili za to. Niso imeli denarja. Potem smo od znotraj eno sobo obložili, pa je pomagalo samo za dve leti, potem ap je spet ven butnilo, ker tista vlaga je zažrta v stenah. Potem smo kupili razvlaževalec in to tisti malo bolj ornk.  Pojma nimam katere sorte, ker smo ga pred časom nekomu posodili, ap ga še ni vrnil. Ampak ta stvar je vsak dan iz zraka potegnila res ogromno vode, najbrž vsaj okrog 10l. Podnevi smo ga imeli v enem prostoru, ponoči v drugem. Laufal je non stop. Pa je tudi edina stvar, ki je res pomagala. Kupi nekaj močnega. Res pomaga.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?