|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA SEVEN
13.4.2005 16:15:48   
Kali
Pozdravljena!Sem ravno brala o tvojih teževah z sosedi in sem skoraj 99% da stanuješ v Kidričevi ul.Se motim?Kot bi opisovala mojo zgodbo.:zmeden2:
LP KALI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA SEVEN
13.4.2005 16:27:28   
Seven*
Ne motis se.. Si tudi ti iz Kidriceve? Se gremo skupaj jokat?!?! :((:((:(( :hudicek: :hudicek:

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA SEVEN
13.4.2005 16:28:29   
Kali
Bila nekoč,se ne rabim več jokat!:sloncek:

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA SEVEN
13.4.2005 16:29:28   
Kali
ziher iz 18???(po opisu razmer sodeč)

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA SEVEN
13.4.2005 18:30:10   
Metuljčica04
Seven ti imaš probleme s starejšimi jaz z" mladimi.":)-V našem bloku sicer ni upokojencev,same mlade družine,vse lepo in prav,so pa drugi problemi.Glasna muzika ob nemogočih urah(ko imaš dojenčka gledaš na to drugače,tudi če si sam mlad),ponoči,ko se pride domov,prvo glasni pogovori po stopnišču,kot,da je dan,sploh,če je alkohol prisoten,zapiranje vrat od stanovanja tako burno,da se meni zatresejo okna, pol pa naj otrok mirno spi,zbudili so mi jo neštetokrat,pol pa procedura na novo za spanje,včasih tudi nekaj ur.In še bi lahko naštevala...............Je pa res ni kreganja glede parkirnih prostorov,domačih ljubljenčkov,čeprav tudi vsi ne počistijo za njimi,kidanja snega.......Me pa razjezi ko vidim,da pes lula ali kakca v peskovnik,pa se lastnik psa ne obremenjuje s tem preveč.Pri nas je skoz živahno,otroškega smeha in veselja na dvorišču ne manjka,prav lepo jih je poslušat,samo njihove vragolije prenašat ti tudi včasih prekipi,npr.meni so na vozičku izpraznili vse tri gume,ventilčke pa nastavili vanj,pol pa prideš iz 4.nadstropja,"nabasan"z stvarmi in otrokom,da greš na sprehod pa ne moreš.
Drugače se brigamo vsak zase in ni kreganja,se pa tudi najdejo izjeme.



L.p.!:rozica:

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA SEVEN
13.4.2005 19:28:38   
Seven*
Hmmm.. Zdaj pa me je ze malo strah, da si kaksna znanka od mojih sosedov in me bos zaspecala. :)-:)-:)- Ja. Iz 18. Kako ves?

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA SEVEN
13.4.2005 20:00:39   
Kali
Ker sem tam stanovala :)- ,saj drugače nebi mogla vedet :zmeden: Stanovala pa sem v stanovanju,kjer je sedaj Iztok.Kaj ta spodnji imajo še vedno vaje v kleti?:grrr: Meni se je mešalo,ko sem tamalega uspavala,oni pa po bobnih tolkli:zaspan:No ja,v blok nikoli več.
Uživajte :kuza:

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA SEVEN
13.4.2005 20:39:09   
Seven*
Jaz sem v spodnjem stanovanju. Stanovanje od mojega dedka in babice. No vaj vec ni, zdaj je pa zgornji sosed gluh in ima tak na glas televizijo, da ve cel blok na katerem kanalu ima prizgano. :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA SEVEN
13.4.2005 20:47:47   
Kali
:)-Moja spalnica je mejila na njegovo-je bilo enako že takrat.Se te pa spomnim,ko smo bili otroci.Torej je na tebe stanovanje čakalo tako dolgo prazno:)-

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA SEVEN
13.4.2005 20:51:14   
Seven*
Si ti tud mela kaj problemov z upokojenci? Meni se zdi, da me noben ne mara.. :((:((:(( Stalno je nekaj narobe, vcasih sploh ne morem razumet... Pa sam tako pridna in pohlevna.. Ne prirejam zurk, tiho sem kot miska, ne navijam muzike.. Kot da me ni, pa je stalno nekaj narobe.. :((:((

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA SEVEN
13.4.2005 20:57:17   
BigWhale
Hja, ce bi ti cel dopoldan na vrtnem naslanjacu sedela pod lipo in gledala na ulico, bi te tudi vse motilo ;)

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA SEVEN
13.4.2005 21:01:26   
Seven*
:bravo::bravo::bravo::bravo::)-:)-

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA SEVEN
13.4.2005 21:12:41   
Kali
No,jas imam še kar nekaj žlahte v tistem firtlu,tako,da...hm,sem pa imela tudi kako frko.Vsakemu svoje povej,pa boš imela mir.(ali pa lepo kavico skuhaj,pa lepo na klopco ven odnesi in te bojo takoj vzljubile:)-:)-:)-:kava: )Zgleda pa,da ne marajo mladih prišlekov,ker bo potem vedno manj miru:)-

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA SEVEN
13.4.2005 21:17:37   
Kali
Ma ne se sekirat,saj veš,da si drugega nimajo kaj počet,pa jim je obiranje hobi.Če bi samo mene komu omenla,bi me hitro zašimfale:)-:)-,ko pa pridem v ulico,pa me vsi lepo pozdravljajo:)-:)-:)-

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA SEVEN
13.4.2005 21:22:54   
Kali
Je pa bil moj mož prvi,ki je zelenico spredaj spremenil v parkirni prostor :)- .Si predstavljaš reakcije?:)-:kuza:

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA SEVEN
14.4.2005 11:46:21   
Seven*
Bravo moz!! Smo pa baje zdaj na tapeti, ker imamo tako zelo neurejeno zunaj, v primerjavi z ostalimi.. :grrr::grrr::grrr: Mene ful moti, da se ljudje toliko obremenjujejo z ostalimi, sploh ce ne posegas v njihovo zivljenje.. Ljudje smo pac razlicni, casi so se premenili. Ni vec casa za vrtickanje, sajenje rozic. Vcasih so hodili domov ob 14h, moj hodi domov ob 17h. Ma saj brezveze. Grdo receno, vendar komaj cakam, da se bodo zamenjale generacije.. Slej ko prej se bodo. Najrajse bi sla nazaj na Fuzine. Tam so me vsaj na miru pustili..

(odgovor članu Kali)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Teža po porodu
grahek85

Koliko časa po porodu ste rabile, da ste dosegle težo kot pred nosečnostjo?

en mesec ali manj (21%)

nekaj mesecev (19%)

vsaj pol leta (18%)

eno leto ali več (17%)

je nisem dosegla (25%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!