|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ADAX baby center v Zagrebu
23.1.2009 11:26:54   
U_SURDI
Čavči!

Punce ali katera pozna ta center?
Zanima me če je kaj zanimivega tam za dobiti za otročka?
Hvala vam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
23.1.2009 11:54:04   
rj1808
Poznam!!Super center,sem že bila tam,čez teden dni ga imam namen spet obiskat,pa če te kaj konkretno zanima..?Lp!

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
23.1.2009 12:17:22   
U_SURDI
Ej superca!
Jutri ga imam namen obiskati.....

Imajo tudi kakšne dobre vozičke?

(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 14:46:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu U_SURDI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
26.1.2009 15:34:50   
jazzz27
Punce, se opravičujem a mi lahko poveste kje kupujete v Italiji? Konkretno trgovina in krej....predvsem tiste ki veste za Jane....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
26.1.2009 16:33:20   
jazzz27
Aha, pa še za tiste, ki ste vozičke kupile v Zagrebu....kako jih prepeljete čez mejo, ne da bi ga prijavile?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.1.2009 17:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
26.1.2009 18:32:37   
skuštrana
Aha, pa še za tiste, ki ste vozičke kupile v Zagrebu....kako jih prepeljete čez mejo, ne da bi ga prijavile?


Mi smo našega lepo prijavili, ampak pri otroški opremi cariniki radi pogledajo skozi prste. Naj ti v trgovini napišejo več računov, nama niso, ampak je vseeno šlo (malo nas je gledal, pa potem rekel aja, pa to imete več komadov, ker smo imeli športni sedež, podvozje in lupinico) in nas spustil naprej. Je pa še rekel, da naj drugič narediva več računov pa bo. Švercat je kriza, ker cariniki iz Hr meje, kjer prijaviš nakup javljajo slovenskim carinikom.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
26.1.2009 20:05:53   
jazzz27
Punci hvala za odgovor.

metulj333...tale sistem mi je znan, samo se lahko tud kaj zalomiuser posted image
,

skuštrana...a se potem še zmeraj da davek nazaj dobit? Koliko je potrebno plačati carine?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.1.2009 22:26:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ADAX baby center v Zagrebu
27.1.2009 9:48:16   
jazzz27
metulj333...vidim, da je to potem res samo od sreče na kakšnega carinika naletiš. Nikoli še nisem nič konkretnega kupila na Hrvaškem in ne vem kako stvari potekajo(vračilo DDV). Se mi pa zdi, če res dobiš nazaj davek se splača it v ZG. A imajo kakšen popust še na gotovino? Na ADAX spletni strani me moti, ker ni cen zrave. No sicer pa bova šla v februarju pogledat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?