|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 13:06:14   
jagoda77
sem bila nekaj časa v MB, pa se v tem mestu enostavno nisem našla

preselila sem se iz 50km oddaljenje vasi v Ljubljano in sedaj živim tu že 8 let in  je super, sploh ko se sredi delovnika sprehodiš čez center in celo mesto živi in polet ter pozimi, skoz se nekaj dogaja in to mi je zelo všeč.

ne vem zakaj nekatere pač moti, da ljudje v LJ živijo bolj eden mimo drugega. meni je pa ravno to dobro, ker sem iz vasi, kjer so vsi o vsakemu vse vedeli in to je mene zelo motilo, ker enostavno nisi imel neke zasebnosti. user posted image  

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 13:28:08   
Tonchka
Če je MB mesto brez duše ne bi vedla, ker sem bila tam samo 2 krat v življenju, pa me ni noben požrl in tudi LJ tablic na avtu ni bilo treba skrivati. Ampak moram pa reči, da mi je pa Ljubljana lepo mesto, rada se sprehajam po Ljubljani, Ljubljančani so mi ful uredu, skratka rada živim blizu Ljubljane. Ljudje so pa dobri in slabi povsod, tudi na Hrvaškem!?

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 14:03:49   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader

Moram povedati da osebno nikoli nisem doživel nobenih nevšečnost,



zakaj pišete, kot da se je vaderju tukaj nekaj slabo zgodilo, saj je lepo napisal, da ni imel nobenih nevšečnosti. tudi jaz sem rojena zagrebčanka, ki je živela v lj, zdaj pa v mb. sama tudi nisem imela nobenih nevšečnosti, ne tu , ne tam. v 'normalnih' okoliščinah te itak ne bo noben iz čistega mira napadel. glede generalizacije in individualizacije se pa strinjam z njim. to je tako: za štajerce se ve , da radi pijejo- a je potem vsak štajerc pijanec?! torej , če generaliziramo, ni treba individualizirat.

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 17:32:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
je super, sploh ko se sredi delovnika sprehodiš čez center in celo mesto živi in polet ter pozimi, skoz se nekaj dogaja in to mi je zelo všeč. ne vem zakaj nekatere pač moti, da ljudje v LJ živijo bolj eden mimo drugega. meni je pa ravno to dobro, ker sem iz vasi, kjer so vsi o vsakemu vse vedeli in to je mene zelo motilo, ker enostavno nisi imel neke zasebnosti. user posted image   

To je meni všeč pri Ljubljani, ja - ampak najbrž je tudi v ostalih mestih tako.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 17:59:33   
Freycha
res je, tudi v Mariboru je tako. Delam v strogem centru in ko grem po malico, kar vse živi..... sredi poletja je pa itak noro - tako, kot ob ljubljanici v stari Ljubljani......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Maribor je mesto brez duše
26.1.2009 18:00:51   
Kerensa*
Tam, kjer sem bila v Mariboru, je bilo luštno. Ampak, kakor sem rekla - jaz mesto ocenim po izkušnjah s prebivalci, tako, da... ne vem, kakšne štacune bi morali imeti v nekem mestu, da bi se še vrnila tja, če bi me ljudje razočarali. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Maribor je mesto brez duše
27.1.2009 1:00:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
glede generalizacije in individualizacije se pa strinjam z njim. to je tako: za štajerce se ve , da radi pijejo- a je potem vsak štajerc pijanec?! torej , če generaliziramo, ni treba individualizirat.


Popolnoma retoricno - ali generalizacija ne izhaja iz množičnega individualnega in individualiziranega (razen pri lažni generalizaciji)?

In prav zanimivo - generalizacija, da so/smo slovenci sovrazni je narejena na podlagi - niti ene slabe izkusnje. Menda je bilo nekaj v zraku. Taksno sovrastvo, ki celo sokira, a ni izpricano niti v eni situaciji. In podlaga za generalizacijo je - zdelo se mu je, zacutil je, rekla je soseda od strica, a njej je povedala teta od bratranca..... nihce pa nima nobene slabe izkusnje...


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 307
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!