|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 14:14:53   
Zofy
Ogrela sem se za ta vozek marelo Chicco Bugy:
user posted image

pa vidim, da je brez sprednjega varovala. Ne predstavljam si kako to izgleda, ko otrok not sediuser posted image A ima katera izkušnje z marelami brez varovala? Se otroček rad vozi v njem čeprav mora bit ful zavezan? A če se zaveže samo čez pas je ok, ne pade ven? Ker moja 10m punčka ziher ne bi bila vesela, če bi mogla sedet še z naramnicami privezana...

Hvala vam vnaprej za vaše izkušnje.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 14:20:55   
melanija
Jaz imam podoben voziček, ima snemljivo varovalo samo ga nismo nikoli uporabljali, ker nam je bil v napoto. Če hočeš voziček na hitro zložit moraš najprej varovalo dati dol in šele nato se zloži. Tako je pri mojem. Jaz sem mela noter tudi 9 mes starega otroka pa ni bilo nobenega problema, pasi so dobri in se jih da skrajšat, tako da nima nevem koliko prostora za migat.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 14:29:25   
zmajaz
Mi imamo voziček Quinny Speedi, ki v osnovi nima varovala - smo ga sicer dokupili, ampak ga do zdaj še nismo dali gor, ker še ni bilo prav nobene potrebe. Je pa naša zdaj stara 13 mesecev.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 14:42:10   
Zofy
Aha, pol imam jaz samo predstavo, da je varovalo potrebno, ker smo do sedaj imeli vozek z varovalom...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 14:46:22   
miny
Tudi jaz kupujem marelo in sem zadnjič šla v babycenter malo na probo. Ko sem našo tamalo dala v tak voziček brez varovala, sem jo komaj pripasala, ker se je zvijala, tako, da sem se v trenutku odločila, da mora imeti varovalo. Stara je pa 9m. Kupila bom Bebywelt moon fit.

Naš sedanji voziček tudi ima varovalo in ga uporabljamo od 6 meseca, se za njega drži ali da nogice gor...

Po moje je nabolje, da jih gresta sprobat user posted image


< Sporočilo je popravil miny -- 1.2.2009 14:47:01 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 16:06:26   
Anonimen
Obe žabi sem vozila v vozičku brez varovalauser posted image

(odgovor članu miny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 16:14:00   
Katjusa
Mi imamo od ABC merelco z varovalom tak da sem pase kr umaknla in se mi to bolj dopade ker pasanje je tako prisilno.....  pri zlaganju ni treba nič dol dajat se čist lepo zloži.... pa tudi naslon ima več pozicij do skoraj popolnoma ležeče.... kar tud ful prav pride sploh na kakem dopustu.... oz. celodnevnem izletu
user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 16:41:52   
Mišni
Jaz sem imela oba vozička, enega z varovalom in enega brez. Obe mareli. Se pa marela zloži z varovalom vred, je tako narejeno, da je malo bolj mehko.
Kaj pa vem, meni je boljše z varovalom, ker meni potem otroka ni bilo treba pripenjat. Tistega brez varovala smo imeli na morju. Sem pa otroka pripejala v tem na morju samo čez pas (pa med nogami je bil trak). Naramnic sploh ni imel.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 16:52:05   
rija
Katjusa....pasovi so zato, da otroka varujejo, ne zgolj iz estetskega vidikauser posted image  Sem ravno gledala samo tvojo fotko,brez da preberem tekst, pa mi je prvo padlo na pamet, da otrok ni pripet.....ne vem....se nekdo zaleti v voziče in se ta prevrne....user posted image   ali pade otroku igrača iz vozička, se steguje za njo in butne glih na glavo ven, pa je dovolj minuta, da ga ne gledaš... ne vem no....po moje se ne poudarja badava toliko pomen pripenjanja.....user posted image

Jaz imam zappa, brez varovala ampak ima pase in je to ok...še bolje...ker se mali že sam odpne in zleze iz vozička, ko mu je....torej če se tak vozek res uporablja kot marela.....da ni to glavni vozek, je lahko komot brez varovala.....

< Sporočilo je popravil rija -- 1.2.2009 16:53:19 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.2.2009 17:34:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 18:43:29   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Katjusa....pasovi so zato, da otroka varujejo, ne zgolj iz estetskega vidikauser posted image  Sem ravno gledala samo tvojo fotko,brez da preberem tekst, pa mi je prvo padlo na pamet, da otrok ni pripet.....ne vem....se nekdo zaleti v voziče in se ta prevrne....user posted image   ali pade otroku igrača iz vozička, se steguje za njo in butne glih na glavo ven, pa je dovolj minuta, da ga ne gledaš... ne vem no....po moje se ne poudarja badava toliko pomen pripenjanja.....user posted image

Jaz imam zappa, brez varovala ampak ima pase in je to ok...še bolje...ker se mali že sam odpne in zleze iz vozička, ko mu je....torej če se tak vozek res uporablja kot marela.....da ni to glavni vozek, je lahko komot brez varovala.....

nam ni nikoli ven padu tak al tak ga pa nimam v vozičku da se not igra ampak sam k smo šli na sprehod ali da sem ga uspavala (ker na morju smo mel mal težav s spanjem čez dan) in ne vem če je moj otrok tak da je sedel primiru in užival v razgledu.... je pa res da se kej takega čist lahko zgodi no tle ne sliki je florjan star že dobri 2 leti in je že sam hodu ven in not iz vozička pr 1 letu pa smo še imel pasove..... pa tud samo okol pasa sam tud takrat smo ga redko pripenjal ker je res lepo sedel not.... vam javim kako bo pri drugem mogoče bo bolj nemiren in bo mogu bit tud prpetuser posted image
pomoje je veliko odvisno od same presoje starša in brezveze dabatirat kod dela prav in kdo ne, ker so različne situacije in ne bom rekla da ni bil nikol prpet je bil sam zdej pr 2 letih ne prej pa kdaj... vsekakor pa je men fino da imamo tudi varovalo (če je mel kakšno igračo v rokah ni takoj padla dol veliko se je pa igral s kakim malim avtomobilčkom in ga vozi po tej "ograjci"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 19:04:01   
rija
katjusa....moj namen ni bil kritizirati, ampak opozoriti.

na vsakem pa je, da ravna po svoji vesti in pametiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 19:08:33   
Zofy
Ok punce, hvala za odgovore, bom kar tega kupila, ko mi je že takooo lep, pa pravite (večina), da se da prav lepo brez varovala.
Hvala! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
1.2.2009 19:40:08   
barika
Jaz morem imeti mojega user posted image  privezanega kljub varovalu, ker drugače zleze ven ...mimo varovalauser posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
5.3.2009 22:01:30   
lepotka
ojla ali mi lahko zaupaš kje se dobi ta marela Chicco Bugyuser posted image sem vidla eno mamico z njim in se mi ful dopade..hvalauser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
6.3.2009 10:26:19   
loncica
Mi imamo Quinny Zapp in je čist ok brez varovala. Naš ima 15mesecev pa je tak živec, da mora biti privezan tudi v Buzzu kjer je varovalo.

(odgovor članu lepotka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček marela brez varovala - izkušnje?
8.3.2009 12:52:10   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: lepotka

ojla ali mi lahko zaupaš kje se dobi ta marela Chicco Bugyuser posted image sem vidla eno mamico z njim in se mi ful dopade..hvalauser posted image


Sem ga kupila iz 2. roke, kupljen pa je v Avstriji.Mogoče pa si vidla mene? Je rdeče moder na rožiceuser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu lepotka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?