|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaroka
2.2.2009 17:12:52   
tweety83
Živijo punce,

mene pa zanima kakšno mnenje imate glede zaroke. Meni se zdi to lepo (pa nisem neka pocukrana bejba, ki gleda ljubezenske limonade) ampak ne vem tak fajn filing more biti. In kako dolgo ponavadi traja zaroka pred poroko?

A bi prosile vaše partnerje  ali bi čakale na obratno potezo?


LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaroka
2.2.2009 17:23:21   
memole
Meni zaroka ni nič pocukrana in tako naprej!
To je nekaj zelo lepega nekaj čustvenega!

Baje naj bi bilo to še isto leto oz v roku enega leta!

Jaz sem mogoče staromodna in sem čakala na njegovo potezo nikoli ne bi jaz njega prašala!

Če pa ti odgovarja da ti njega prašaš potem pa kar pogumno ne boš edina!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaroka
2.2.2009 18:07:16   
Goldy
Midva sva imela zaroko. Ful lepo, romantično, skoraj filmsko.user posted image  Nama je bilo všeč. Sva se pa poročila v istem letu potem.... Mene je zaprosil kar moj user posted image . Če bi predolgo trajalo da ne bi bilo nič, bi morda bilo tudi obratno, tako pa ni bilo potrebe.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaroka
2.2.2009 18:38:01   
lukec
Jaz nisem romantik tko, da mi je čist brez veze, sorry! Sploh kakšne neumne kolobocije s prstani in zaročnimi zabavami potem, ko se te za kiklo držita dva škratkauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaroka
3.2.2009 5:11:51   
mojca345
midva sva se skupi odločila...kr ideja je padla in sva bila oba za....in sva bila že v pripravah...

potem pa me je naslednji dan v posteljo presenetil z prstanom in nogo na tla in vprašanjemuser posted image user posted image user posted image

tko lepo je bilo dahniti svoj prvi DAuser posted image user posted image

po poroki, pa imam feeling, da sva si vsak dan še bližji...še slončkanje je še boljše...bolj ENO...

poroka te spremeni...res te...sej sprva se ne vidi..a potem....

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaroka
3.2.2009 9:37:15   
UT_2008
Jaz sem prosila svojega, privolil je, malo dolgo sva sicer bila zaročena (tri leta), sedaj pa sva poročena dva mesca in pol. Prstan e je kupil on, le da sem zaročnega žal zgubila. Poročnega imam pa spravljenega ina ga ne nosim, ker mi prsti otekajo in plahnijo ko eni čevapi. Sem namreč pred porodom praktično. user posted image

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaroka
3.2.2009 9:50:23   
Čmrlika
tudi meni se je vedno zdelo, da nisem tip da bi komaj čakala, da moj pade na kolena s škatlico v rokah user posted image  , pa da bi ga čakala...user posted image  kaj pa vem, nisem razmišljala nikoli otem...veliko sva se pogovarjala o poroki, na izi....zdaj bova to opravila konec oktobra...je pa v bistvu prišlo do dogovora,al pa tud ne....user posted image , je nastalo spontano pred 3 meseci na 5 obletnico, sva si ob tortici, vinčeku in mirnem večeru imela dost za povedat, in pol je meni prej kot njemu izletelo, če bi....user posted image  in je rekel ja... pa je izpadlo da sem jaz njega ...haha.ni važno je bil bolj dogovor, in to brez prstanov, sva mislila da bova kasneje to nardila, pa nisva...več nama pomenijo tisti, ki prihajajo ob poroki1!user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaroka
3.2.2009 15:54:35   
tweety83
Meni se to zdi lepo. Imava se namen poročiti vendar še kakšne 2-3 leta ziher ne, razen če zadaneva na lotu. user posted image Tud jaz bi raje videla če bi me moj zaprosil ampak na to bom verjetno še čakala...tak da bo najverjetneje mene premamilo prej. Mogoče bi lahko to naredila na obletnico najine ljubezni sredi poletja?
Ker če bi imela otroka se vseeno drugač sliši da sva zaročena kot pa "samo" fant in punca. Ne vem no. A delam "big deal"user posted image iz tega al kaj?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaroka
3.2.2009 16:00:11   
os*
mene je tudi moj mož zaročil in sicer 5 mesecev pred poroko...
tega trenutka ne bi dala, čeprav ni bil filmsko romantičen..
ampak prej šokirano komičenuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaroka
3.2.2009 16:09:26   
bios9
Ojla, mene je moj dragi zaprosil točno ob polnoči za moj 30. roj. dan, in toje bilo en teden nazaj.user posted image  Tega trenutka ne bom nikdar pozabila, sploh pa ne datuma. Mi je polepšal rojstni dan, glede na to da je bil 30. user posted image

(odgovor članu os*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaroka
3.2.2009 18:12:25   
kepa*
Vsak naredi, kakor želi. Meni ni do teh kolobocij. Še poroko sva imela bolj v ožjem krogu.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu bios9)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaroka
6.2.2009 12:30:25   
Lenck
Midva sva se pa zmenila, da se (še) ne bova poročila, seveda da ne... potem pa sva bila na dopustu in je nenadoma pred eno katedralo cepnil na tla, jaz pa v šok user posted image Ja, povsem me je presenetil, skoraj nisem znala rečt ne mu ne ma user posted image ampak vseeno - takega lepega presenečenja, sploh, ker sva zjutraj tisti dan izvedela, da bomo trije, ne bi zamenjala za nič. Čeprav sem bila utrujena, zeblo me je kot cucka, on pa se je obiral, meni pa ni bilo jasno, zakaj user posted image Poroka pa... ja, bo... enkrat. Nedoločena prihodnost. Če bo, bo, ko bo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaroka
7.2.2009 14:20:46   
tweety83
ful lepo. Čestitke za zaroko in čestitke za plusek!!!!

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaroka
9.2.2009 11:25:31   
koala
Mene jo moj zaročil, ko sem že imela poročne prstane v torbiciuser posted image user posted image . Poročila pa sva se tri mesece kasneje

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaroka
4.3.2009 20:20:19   
komarka
Midva sva se tud zaročila..sva si nardila celi praznik. No poroka je sledial tri elta kasneje.

Ni blo tko da bi on mene filmsko zaprosu, ampak kt dogovor. Sva se pa odločla za to ko sva ze nekaj let hodila, pa sva bla še študenta in sva vedla da poroka še nekaj časa ne bo realna, sva pa hotla en mejnik v najunem odnosu, ker sva čutla, da je "preskočlo" na eno drugo raven.

Skratka, prav luštno je blo.

Prstane sva pa nosila oba(sam na desni roki). Res super, ko vidiš lubija, da nosi enak prstan ko tiuser posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaroka
5.3.2009 8:48:02   
lananai
Jst sem tud rekla, da nočem zaroke. Se mi zdi še ena taka pocukrana ameriška fora. Ampak to govorim zase. Za druge mi je pa lepo slišat, da se je nekdo zaročil, tko da če vem paše... user posted image
Midva se tudi ne nameravava poročiti še kake 2 leti, se pa že zdej dostikrat o tem pogovarjava - kakšno poroko bi imela, kakšni prstani so nama všeč in podobno.

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaroka
5.3.2009 8:55:35   
baguSka
no seveda ni nic narobe s tem ce se zarocis.. sploh ce si mal romantik po dusi.. user posted image

mene je moj zaprosu, ampak se zdelc ni blo nc romanticno.. pa takrat si niti se nisem zelela, ker je blo se dokaj hitro vse skupi.. potem mi je dal proste roke in mi je reku, ce se bom kdaj hotal porocit naj mu kar povem, da on bo takoj za.. user posted image

no, pa sem rabila eno leto da se v drugo zaprosila jaz njega.. in takrat je pa blo malo bolj filmsko in romanticno in custveno.. in ze datum za poroko sem mu dala..user posted image

porocila sva se pa cca 4 mesece za tem.. user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaroka
5.3.2009 8:57:14   
baguSka
Aja se to: midva sva VSE od A do Ž izvedla brez kaksnih praznovanj itd... sama zarocila in sama porocila... no, price so bile se zraven.. to je blo pa to!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaroka
9.3.2009 19:02:10   
FIA 80
Meni je tudi -zdaj že moj mož -"nardil" filmsko zaroko (po večerji natakar namesto sladice, prinesel na krožničku šatuljo s prstanom, šel na kolena ...). Sem bla tko šokirana, da nisem mogla nič rečt, natakar se je user posted image , ker je kaj takega baje 1. v življenju doživel ... Prstan sem si pa praktično sama zbrala 3 tedne prej, ko sva v zlatarni kupovala darilo za kolegico, sem še priložnostno vprašala, če majo kak prstan z akvamarinom, sam ko sm pa ceno vidla mi je pa tut vse dol padlo- moj pa je izkoristil trenutek nepazljivosti in ga dal kr na stran - ne me vprašat kak je plačal, ker ne vem -je pa zaročni prstan 1x bolj drag od poročnega -pa ga še od poroke nisem gor dala.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaroka
10.3.2009 18:39:25   
Špelca21
Midva se zaročila tako uradno z vprašanjem, prstanom in to nisva. Sva se v bistvu zmenila, kdaj okvirno bo poroka (čez leto in pol) in to je to. Lahko pa da me vmes še preseneti- ne vem. Ampak meni ni toliko važna kakšna je zaroka in/ali sploh je. Mi je bolj do tega kakšna bo poroka, ker naj bi bila koneckoncev le enkrat v življenju. Je pa seveda spet vse odvisno od financ. :)

(odgovor članu FIA 80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaroka
11.3.2009 14:10:42   
ronja
Ja, tebi to pač pomeni, saj maš pravico, da ti. Vsi delamo big deal iz bedarij, ki nam pomenijo. Meni ne, ker se mi še poročit ne dauser posted image , oz. mam rajši kak kvadratni meter večje stanovanje, ko ga bova kupovalauser posted image ali pa ga kak mesec prej odplačam, poroka brez žurke pa zame itak nima smisla, ker pildka ne rabim.

Ampak nekaterim to veliko pomeni - in če ti pomeni poroka, zakaj ti ne bi smela še zaroka? Saj je ta verjetno tudi samo 1x v življenju, vsaj naj bi bilauser posted image .

No, sicer so mene vprašali vsi 3 fantje, ampak na srečo se noben ni vrgel v stroške prstanauser posted image , so verjetno že vedeli, da se ne splača, ker je preveč riski, heheuser posted image . Prvi je bil zelo romantičen po duši in je bilo tudi vprašanje zastavljeno bolj romantično, na najinem potovanju, v Dubrovniku, na njihovem zidu, se mi zdi, vem, da je bil ful lep razgled, pa sončni zahod, itd... Ampak a ste nori, ljudje, da se bom jaz pri 19ih poročalauser posted image . za drugega se niti ne spomnim več, kje in kako, zdajšnji in predvidoma zadnji pa res ni romantična duša in me je vprašal na sprehodu: "Ti, kaj pa če bi se midva vseeno kr poročila?" Ne vem pa, če to šteje, ampak vprašal je, hehe.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaroka
11.3.2009 17:15:45   
cukica
Mene je zaprosil za novo leto 2007 bila sva sama in mi je dal prstan v šampanjec,bilo je romantično in od veselja sem jokala,poroka naj bi bila avgusta letos.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?