|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ufff te kile
19.4.2005 13:32:17   
Čiračara
Včeraj so me na pregledu stehtali in do 18 tedna sem pridelala 4.5kg!!! Men se zdi to zeloo veliko, čeprav je bilo mnenje G, da je to normalno. Sicer kakšna kila preveč ampak še vedno normalno:zmeden2:...

LP:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ufff te kile
19.4.2005 13:34:12   
KMALU
Koliko pa je velik tvoj trebuh? Se ze fejst vidi?
Kdaj se ti je zacel poznati?

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ufff te kile
19.4.2005 13:36:48   
Čiračara
Ah trebušček je še dokaj majhen, ampak izgleda, da se še drugje nabirajo kile:)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ufff te kile
19.4.2005 13:45:07   
Meceno
Pri meni lahko vidite fotke pa sem tudi imela +7kg v 22.tednu , danes pa začnem z 27. tednom in imam +8kg , ampak je obseg trebuščka večji za 10cm od tiste zadje fotke .
Sej se bom kaj slikala in dala slikico gor ;)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ufff te kile
19.4.2005 13:47:20   
KMALU
A pa ste se zredile, ker ste veliko jedle ali kar tako - genetika :)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ufff te kile
19.4.2005 13:48:40   
Čiračara
Ja kaj pa vem. Že prej sem bila malo bolj buckaste postave (165cm,58kg), pa tud jem zelooo rada:)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ufff te kile
19.4.2005 13:50:47   
Gina
Jaz sem pri vseh treh nos. pridelala 4 kg v tem času. Trebuh sem imela vedno velik, ampak to nima veze s kilami. Na koncu pa sem se prvič zredila skoraj 20kg, drugič 12kg, tretjič 22kg. Vidiš, nima vpliva prva polovica kaj dosti. Sem pa bila pri prvi nos. zatekla, pri drugi nič, pri tretji pa zelooo zetekla. Po vseh treh porodih sem prišla iz porodnišnice s 66kg!!! Tista razlika med 20 in 12kg je bila v posteljici, plodovnici in vsej zadrževani vodi v telesu, ki se zelo kmalu izloči. Tako da nič ne skrbi. Nič preveč nisi pridelala.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ufff te kile
19.4.2005 13:53:11   
Tricia
Jst bom raje tiho glede kilaže. Res da sem na koncu in da tud voda že neki vaga, sam to je pa že grozno, kakšna gmota nastaja iz mene. Pa nimam visokega pritiska (110/60). Pol ob 5h imam pregled in vem da me bo G spet napiz... da sem v 14-ih dneh šla gor še 2 kili.
Ma kako nej si člouk pomaga, če ima apetit? :((:((:((

Tricia 37t in +20 :ups::ups::ups: in tuki mislim da se še ne konča ...:((

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ufff te kile
19.4.2005 14:01:19   
Gina
Tricia, jaz sem bila ful zatekla, pa se mi na zunaj ni videlo, če me človek ni poznal od prej, ker imam tako konstitucijo. Pa pritisk imam vedno ful nizek, med nos. pa je postal samo normalen.
Ti kar normalno jej, saj gre prav zadnji mesec itak v glavnem vse kar pridelaš na otroka.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ufff te kile
19.4.2005 14:15:10   
Arwen
Meni se zdi 4,5kg do 18. tedna čisto normalno. Sama sem do 20.tedna pridelala 5kg. V 36. tednu sem bila vsa navdušena, da bom idealna nosečka s pridobljenimi 11 kilogrami, saj so mi vsi govorili, da se na koncu nič več ne rediš. Zdaj sem v 40. tednu in sem v zadnjih 3 tednih pridobila še 3 kg.:(( Sem bila tudi okregana pri G... Pa prav nič več ne jem kot prej, gibam se tudi enako, tako da mi ni nič jasno.:zmeden2: Lp, T.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ufff te kile
19.4.2005 14:17:15   
Lidija-S
OJLA
Naj te potolažim, da sem jaz sedaj v 19.tednu in sem nabrala že +8 kg, pa tudi moj buši je že zeloo viden. Ne vem sicer kako to, saj sem imela pred zanositvijo okrog 50 kg, velika pa sem 165 cm. Torej, nič se sekirat. S kilami se bomo ubadale po porodu :)-

Želim ti lep dan.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ufff te kile
19.4.2005 14:17:32   
Meceno
KMALU, vidim da se zgražaš kako se ene zredijo , samo če si bolj droben od prej se več zrediš kot pa tista , ki je imela že prekomerno težo pred :nosecka:, te sploh ne pridobijo včasih teže , ker jih G. toliko gnavijo z testi od diabetesa naprej ,...
Koliko pa jih imaš ti ,kg mislim ?

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ufff te kile
19.4.2005 14:23:58   
Tricia
Sej vem Gina, preveč jamram in vem da ni vse to samo maščoba in da bo šlo dosti dol ko bom rodila (ostalo pa bom že spravila počasi), sam ti ne veš kolk teži ta moja G. Je prou obsedena s težo, pa sama ni prou nič suha. Na tak lep način me zna spravit v slabo voljo, da se še cel dan sekiram. Hvala bogu da gre :nosecka: proti koncu. :bravo:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ufff te kile
19.4.2005 14:31:43   
KMALU
Meceno ne zgrazam se, samo vprasam.
Imam jih 53 in vidoka 172 - a jem kot volk ( le da ne jem sladkarij in jem vse ful zdravo )...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ufff te kile
19.4.2005 14:40:01   
bobek05
Jaz vsake toliko časa padem v rahlo depresijo zaradi teh kg - G zaenkrat še nič ni rekel, ampak pred vsakim pregledom bi se najraje v zemljo vdrla :((

Do enega 17t je pri meni tudi vse šlo bolj počasi in sem se že veselila, da kako se bom "idealno zredila", potem pa sem prišla v drugo tromesečje in začela jesti in jesti... Vsaki mesec sem pridelala kakšne 3kg...

Zdaj sem priromala do tretjega tromesečja (v 30t),imam +13kg in me stisne vsakič, ko stopim na tehnico, ampak kaj naj zdaj? Hujšat ne moremo, trudim se piti čim več tekočine in jesti čim več zeljenjave pa sadja, a kaj ko najbolj dišijo stvari, ki ne bi smele dišati. In zdaj pride še maj - pa same birme in obletnice in rojstni dnevi :((:((:((

Eh, se bom po porodu s tem ubadala... Sem pač en velik :sloncek: Moj mož pravi, da če je zdravje OK in če je otroček OK, potem se naj ne sekiram...

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ufff te kile
19.4.2005 14:59:34   
Meceno
No tukaj sva na istem oz v 13.tednu sem imela 53kg , v višino sem isto visoka kot ti , prehranjujem se tudi full zdravo , no nekaj ga sračkam od včeraj zvečer , ki je bila prva moja lušta , ko mi je :love: kupil kakavino čokolado z okusom mandarine , drugače pa res nič sladko .
Danes v 27.tednu pa imam 60.5 kg in sem mimo najhujšega naraščanja kg ( no vsaj mislim ) .


Lp Meceno

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ufff te kile
19.4.2005 15:13:07   
Anhelo2
Bobek midve pa sva skoraj na istem jaz se do 19 tedna tudi nisem bogvekaj zredila le za 4kg, po 21 tednu pa rapidno gor tako da sedaj v 28 tednu kar 9 kg več. Pišovka se to dosti sliši. Če bo šlo tako naprej bom jaz tudi v 30 tednu nekje na 11 do 12 kg +.

Moram pa priznati, da se kar sekiram ko je vse tako mehko fej, fej. Pa celulita, da ga iz 100 m ne moreš spregledati.
Dobre ste ene ko se lahko tako hitro potolažite, da se boste po porodu s tem ukvarjale. Vska čast!
Jaz se ne morem glih potolažiti.
Je pa res, da ne morem hujšati tudi ne vem kak športat itd. Bo pač potrebno potrpeti.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Ufff te kile
19.4.2005 15:34:25   
mimica
V prvih treh mesecih sem se zredila 5 kg in do sedaj -32. teden sem se zredila za 15 kg.Ko berem kako se ene čisto malo zredijo ne vem kako jim to uspeva, saj bi jaz samo JEDLA ! Celulita imam toliko, da se mažem s kremo samo še v temi:ups:. Trebuščka ful dolgo nisem imela, pa vendar so mi bile vse hlače premale zaradi moje riti. Zgleda, da je res vse šlo na njo. Pa kaj, vedno sem govorila, da bom med nosečnostjo uživala, kar pomeni, da končno ne bom rabila pazit na to kaj pojem. In sedaj uživam. :bravo:
Imam že plan kako bom hujšala po porodu, čeprav vem, da je neizvedljiv, je pa dobra tolažba !

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Ufff te kile
19.4.2005 16:14:27   
Pia67
Jaz mam samo še dan do dopolnjenega 19. tedna in pridelane 4 kg. Ni panike, itak ne vem kako bo naprej. Je pa res, da mi je v pon. ginekolog poočital, da premalo pijem (imela preveč amonijevih soli v urinu). Tako, da ta teden več popijem (predvsem vodo) in posledično manj jem. Morda je v tem point. Nimam pa nobenega posebnega apetita, da bi bila skoz lačna, nasprotno, če bi pojedla tako velik odrok kakor pred nosečnostjo, bi me tiščalo v želodčku in pekla zgaga:zmeden: Vsaj ena korist od nje ;)
In pobožno upam, da kilce ne bi podivjale.

Pia

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?