|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
11.3.2009 17:32:27   
Anonimen
Midva sva trenutno v najemu in verjetno bova še nekaj časa, saj sva oba začetnika v službi ( 6 m delovne dobe in 1 leto delovne dobe ) in pa še ta je za določen čas. Trenutno pričakujeva 1user posted image . Stroškov imava vse skupaj z najemnino, komunala, voda, tv, internet olje 360-380 eur . Sicer najemnino plačujeva po pol leta vnaprej.  Tako, da trenutno shajava ker imava oba skupne dohodke cca. 1600-1700 eur. Vendar ne vem, če bodo meni pogodbo podlašali tako, da sedaj sva malo v strahu. Če pač ne bo bova mogla preživeti z cca. 800 eur + če kaj dobiš od države. Amapk o tem se bomo ubadali z aprilom. Tako, da midva si sedaj ne moreva privoščiti svojega stanovanja ali pa hiške, vačujeva pa pač kolikor se da. Ampak trenutno malo težje ker gre vse na račun za bebiko. No razen kar je na stanovanjskem računu. Bomo videli pustimo času čas.

(odgovor članu mimi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
11.3.2009 17:33:20   
Anonimen
Aja imava pa 65 kvadratov in nisva pač u Ljubljani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
13.3.2009 9:00:17   
k1
nisem brala odgovorov, ampak moje mnenje - nakup. toliko kot plačuješ najemnine, raje plačuj kredita, pa je stanovanje ali hiša enkrat tvoja.  drugače pa daješ cel kup dnarja nekam, pa še na svojem nisi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
13.3.2009 10:11:05   
Spiria
No ja, marsikje, predvsem izven Ljubljane se cene najemnine in obrok kredita ravno ne moreta primerjati. Pri nas je npr. najemnina za dvosobno stanovanje cca. 200-250 €. Obrok za stanovanje bi pa imela vsaj dvakrat večji. Poleg tega  moraš za kredit imet tudi določen delež sredstev sam, kaj ni tako?

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
7.8.2009 16:14:50   
ligabu123
No jaz sem zmeraj bil proti plačevanju najemnin, vendar sem mnenja da se v tem trenutku ne splača kupovat stanovanj, ker cene še niso dovolj nizke (posebej stare gradnje). Me zanima vaše mnenje glede cene takega stanovanje za vzeti v najem.
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje se mi zdi kar v redu!

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
11.8.2009 9:41:13   
Poka
No jaz ga nebi, ker za 500 EUR najemnine plus stroški, to je za dva obroka kredita, ste ja hecni. Recimo da je skupaj 700, pa to je verjetno premalo x 12 je 8400 EUR... Da se za ta denar v desetih letih odplačat lepo stanovanje.

Poleg tega stanovanje niti malo ni po mojem okusu - bi se počutila neprijetno.

Stanovanja so draga, ampak se da dobit tudi kaj po normalnih cenah. Da bodo cene padle - malo še bodo, skoraj ne verjamem pa da bodo cene padle ekstremno. Tistih časov več ne bo, po mojem se bodo samo hiše ful podražile, mogoče parcele, da bo to dostopno bogatejšim, stanovanja pa, če jih bodo hoteli prodajat, bodo pa mogla imet eno zmerno ceno. Ali pa bodo najemnine ful visoke, da si bodo odplačal stroške,ki so jih imeli za gradnjo. Ne verjamem pa, da bi bile firme pripravljene it v prodajo pod ceno, ki so jo plačali za to.

No za tako najemnino - če si ziher, da boš imel službo, dobiš kredit - hipotekarnega dobijo pa tudi zaposleni za določen čas. In če bodo banke hotele služit, ker danes skoraj ni več zaposlitev za nedoločen čas, bodo morale nekaj naredit.

(odgovor članu ligabu123)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Stanovanje - najem ali nakup
11.8.2009 11:53:27   
ligabu123
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

No jaz ga nebi, ker za 500 EUR najemnine plus stroški, to je za dva obroka kredita, ste ja hecni. Recimo da je skupaj 700, pa to je verjetno premalo x 12 je 8400 EUR... Da se za ta denar v desetih letih odplačat lepo stanovanje.

Poleg tega stanovanje niti malo ni po mojem okusu - bi se počutila neprijetno.

Stanovanja so draga, ampak se da dobit tudi kaj po normalnih cenah. Da bodo cene padle - malo še bodo, skoraj ne verjamem pa da bodo cene padle ekstremno. Tistih časov več ne bo, po mojem se bodo samo hiše ful podražile, mogoče parcele, da bo to dostopno bogatejšim, stanovanja pa, če jih bodo hoteli prodajat, bodo pa mogla imet eno zmerno ceno. Ali pa bodo najemnine ful visoke, da si bodo odplačal stroške,ki so jih imeli za gradnjo. Ne verjamem pa, da bi bile firme pripravljene it v prodajo pod ceno, ki so jo plačali za to.

No za tako najemnino - če si ziher, da boš imel službo, dobiš kredit - hipotekarnega dobijo pa tudi zaposleni za določen čas. In če bodo banke hotele služit, ker danes skoraj ni več zaposlitev za nedoločen čas, bodo morale nekaj naredit.



Se popolnoma strinjam, če bi bil v podobni situaciji kakšno leto nazaj bi se skoraj zihr takoj odločil za nakup.
Pa še to je pri takih starih gradnjah potrebno vzeti v zakup, da so velikokrat potrebna obnove in je takoj 15.000-20.000 dodatnih stroškov...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?