|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   antidepresivi
6.2.2009 10:36:51   
Zamima
Nekaj me zanima. Med jemanjem antidepresivov se mi je precej povišala telesna teža.Zdaj sem jih nehala jemati, lahko pričakujem, da se bo zadeva kaj normalizirala?, nikoli prej nisem rabila hujšati, paziti kaj jem, vedno sem imela idealno težo zame.
Ali bom morala zdaj ful pazit kaj bom pojedla, ali se bo stanje normaliziralo?
Hvala za vsako izkušnjo.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: antidepresivi
6.2.2009 18:53:24   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Nekaj me zanima. Med jemanjem antidepresivov se mi je precej povišala telesna teža.Zdaj sem jih nehala jemati, lahko pričakujem, da se bo zadeva kaj normalizirala?, nikoli prej nisem rabila hujšati, paziti kaj jem, vedno sem imela idealno težo zame.
Ali bom morala zdaj ful pazit kaj bom pojedla, ali se bo stanje normaliziralo?
Hvala za vsako izkušnjo.



Jaz se nisem znebila odvečne teže, ki je bila posledica depresije in antidepresivov 2 leti. Šele sedaj, ko sem se spravila na ločevalno, sem stresla kilce iz sebe. Je pa res, da sem se takrat, ko sem fasala depresijo, prenehala ukvarjat s športom in do sedaj nisem bila zelo aktivna. Če bi športala, sigurno ne bi bilo krize.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: antidepresivi
6.2.2009 21:04:33   
Zamima
hvala,... očitno bo treba res začet ornk športat user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: antidepresivi
7.2.2009 6:53:11   
Ronči
ne, ostali so

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: antidepresivi
7.2.2009 15:57:47   
Zamima
joj user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: antidepresivi
10.2.2009 17:30:44   
Abbott
Antidepresivi ti nabijejo kilažo - to so stranski učinki. Ne vem, zaradi česa, ampak nekako, kako delujejo. Samo gibaj se, pa bo!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: antidepresivi
11.2.2009 10:05:26   
LoCa
ODVISNO. jaz sem shujšala in tiste teže nikoli več nazaj pridobila. je bil sigurno sklop pravih ad-jev in tega, da so mi zares pomagali, ker sem spremenila načine vedenja in delovanja. sem pa jemala cipralex in se lahko samo sebi zahvali, da nisem pristala na paroxat, katerega mi je douhtar predpisal, k so bli katastrofa.


(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?