|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 12:35:35   
sonček33
Kruce joj žal mi je za drago, drugače pa ne dvomim, da  boš lepo poskrbel zanjo

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 12:45:45   
lana70
uf, kruce, upam, da bo z ženičko vse ok user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 13:04:05   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Reby, super, da lepo napredujete, pa spite. Krčki pa upam, da se umirijo, al pa da vsaj ne bodo prehudi.



Mi smo imeli danes babico, krčki so res problem, ampak bomo že nekako, problem je večji to, ker zarad njih ne spi, na rokah že, samo v postlci ali vozičku ne. Zdajle mi je celo prvič uspel, da sem ga dala po hranjenju in kupčku v voziček in je zaspal user posted image
Mi smo se v dveh dneh zredili 80 g, kar je super, babica je bila zelo zadovoljna, je rekla, da je dovolj, če se zredi tam okrog 40 v tem času (20 na dan). Mleka imam vsak dan več, drugače pa sem kot dodatek namesto Aptamila kupila Novalac proti napenjanju. Moji kg pa kr kopnijo, sem šla že 10 dol, najbrž zaradi nespanja, ker jem pa ogromno, pijem pa še več.

Super za Nežo, da tako pridno rase, je že taprava punca. Men se že moj zdi težek, še posebej, ker imam še vedno te mravljince. Upam, da čimprej minejo. Naslednje srečanje pa mogoče že pade z dojenčki, a ne?

Sekica - kako si mi ti kaj? Ste se že uštimali doma?
Semper - čestitke za 1. mesec, joj, kako je hitro minilo, se mi zdi, kot da si šele rodila...
Kruce - želim vam, da bo vse ok in da boš lepo rihtal ženičko
lana - ti ne razumeš celskega narečja user posted image
žižetka - hvala ti za obveščanje po sms, super si
mikla - kako se pa vi rihtate kaj?
Hedi - sosedika, hvala ti za vse . RTM user posted image
mojsonček - čakam še kakšno slikico vaše lepe pupe user posted image
Goldy - maš mail in hvala za slikice
sonček - lupčeka Lovru, sej ne morem verjet, da ima že 7 mesecev
Bumo - kako pa kaj tvoja prinčipesa? Kaj si že rekla, da imaš proti krčem?
efika - uživaj še teh 7 tednov
obi - predvidevam, da ste tudi že doma, upam, da se lepo rihtate

Ajsika, Noki, Gloria, reni, jona, spelka, oktavija, biba, Zarja, gigi, mismis, bebii... punce uživajte, zdej sem se pa že mal izgubila user posted image , vas je toliko. No, v glavnem ne morem it za vse nazaj brat, če sem katero izpustila, prosim brez zamere.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 14:09:15   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: reni70

ČESTITKE user posted image user posted image user posted image KRUC-KRUC TOLE JE PA PRI TEBI ŠLO HITRO,Pa kakšen velik pobičuser posted image user posted image ,
luškan,lepo se cartite,pa čestitke tudi atiju.
 



Reby, draga...pri tebi sm se sam slikco sposodla, mišljeno je blo pa za reni70, je verjetno bolj po diagonali prečekirala včerajšnje dogajanje......user posted image .....itak, da naslednjič spadajo tudi bebike zraven.....že zdej 19. se bomo širili....user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:05:23   
arneja
Kruce, Karolinca si je pa res zanimiv datum izbrala user posted image . In zares zelo močna punčka izgleda user posted image . Boste pa z Miško in Bibo lahko na ta dan drugo leto kar skupaj nazdravljali user posted image . Včeraj se je pa ogromno dogajalo. 

< Sporočilo je popravil arneja -- 3.9.2009 15:13:16 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:06:29   
miklarom
Reby - super da je s Tomijem vse vredu in da se lepo redi, krči bodo pa tudi minali, samo da se vi lepo cartateuser posted image , mi še bomo pa to srečo mogli nekaj časa počakati , bom hitr spala da bo prej minalouser posted image kako pa se ti sedaj kaj počutiš?
mi se vredu rihtamo, juter imamo morfo in upamo na vredu rezultate, gre pa user posted image zraven pogledat, da bo končno spoznal svojega otroka in obratnouser posted image

kruce
- joj, upam da bo vse o.k. s tvojo ženičko pa kar lepo jo neguj , saj ti to obvladašuser posted image

Lana70 - kako pa kaj pri vas, počutje, slab osti že minale, zdaj boš pa imela že NS, ali si jo že

Biba -
čestitke zauser posted image , želim ti mirno in lepo nosečnostuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 3.9.2009 15:09:54 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:07:02   
arneja
Uau, pa res, na kontra datum se je pa vam dogajalo, Hedi user posted image . Zdaj sta pa malčka že dobrega pol leta stara user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:08:07   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Lana70 - kako pa kaj pri vas, počutje, slab osti že minale, zdaj boš pa imela že NS, ali si jo že







počutje user posted image , NS pa imam 10.9., ma itak grem pol še na AC...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:15:40   
miklarom
Lana70 - super da se fajn počutiš, saj končno bomo tudi mi enkrat dočakali to srečouser posted image , uh, 10.9. bo pa kar hiter, a na AC Tte je tudi dal, mene ni dal na to, jaz imam samo jutri morfologijo, zdaj sem preživela ta teden med 20.in 21. tednom in sem se kar malo oddahnila, in upam da bo šlo sedaj normalno dalje

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 15:21:09   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Lana70 - super da se fajn počutiš, saj končno bomo tudi mi enkrat dočakali to srečouser posted image , uh, 10.9. bo pa kar hiter, a na AC Tte je tudi dal, mene ni dal na to, jaz imam samo jutri morfologijo, zdaj sem preživela ta teden med 20.in 21. tednom in sem se kar malo oddahnila, in upam da bo šlo sedaj normalno dalje




me je dala kar direktno,....NS je moja ideja, sem se sama naročila in grem samoplačniško....baje da zaradi let user posted image user posted image , pa strah me je te AC za pop.user posted image .....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 16:01:39   
Reby
Še mere Krucetove bebike:
velikost 51 cm, teža 3280  - idealne mere user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 17:40:11   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Še mere Krucetove bebike:
velikost 51 cm, teža 3280  - idealne mere user posted image


Prava babnicauser posted image .

Lubika moja, a tebi gredo pa kilce tako hitro dol? A pa je to ok...no, akhem, če pustimo babjo nečimrnost ob straniuser posted image ....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 18:42:56   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Lubika moja, a tebi gredo pa kilce tako hitro dol? A pa je to ok...no, akhem, če pustimo babjo nečimrnost ob straniuser posted image ....


Sej jih mam še 9+. No, danes sem že malo nadoknadila, več spala, jedla, bolj umirjena, pa bo user posted image
Joj Biba, res sem tako vesela zate user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 18:46:42   
Sempervivum

Evo nas od pediatra user posted image

Vse je v redu, dobila D3 kapljice, naročena čez en mesec. Ta mali ima 5.280 g user posted image , dolžina ostaja 58 cm. Tudi meni je že ful težek user posted image Od porodne teže je šel več kot kilo gor user posted image

Lučka, super za pregled in da Neža lepo napreduje user posted image

Reby in Se* sta probali kakšne kapljice za boljšo prebavo pri tamaučkih?

Kilce, meni jih je šlo 10 tudi mimogrede dol, zdej pa čakam, da jih gre še naslednjih 10 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:00:58   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


Reby in Se* sta probali kakšne kapljice za boljšo prebavo pri tamaučkih?



Možek je kupil Bio Gaia, zdej pa dobim še trojne različne kapljice iz Avstrije, pa bomo vidl, katere so ok. Je pa danes že dosti bolje, mali pridno spi. Podiramo kupčke, masiramo trebuščka in pridno kakamo user posted image
A ti si imela kakšne probleme s krčki?

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:12:33   
Sempervivum
Reby, menda se krčki začnejo šele po tretjem tednu - razlog za to, kar matra manjše dojenčke, je še nerazvit prebavni sestem. Jaz sem prav tako kupila kapljice Biogaia (te imajo sev ene vrste bakterij, probiotikov), pred kratkim pa sem kupila tudi ene zeliščne (iz zeliščne prodajalne v Cityparku) Gas Bimbi. Mislim, da te še najbolj pomagajo, sicer pa še vedno dajem oboje. Naš mali (se mi zdi) nima krčkov, ampak ima še vedno slabo prebavo. Sklepam predvsem po tem, ker to njegovo napenjanje ni vsak dan ob istem času, kar je značilno za kolike in tudi po tem, da ko se poprdka in posračka, je v redu.

Upam, da tudi vaš Tomi nima kolik in da je vse skupaj bolj napenjanje ob prebavljanju.

Aja, jaz sicer jem bolj ali manj isto kot sem prej, vendar občasno opazim, da ga po kakšni hrani še bolj šraufa. Npr. po svežem paradižniku user posted image (ki bi ga sicer pojedla na tone in ga prav težko gledam, saj ga imamo letos za izvoz user posted image ).


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:14:36   
Goldy
bibabond - user posted image tak vesela zate sem!user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:16:29   
Reby
Semper - evo, glih paradižnika se tut ne sme, ker ima kislino. Teta od mojga, ki je babica, pravi, da nobenega svežega sadja in zelenjave. Lahko kompot, od sadja samo banane. Fino je jesti veliko rib, lahko piješ tudi mleko, vendar ne hladno, priporočljivo je pivo, ker hmelj ustvari fajno mikroklimo (seveda Uni :) ), pa fajni je kakšen čaj za dojenje, lahko pa se nardi tudi čaj iz kumine in janeža user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:19:49   
Goldy
Reby - a bomo odprle temo Otročki po IVF, ker bomo drugač kr tle na npsečkah z našimi otročki svetle.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:47:54   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Semper - evo, glih paradižnika se tut ne sme, ker ima kislino. Teta od mojga, ki je babica, pravi, da nobenega svežega sadja in zelenjave. Lahko kompot, od sadja samo banane. Fino je jesti veliko rib, lahko piješ tudi mleko, vendar ne hladno, priporočljivo je pivo, ker hmelj ustvari fajno mikroklimo (seveda Uni :) ), pa fajni je kakšen čaj za dojenje, lahko pa se nardi tudi čaj iz kumine in janeža user posted image


Sam, Reby, jaz ne bi preživela brez svežega sadja in zelenave user posted image OK, brez paradajza bom zdej očitno že mogla, da bi pa vse črtala user posted image Veš, ljudje ful različne stvari pravijo. Jaz sem se odločila, da jem skor tko kot prej. No, OK, piva prej nisem pila vsak dan user posted image user posted image user posted image Čaj za dojenje sem si pa kar v lekarni kupila.

Drugače pa, hvala, zdej vsaj ziher vem, da je bil paradižnik problem.

Kdo bi si mislil, da nas bo v tako kratkem času že toliko mamic na temle našem forumu user posted image Mogoče bi pa res lahko odprle nov forum user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 19:54:45   
Reby
Ja, sej men je tut ful grozn brez sadja user posted image

Sem takoj za to, da se odpre nova tema - evo sem že

http://www.ringaraja.net/forum/m_4467342/mpage_1/key_/tm.htm#4467342


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 20:09:14   
Reby
Pa še 2. del nosečk - da se nam ta tema ne izbriše user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_4467401/mpage_1/key_/tm.htm#4467401
 
Ta tema je zaklenjena user posted image
 
user posted image
 

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?