|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmrzjena hrana
21.2.2009 18:15:39   
nincrli
Pozdrav!

Pred 3 dnevi sem zagledala +... doma še nč ne vejo, ker jim še ne misliva povedati... bo pa zdaj sumljivo, če bom komplicirala glede hrane in vsega...in me zanima,če je katera jedla pico, ki je kupljena-zmrzjena, seveda suhih salam, ki so gor ne bi... sam bi pa kak košček ali raje ne? če še ne bi vedela da sem user posted image bi se ziher veselo mastila zdaj...user posted image user posted image

saj vem, da nekatere pravite jej kaj ti paše sam nočem, da je kaj narobe!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmrzjena hrana
21.2.2009 18:20:51   
Doll
odloči se sama
v obeh N. sem jedla vse

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmrzjena hrana
21.2.2009 20:37:36   
Anonimen
odloči se sama
v obeh N. sem jedla vse


Enako. Jaz sem tudi jedla vse, kar mi je disalo.

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmrzjena hrana
21.2.2009 20:45:06   
Blueeyes
jz tud jem vse kar mi pride pod roke.... tko da ne obremenjuj se... če ti pa kej ne bo pasalo, ti bo pa že želodček povedal svoje in boš vedla za naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmrzjena hrana
29.11.2021 21:54:38   
Lelly28 RR
no ja zaradi enkrat ne bo nič narobe, lahko pa se izgovoriš da ti nekaj nagaja prebava pa da bi tokrat tole pico rajši preskočila

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?