|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
25.2.2009 13:43:13   
srki
Ja, sem opazila ja.

Nobena mi ni še odgovorila, iz česa vse je adaptirano mleko, če je mleko. Iz katerega mleka je. Imela sem ga skoraj 6 mesecev, pa res nisem prebrala, kaj vse vsebuje adaptirano MLEKO.

Saj pravim, da dobro, da smo mi, predvsem s kmetov, sploh živi, ker če mamice niso imele mleka, smo pač pili kravje mleko. Nekateri kozje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
26.2.2009 9:31:55   
botrca
Najin je začel pri 10 mesecih.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
26.2.2009 20:38:22   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, sem opazila ja.

Nobena mi ni še odgovorila, iz česa vse je adaptirano mleko, če je mleko. Iz katerega mleka je. Imela sem ga skoraj 6 mesecev, pa res nisem prebrala, kaj vse vsebuje adaptirano MLEKO.

Saj pravim, da dobro, da smo mi, predvsem s kmetov, sploh živi, ker če mamice niso imele mleka, smo pač pili kravje mleko. Nekateri kozje.


Adaptirano mleko, je kravje mleko v prahu s prilagojeno sestavo.

Jaz sem hčerki kašice začela pripravljati s kravjim mlekom pri 8. mesecih, piti pa ga je začela pri 18. meseceih, ko sem jo nehala dojiti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
27.2.2009 19:20:10   
maja24
Jest ji ga dajem v keksolino pa v gresolino že od 6.5m.
Ma ene preveč komplicirate,itak ste pa vse na KM zrasle,razn če je takrt že obstajov AM.
No tiste ki ne uporabljate KM,a pol skutke,jogurte pa še bi se našlo tut ne uporabljate al kaj?A ni to tut iz KM?user posted image
No ja,kakorkoli vsaka po svoje pa jeuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
27.2.2009 19:27:14   
Anonimen
Jaz nekje pri 7-8 mesecih, ker ni hotela umetnega mleka. Sem ji g aredčila z vodo in ji ga dala v čokolino, drugače ni šlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
27.2.2009 19:58:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Jest ji ga dajem v keksolino pa v gresolino že od 6.5m.
Ma ene preveč komplicirate,itak ste pa vse na KM zrasle,razn če je takrt že obstajov AM.
No tiste ki ne uporabljate KM,a pol skutke,jogurte pa še bi se našlo tut ne uporabljate al kaj?A ni to tut iz KM?user posted image
No ja,kakorkoli vsaka po svoje pa jeuser posted image


Čist tak mimo grede, skuta, jogurt in sir ne vsebujejo laktoze (zaradi zorenja laktoza razpade oz se razgradi) , ki jo npr mleko vsebuje, zato se lahko daje otroku po 6 mesecu, medtem ko kravj emleko ne. Pravtako tisti ki imajo intoleranzo na laktozo lahko jejo jogurte mleka pa ne smejo pit. Tudi mlečnih beljakovin je precej manj kot v mleku. Ni vse eno in isti drek

SRKI, AM je kravje mleko, ki pa so mu odvzeli ali zmanšali določene beljakovine (ki so težko prebavljive, npr kazein, beta laktoglobulin in alfa laktalbumin)

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 27.2.2009 19:59:12 >

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
28.2.2009 13:56:25   
onina
Ta prvemu sem mu dala KM,ko je bil star dobro leto. Prej je spal celo noč, potem pa se je pričel zbujati ponoči in prdeti. Prej nisem vedela, zakaj se zbuja. No, potem mi je kapnilo, da morda zaradi mleka. Takoj, ko sem mu spet začela dajati AM, je bilo konec zbujanj. Potem smo končno uvedli KM pri 14 mesecih. Je bil že kot dojenček občutljiv na KM in sem morala imeti dieto brez KM, ko sem dojila...enako je sedaj pri drugemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
28.2.2009 20:14:53   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

SRKI, AM je kravje mleko, ki pa so mu odvzeli ali zmanšali določene beljakovine (ki so težko prebavljive, npr kazein, beta laktoglobulin in alfa laktalbumin)


Hvalauser posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj ste otoku prvič ponudile KM?
28.2.2009 20:32:22   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2



Čist tak mimo grede, skuta, jogurt in sir ne vsebujejo laktoze (zaradi zorenja laktoza razpade oz se razgradi) , ki jo npr mleko vsebuje, zato se lahko daje otroku po 6 mesecu, medtem ko kravj emleko ne. Pravtako tisti ki imajo intoleranzo na laktozo lahko jejo jogurte mleka pa ne smejo pit. Tudi mlečnih beljakovin je precej manj kot v mleku. Ni vse eno in isti drek

SRKI, AM je kravje mleko, ki pa so mu odvzeli ali zmanšali določene beljakovine (ki so težko prebavljive, npr kazein, beta laktoglobulin in alfa laktalbumin)


Končno en pameten odgovor. user posted image user posted image user posted image

Oba otroka nista dobila KM pred 1. letom.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?