|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOZA
29.4.2005 19:59:32   
KMALU
Ponavadi sem dobila mozoljcke pred M in ko sem imela ovulacijo, se je kaksen pokazal... Zdaj mi pa ze nekaj acsa kar ven derejo.. Kako je bilo z vami v prvih mesecih?
Pravijo, da se ti koza scisti in je lepa, jaz pa kot ena pubertetnica- moram rect, da nikoli nisem imela tezav s kozo - vedno je bila lepa, gladka, brez mozoljckov..:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOZA
29.4.2005 20:24:02   
Udb
Kmalu! Dobro da si že odprla to temo, ker sem jo ravno jaz nameravala!!!!!!!!!!!!

Men gre kar na jok - taka sem kot sir!! :((:((:((:(( Celo brado imam v mozoljih, rdečo, zabuhlo... Za crknit! Še v puberteti sem imela manj mozoljev!!


A karkoli pomaga!?!?!?!?! Ker me cela faca boli! In nagravžno izgleda - got kepa gnoja namesto brade!

Ali pa vsaj - kdaj bo bolje? Zdaj sem v 16.tednu, pa so se ravnokar v popolnosti razbohotili!

HELP!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOZA
29.4.2005 20:30:49   
KMALU
Jaz jih sicer unicim z rednim umivanjem obraza z raznimi toniki in mazanjem s kremicami. Tako hudio kot pri tebi, pri meni ni. Ampak glede na to, da nisem nikoli imela nic, mi je kar malo bedno..:(
....

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOZA
29.4.2005 20:48:09   
mujcek
jaz sem vedno imela mozoljasto kožo-tiste črne pikice (ogrci, se mi zdi), sedaj pa se mi je kar popravila; pa tudi nohti so lepši :)
Kožo imam le bolj suho kot prej, drugače pa me obdaja nosečniški sijaj :)-

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOZA
29.4.2005 22:26:32   
ribica.
Punce ne sekirajte se. Ene imate drugače dobro kožo, pa se vam je zdaj med nosečnostjo malo "pokvarila", druge pa ravno obratno. Jaz sama spadam med tiste, ki lahko le čakajo na naslednjo nosečnost, ko bo koža spet kot iz sanj.Potrpite teh devet mesecev, ker vam potem spet pripada vaša lepa koža.....jaz pa se ubadam s svojo izsušeno.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.4.2005 8:40:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KMALU)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   KOZA
30.4.2005 11:44:48   
Jessy
Tudi jaz sem imela same mozoljčke po obrazu. Teta mi je še rekla:" Ti boš pa sigurno imela punčko, ker si vsa marogasta!"
Jaz sem si pomagala s peel off masko, ki mi je kar razmastila kožo (kupila v DM v veliki prozorni tubi, je zelene barve), večkrat na dan sem si umivala obraz z vodo, vsake dva dni pa kar s tekočim milom za roke. V času službe sem uporabljala tekoči puder, ko sem prišla domov, sem ga takoj odstranila. Zjutraj sem se namazala z vlažilno kremo, zvečer pa vsaki drugi dan z nočno kremo.
Tako kožo sem imela tja do 20.-22. tedna, potem pa sem začela uživati v dojenčkovo gladki koži. Zdaj imam pa res lepo kožo in upam, da za zmerom ostane taka!!!

lp, Jessy

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KOZA
30.4.2005 20:02:11   
Janika
Hm sem pa slisala da tezave z kozo med nosečnostjo povzrocajo mamam fantki v trebuščkih zaradi svojih hormonov. Deklice?

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KOZA
30.4.2005 20:12:11   
Mina1
Tudi jaz sem imela kar nekaj mozoljčkov v obeh nosečnostih - obakrat rodila fantka.

Tako da;), pa saj potem mine in tako.

pa-pa Mina1

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KOZA
2.5.2005 18:19:53   
Nannn
Tole temo sem nasla...imam tudi jest probleme z kozo...taka pikasta sem kot prej nikoli...

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?