|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček oz. ležalnik
4.3.2009 10:43:44   
žabicamala
Drage soforumke, imam eno vprašanje. Moje dete je staro 4mesece (korigirano 2 meseca) in me zanima, če lahko uprabljam ležalnik in seveda kdaj ste ga ve začele uporabljati?
Imamo pa takšnega.
user posted image
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 11:18:02   
veveričica
jas  ga uporabljam od njenega 4 meseca  bila je pa 2 meseca prej rojena

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 11:18:48   
dejzi
Zakaj pa ne?
Naša sicer ni nedonošenka, pa je v tem stolčku uživala!
Je drugače kot na rokah....nič je ne tišči. Ko je zagledala ta stolček, je začela kar cvilit.
Samo ne dvigaj preveč vzglavja, naj bo stolček bolj ravno postavljen

Torej, kaj še čakaš?user posted image




_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 11:19:36   
mama_milchy
mi imamo podobnega (no, brez igrala nad glavo) in smo ga začeli uporabljati pri enem mesecu starosti, se pa da v čisto ležeči položaj tako da je noter malo počival......po moje ne more bit kaj narobe, če daš user posted image  malo noter poležat....

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 11:20:33   
minca_n
tudi moji dve sta bili rojeni 2 meseca prej, pa ležalnik uporabljam odkar sta prišle iz bolnice. to je res super stvar

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 11:39:57   
Katy78
Mi imamo podobnega, pa ne zdrži v njem prav dolgo. user posted image  Star je pa 3 mesece, korig. 1,5. Mogoče moram še malo počakati, da ga začnejo igračke, ki dol visijo, zanimat in bo potem zdržal več kot kakšnih 10 minut. Sicer pa sva bila v ponedeljek prvič v RA in je ortopedinja rekla, čim manj ležalnika. Otrokovo mesto je na tleh, predpisala nama je Airex blazino za na tla. No, jaz bom ležalnik sem pa tja še vedno uporabljala, nikakor pa ne več kot pol urce naenkrat - če bo sploh kdaj pol ure zdržal v njem. user posted image

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 12:29:30   
žabicamala
Hvala za odgovore.

Sem tudi jaz zasledila, da ni priporočljivo preveč uporabljat ležalnik in da je boljše, da je otrok na tleh. RA smo mi že imeli, ker pa je dr. rekla da naš tamali nima nikakršnih problemov in da se lepo razvija nismo dobili nobenih vaj in sveda s tem tudi ne airex blazine, da pa bi jo kupila se mi pa zdi predraga (sem kupila nekakšen nadomestek zanjo).

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček oz. ležalnik
4.3.2009 13:07:12   
Katy78
Nam je pa kar napisala naročilnico zanjo čeprav je rekla, da se vidimo šele čez 8 tednov ker da je zaenkrat videti vse ok. Tudi nobenih vaj nam ni pokazala ali kaj takega. Kolikor berem, je zelo odvisno od RA oz. od zdravnika ali jo napiše ali ne. Eni šparajo, kot da gre kaj direktno iz njihovega žepa. Ja, so pa te blazine zelo drage.

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 20:40:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stolček oz. ležalnik
7.3.2009 8:35:53   
24.teden
LP, JA KAR DAJ V LEŽALNIK, nič ne škodi, če otrok uživa, je to super, pa še tebi bo bolje, ko bo v stolčku in opazoval okoli sebe....Tudi Maša je v stolčku, so jo dali že na EINT oddelku in je prav uživala, pa je bila tudi 1,5 meseca koregirano.

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stolček oz. ležalnik
10.3.2009 12:41:01   
žabicamala
Hvala vsem za odgovore. 

24. teden, upam, da kmalu pridete domov.

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?