|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:24:08   
briana
saj nevem kako da naj začnemuser posted image user posted image
ko sem se sla vceraj zvecer umivat sem opazla na taspodnji zunaj na cubiki bulo(pri scegetavcku)in nevem kaj je to zgleda kot en mozol velik
se opravicujem ce sem se grdo izrazla ampak me res skrbi kaj je to in ce mi mogoce ve katera pomagat

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:25:30   
Anonimen
cist verjetno, da je kak podkozni mazolj...pa te kaj boli, ce pritisnes?

(odgovor članu briana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:26:04   
onur
živjo. ne znam ti pomagat, vendar te lahko malo potolažim. opazuj bulico, drugače pa se čimprej naroči na pregled k ginekologu. jaz sem se tako naročila, ker sem v dojki zatipala zatrdlino in me je takoj vzela na pregled.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:26:35   
Naja31
A si noseča?
V nosečnosti se je to lahko neka "žleza", ki izstopi.

Če pa nisi,je verjetno res samo mozolj. Brez skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:35:22   
briana
nisem noseca,ko primem me malo zaboli drugace pa ne ,saj mi je moj tud rekel da je verjetno mozol sam mene pa takoj zacne skrbet user posted image user posted image user posted image
hvala vam za tako hitre odgovore malo ste me le pomirle sem cela zivcna kaj zdaj mam

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:37:52   
Lsica
Briana, najverjetneje gre le za vneto lojnico. 

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:39:25   
briana
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Briana, najverjetneje gre le za vneto lojnico. 
mislisž?potem to tako ven stopi pri scegetavcku?jaz sem se vstrasla pa sem ze mislila da nimam kakega raka

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 8:48:32   
Anonimen
sigurno ni rak....tko hitro pa tud ne bi mogel srast! opazuj, pa bos v par dnevih videla ...

(odgovor članu briana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 9:01:36   
tailor
jaz sem enkrat to dobila,imaš par dni in potem samo od sebe izgine .je pa neprijetno .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 9:04:22   
briana
tailor-pa te je mogoce v pregibu kak se zacne noga bolelo samo takrat ko si se  prijela?

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 9:04:48   
cgorjanc
možno,da je to tur-to zna presneto bolet dokler ne bo dozorel

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 9:42:09   
botrca
Jaz sem imela kot mozoljček ko sem bila noseča in sem od vsega kar se mi je takrat rojilo po glavi (mislila sem samo na porod) pozabila sploh komu kaj povedat in mi je po porodu kar sam od sebe izginil. Naroči se pri svojem G da boš pomirjena.  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 9:54:56   
briana
ja ampak pri meni zgleda kot velik mozoluser posted image pa si neupam stiskat sicer me pa mika

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 11:53:16   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: briana

ja ampak pri meni zgleda kot velik mozoluser posted image pa si neupam stiskat sicer me pa mika


Ne skrbi, te bo zaradi bolečin takoj minilo mikati, ko si boš enkrat probala stisnituser posted image . Pusti zadevo pri miruuser posted image

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 11:57:19   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Briana, najverjetneje gre le za vneto lojnico. 


ja, tudi to se je meni že večkrat naredilo... boli za user posted image samo če sem ga malo pritisnila je zabolelo. Pusti, bo samo šlo nazaj v ˝prvotno˝ obliko, vem pa da je neprijeten občutekuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 12:10:57   
Splišni
Rak 100-posto ni, ker rak ne boli. Ne stiskat, pusti pri miru. Boš videla, kako se bo tole razvilo. Lahko bo šlo samo nazaj, lahko pa da bo treba kaj prerezat, da bo šla vsebina ven. Pri moji kolegici so morali prerezat, ni pa to nič hudega.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 12:30:14   
barby78
Mislim,da je nekaj podobnega imela moja sodelavka.Njej je to začelo rast in je bila zmeraj večja bula,potem so ji pa to kirurško odstranli in zdaj je OK.pa ni bil rak.sam se pač kdaj naredi kaka taka bulica,ki pol raste.je pa fajn da si to spremljaš in če opaziš kake spremembe,le pokliči svojo G.

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prosim naj mi katera pomaga
7.3.2009 22:02:40   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tailor

jaz sem enkrat to dobila,imaš par dni in potem samo od sebe izgine .je pa neprijetno .



Pri meni isto... Kot nek podkožen mozolj ali tur. Brez skrbi, po moje je to tudi pri tebi. Če ne izgine v roku 1 tedna, pa pojdi do G... Srečno!

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prosim naj mi katera pomaga
8.3.2009 8:47:09   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Rak 100-posto ni, ker rak ne boli. Ne stiskat, pusti pri miru. Boš videla, kako se bo tole razvilo. Lahko bo šlo samo nazaj, lahko pa da bo treba kaj prerezat, da bo šla vsebina ven. Pri moji kolegici so morali prerezat, ni pa to nič hudega.


Se strinjam. Če bi bila zadeva maligna, sigurno ne bi bolela. Lahko gre za vneto lojnico, žlezo ali le navaden tur. Pusti pri miru. Če gre za tur, ga pusti, da dozori. Najbolje pa bi bilo potem obiskati zdravnika, da očisti in odstrani ovojnico v kateri se je dogajal proces. Če pa ti zadeva ne, da mirno spati, rajši obišči zdravnika.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?