|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
3.5.2005 10:17:07   
Nannn
Hojla punce...

Sem zdele poklicala svojo G in se narocila za prvi pregled...in me je takoj opozorila da bom mogla UZ placati ker jim socialna krije samo dva UZ pregleda...stane pa 7.200,00...glede tega sem totalno nevedna in se mi zdi zelooo neumno da bom placevala vsaki UZ pregled...mislimmmmm in me zanima kaksne imate ve izkusnje z tem in ali je res da se mora UZ placevati...imam pa prvi pregled 11.05.05...a mislite da se bo ze kaj videlo ali je se prezgodaj?

Hvala Nannn:muca:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled
3.5.2005 10:22:43   
Čiračara
Prvi pregled moraš plačati? Hmmm jaz sem imela že dva, pa še nobenega nisem plačala:zmeden2:..Mogoče ti bo katera druga vedela več povedati...
Kaj se pa vidi na prvem pregledu, je pa odvisno od tednov nosečnosti.

LP:sloncek:

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled
3.5.2005 10:28:06   
dadica
jaz sem bila noseča februarja,nažalost sem pikico izgubila,ampak tisti mesec ko sem hodila k g sem imela najmanj 4 uz in bi jih bilo še več, če pač ne bi bilo nesreče...

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled
3.5.2005 10:40:27   
boško
Pozdravljena !

Ja čist odvisno je koliko tednov si noseča, če si od 9 -12 se ponavadi že kaj vidi, kar se pa tiče UZ je pa sedaj res bolj omejeno in ti pripadata samo 2 UZ,:( jaz sem sicer že v 36t, tako da grem že bolj h koncu, pa sem imela denes pregled in mi je moja G rekla, da se bo sedaj pa res morala držati pravil in narediti samo 2 UZ, meni pa je do sedaj na vsakem pregledu naredila UZ.

Ja želim ti veliko sreče in veselja v teh mesecih.:)

lp:nosecka:

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled
3.5.2005 10:44:27   
sabini
ali je tvoja gin. privat,kajti moja je in sem imela samo dva uz do sedaj pa imam čez 9 dni rok. Rajši jo menjaj zdaj takoj in pojdi k eni ki spada pod zdravstvo ker delajo uz ponavadi na vsakem pregledu pa še plačat jih ne rabiš. Saj to je res čudn :zmeden:

Vem za Domžale, če ti je blizu sporoči.

Ker gin. ki imajo koncesijo in so privat res računajo vse , je pa tud odvisno od gin.

l.p.:duda:

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled
3.5.2005 10:45:51   
Rozalija
Kot jaz vem ti res priznajo le 2 uz. Prvi s katerim ti G potrdi nosečnost in se ga opravi na prvem pregledu nekje med 8 in 12 tednom, nekaterim prej, samo se pred 6-7 tednom lahko še ne vidi nič. In drugega v 20 tednu ko naredi morfologijo. Včasih so delali morfologijo še v 32 tednu, ampak so ta uz ukinili. Torej jo vprašaj ali ti namerava potem narediti ta tretji uz zastonj????

Meni so naredili 2 uz in plačala sem si NS. Na koncu mi je hotela narediti samoplačniško še tretji uz, a se nisva odločila.

V kolikor nosečnost ne poteka bp ti naredijo več uz, oz nekateri g vsem po vrsti na vsakem pregledu. Odvisno od g.

Se mi pa zdi tale tvoj pregled zgodaj in je vprašanje koliko se bo takrat videlo. Jaz imam pregled 10.5 pa bom takrat 8 tednov in 4 dni noseča, tako da se mora že videti plod in utrip. Pri 5 tednih se je pri meni v prvi nosečnosti videla le pikica.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi pregled
3.5.2005 10:49:12   
Nannn
Ja moja je privat in ima koncesijo...ampak potem je res da sta samo dva zastonj...ampak kaj pa ce zelim tokom nosecnosti imeti vec pregledov?A to pomeni da bom poleg vse stroskov ki jih bom imela se t temi stvarmi...Imam G v Kamniku dr.Istenic....ce katera zna kaj povedat o njej...uf kok sem slabe volje...

Hvala Nannn:muca:

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi pregled
3.5.2005 11:09:12   
rozi81
Moja je tudi privat in ima koncesijo. Jaz sem pri njej imela vsakič pregled enkerat celo izven (me je nekaj prestrašilo) pa mi vsakič naredi UZ. Niti enkrat pa mi ni omenila da bi mogla plačat tako da ne vem kako to gre.
1x mesečno imam pregled in takrat imam UZ brezplačen.


Lp S:nosecka: in :duda:33t

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi pregled
3.5.2005 11:20:30   
*ula
Jaz tudi hodim k dr. Istenič. Se mi zdi da je uredu. Saj v bistvu ti ni treba na uz če ne želiš plačat. Na prvem pregledu ti ga naredi brezplačno. Če pa želiš greš pa lahko samoplačniško. Jaz sem šla. Mislim da je vseeno bolje dat tistih 7200 sit pa vsaj veš da je vse ok.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi pregled
3.5.2005 12:53:27   
sabini
ma dej menjaj jo pa ja ne boš plačevala k je privat.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi pregled
3.5.2005 13:08:12   
Anonimen
Nannn, saj pregledov boš imela več, približno vsak mesec. Samo ne z UZ. Če je tvoj trakec pod imenom pravilen (nisi noseča še niti 4 tedne?), potem je ta pregled res zelo zgodaj in se ne bo praktično nič videlo. Zato pa ti je ponudila samoplačniško, da se pač prepričaš v nosečnost (ali pa kupiš test, kar verjetno že si). V 8-12. tednu pa boš imela že 2. pregled z obveznim UZ, kar je za večino šele prvi pregled.

Moje osebno mnenje je, da je ta ponujen UZ samo cuzanje denarja.

(odgovor članu Nannn)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prvi pregled
3.5.2005 13:47:27   
Nannn
Tkole...ker sem bila cel dopoldan zaradi tega cist v bedu...sem klicala G in ji povedala da se mi zdi prevec zgodaj da bi mi opravila pregled z UZ ker se itak ne bi se nic videlo...in kar neki ji ni bilo prav pa sem se potem prenarocila na 23.05.05 kar pa mislim da ce ze placam pregled z UZ da je logicno da bom sla takrat ko se ze nekaj vidi...takrat bom ravno v 7 tednu...

Uf mal mi je lazje... :)

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prvi pregled
3.5.2005 15:57:44   
Jessy
V Vodniku po pravicah nosečnic (brošura, ki jo te dni delijo pri ginekologih), piše:

Če nosečnost poteka normalno, imate pravico do desetih sistematičnih pregledov in dveh UZ preiskav.

Prva UZ preiskava se opravi predvidoma med 8. in 12. tednom nosečnosti.
Druga pa okrog 20. tedna nosečnosti.

Kadar je to potrebno, se po presoji ginekologa opravi še več UZ preiskav.

To so naše pravice!

Upam, da sem kaj pomagala!

lp, Jessy

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?