|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trajanje poroda, ki ga sprožijo
13.3.2009 22:17:24   
*bubi*

Se pa malo bojim teh umetnih popadkov, ker sem slišala, da si lahko tam do 3dni, pa te nonstop filajo z njimi oz. z svečkami za mehčanje! Je to res???????



Meni so tali tabletke za mehčanje (2x v enem dnevu) in sem bila cel dan in celo noč na oddelku. Se ni nič kaj dogajalo. Naslednji dan so me premestili v porodno, predrli mehur in ker se še vedno ni nič zgodilo, so mi dali infuzijo. Potem pa je bil user posted image  v štirih urah veni.

So mi pa prožili 14 dni pred PDP, tako da je bilo res vse nezrelo.




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Trajanje poroda, ki ga sprožijo
13.3.2009 22:53:46   
Srčekgirll
Meni so okrog 11h (dop.)dali umetne popadke. Popadki so se začeli okrog 12h, predrli posteljico, pol ko sm bla dovolj odprta so mi dali EA, rodila sem 18:42.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Trajanje poroda, ki ga sprožijo
14.3.2009 11:10:31   
roberta
2 x rodila, obakrat z umetnimi (prvič po spontanem razpoku mehurja, drugič so ga umetno predrli) in obakrat sem rodila v 4 urah.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Trajanje poroda, ki ga sprožijo
14.3.2009 13:27:07   
Lolita23
ŽIVJO!!!

Jaz sem čez rok 9 dni, pa nisem baje nič odprta(no moja G mi je 28.2 rekla, da sem in da imam MV zmehčan, včeraj v P, pa da nisem). V najslabšem primeru mi bodo porod sprožili v četrtek.malo me je strah, ker kot je ena napisala, če je zaprto ne more nič, a to pomeni da bo CR????


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?