|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 8:59:45   
Tasika
Našemu malemu dodajam Aptamil (cca 40 ml na obrok). Ker so se začeli krči (star je 7 tednov) so mi predlagali Conformil, vendar ga mali hudiček tud probat noče. Smo ga pustili lačnega, češ saj bo, pa ni. Sem ob enih ponoči šibala v dežurno lekarno po Aptamil:hudicek:
Ali ima katera izkušnje kako zamenjati prilagojeno mleko?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 10:50:35   
atek
Živjo.
Sem nov na forumu, čeprav že nekaj časa malo prebiram. Ker smo pa imeli podoben problem, sem se pa prijavil da lahko odgovorim.
Poskusi mešati aptamil in conformil - približno pol pol je še kar dobrega okusa za malčka, pa tudi pomaga proti krčem. Po nekaj obrokih lahko dodajaš več conformila in manj apatamila, odvisno če bo še maral.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 10:53:52   
Mina1
Ja uboga mami in revček:duda:

Smo že bili v podobni situaciji. Iz Aptamila smo šibali na Comformil zaradi zaprtosti, napenjanja in hudih krčev. Pa je bilo nekaj časa v redu, pa je potem štrajkal pri Comformilu, pa se je sedaj spet uredilo. Drugače pa probaj naslednje: mešaj Aptamil s Comformilom, da se mali navadi. Jaz sem tudi tako naredila, pa je bilo v redu.

Ko sem spraševala punce kaj in kako, so hvalile Novolac mleko v prahu in Hipp. Tako da:zmeden:

Upam, da bo tvoj mali spel pridno papal mleko še naprej;).

pa-pa Mina1

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 10:55:18   
morskadeklica
Mi smo imeli na začetku aptamil, začeli so se krči in smo zamenjali z novalacom proti krčem (dobiš v lekarni). prenaša ga super.

lp:muca:

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 16:27:11   
Tasika
Hvala za hitre odgovore:bravo:.
Bomo probali z mešanjem, pa poskusili zmanjševati Aptamil. Če ne pa Novalac. Mislim da :duda:itak nima krčev od Aptamila, ampak bi rada 'zunanje' dejavnike zmanjšala na minimum:hudicek:.


LP

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zamenjava prilagojenega mleka
5.5.2005 16:29:46   
Tasika
Pa še eno vprašanje. Ali kdaj pogrejete že pripravljeno flaško ali jih vedno delate sproti?

LP

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?