|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 8:42:15   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Vita5
res sem vesela da se ti je vse uredilo. ko tole berem, se zavedam da imamo mi resnično srečo. v družini nas je 7, drug teden pričakujemo še 2 člana (dva odrasla, drugo otroci). imamo dovolj hrane, včasih jemo tudi zunaj in se nam vse izteče kot hočemo. sem res srečna za svoje finančno stanje user posted image  

Torej vas bo devet? svaka čast, kapo dol user posted image

(odgovor članu Vita5)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 9:17:12   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Do letošnjega leta v šoli sploh ni bilo malice, po novem zakonu pa vsakemu dijaku pripada malica ki jo subvencionira država.
Dobijo pa en mali sokec pa rogljiček,ali jogurt in jabolko. To je pa za 8 ur bivanja premalo.

Katera šola pa je tako slabo založena? moj brat je dijak in pravi, da dobijo toliko, da ne more pojesti, pa verjemi, da poje ogromno... meni se zdijo tvoje zgodbe malce pretirane

Na šoli do lani ni bilo možnosti malice in so dijaki jo nosili s sabo ali jo kupovali v bližnji trgovini. Sedaj dobijo hladno malico in to je burek, rogljiček, sendvič, čokoladna blazinica, razno sadje sok, jogurt. Nekaj od tega. In po besedaj moje hčere so vsi veseli ker imajo v šoli malico pa čeprav je mrzla in se včasih z njo ne naješ dovolj

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 9:20:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Na šoli do lani ni bilo možnosti malice in so dijaki jo nosili s sabo ali jo kupovali v bližnji trgovini. Sedaj dobijo hladno malico in to je burek, rogljiček, sendvič, čokoladna blazinica, razno sadje sok, jogurt. Nekaj od tega. In po besedaj moje hčere so vsi veseli ker imajo v šoli malico pa čeprav je mrzla in se včasih z njo ne naješ dovolj

Če se včasih ne naješ, je drugače kot če se ne naješ nikoli. sendvič in burek sta čisto nekaj drugega kot le rogljič. v tistem postu si napisala da dobijo rogljič, ali jabolko... ne vem točno, uglavnom skoraj nič

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 9:22:37   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Katera šola pa je tako slabo založena? moj brat je dijak in pravi, da dobijo toliko, da ne more pojesti, pa verjemi, da poje ogromno... meni se zdijo tvoje zgodbe malce pretirane

Jaz ji pa čisto verjamem, da dobijo tako malico. Tvoj brat ima veliko srečo, da ima njegova šola možnost strežbe toplega obroka in da dobi obilno malico. Tako da ne obtožuj prehitro!

sej ne obtožujem, ampak se mi njene zgodbe zdijo pretirane. istočasno, ko nimajo za jest, ona preureja hišo? ne vem, to je samo moje mnenje. verjamem pa, da obstaja folk, ki nima denarja...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 9:42:17   
Korina1
Ne preurejamo hiše, ampak se je ena hčera odsella v drugo sobo , v to sobo pa se bo preselila mlajša. Treba je bilo samo prebelit ( jupol smo imeli še doma od predlanskega leta) in nas preureditev ni stala niti centa. Posteljo je imela od prej, problem so bile samo omare.

In če bom kdaj imela srečo pa kje dobila druge in boljše omarice za v kuhinjo jo bom tudi preuredila. Pa me bo stal samo prevoz omaric. Enkrat v prihodnosti.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 10:09:00   
sonček33
Korina prav imaš - treba je gledat naprej, treba je iskat rešitve. Takole vam bo gotovo uspelo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 18:08:25   
Tanja55
Korina, pa bi tvoja hcerka zelela koncat solo? Zadnji letnik ce prav razumem?Postopoma, po izpitih bi se dalo, ce bi resnicno mela zeljo. In ce ni glih matematika ali fizika ji morda lahko jaz pomagam. Lahko mi na ZS napises ce bi to kaj pomagalo, razmisljam pa da bi vseeno imela vecje moznosti z dokoncano srednjo solo kot z OS.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mesečni znesek za hrano
24.3.2009 18:24:45   
Korina1
Tanja- hči ima namen končat šolo in tudi maturo. Nekaj že dela na tem je pa vmes tudi matematika.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mesečni znesek za hrano
25.3.2009 7:42:18   
tejči77
Korina, zelo pomembno je, da obe hčeri naredita vsaj srednjo šolo. To naj ti bo cilj in prioriteta. Bosta res lažje prišle do zaposlitve.
A pri tebi pa ni nobene možnosti zaposlitve? Karkoli, tako bi najlažje rešili finančne težave. Saj vem, da je hudo, ko enkrat padeš v brezposelnost, zdaj pa sploh. Mene je ravno tega najbolj strah, ko nikoli ne vem a bom naslednji mesec še imela zaposlitev, pa vseeno pripravljam že drugo diplomo pa z dvema šolama bom verjetno ja kaj našla. Če sem prav razumela si na zavodu, ali pri tebi ne bi prišlo v poštev kakšno izobraževanje preko zavoda, saj baje tudi potne stroške povrnejo? Pa da bi tudi ti imela večjo možnost zaposlitve? Zdaj sta hčerki že tako veliki. Razmisli, saj kakšno šolanje ni tak bav bav, pa med ljudi greš, ne boš ves čas doma.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?