|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
11.12.2009 10:46:57   
*Junona*
Punce, hvala za vašo podporo. Bejbibu se še kar mučiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Revica nima več moči,user posted image user posted image user posted image Slišala sem njene krike.user posted image user posted image Ne vem, kako naj ji pomagam, jočem s svojo hčerkico v naročju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: december 09
11.12.2009 10:47:58   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

Čestitke novim mamicam!!!

Punce a čmo 2.del odpret? Ker pri 200.strani nas zaklenejo. Jaz predlagam da ta čast pripada Shopgirl še preden pobegne v Postojno po Shopbaby user posted image user posted image



Se poplnoma strinjam s teboj Mojca - torej shopgirl, prosimo da nam slavnostno odpreš 2. del, pol pa šibaj v Postojno, pol se bomo pa itak že vse pošas na novo temo lahko selile. user posted image user posted image user posted image Enkrat v bližnji prihodnosti, nouser posted image user posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: december 09
11.12.2009 10:50:11   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, hvala za vašo podporo. Bejbibu se še kar mučiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Revica nima več moči,user posted image user posted image user posted image Slišala sem njene krike.user posted image user posted image Ne vem, kako naj ji pomagam, jočem s svojo hčerkico v naročju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jooooooj boga, zdej se bom pa še jaz zjokala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: december 09
11.12.2009 10:50:52   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, hvala za vašo podporo. Bejbibu se še kar mučiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Revica nima več moči,user posted image user posted image user posted image Slišala sem njene krike.user posted image user posted image Ne vem, kako naj ji pomagam, jočem s svojo hčerkico v naročju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Verjamem, da ti ni lahko, še posebno če veš da ne moreš prav nič storiti, da bi ji pomagala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak zejle zdravniki so pa res nekateri za postrelit, matr.

A nam lahko prosim zaupaš v kateri porodnišnici rojeva?


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: december 09
11.12.2009 10:55:26   
ShopGirl
Kurjo polt sem dobila user posted image  Če je partner z njo, naj zahteva CR. Lej, sej mogoče se glupo sliši, samo jst sem mojemu naročila da jim zateži na polno če bi trajalo tok dolgo in če bi se nečloveško mučila. Ma res so...nehumani user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: december 09
11.12.2009 10:56:02   
tulpika


Čestitke dreamz za Samuela user posted image user posted image user posted image
jaz bi tud tak hiter porod...upam, da bo mene Božiček tud uslišal user posted image

ooo sh** ne morem verjet, da Bejbibu še kar matrajo....Pa zakaj ji ne pomagajo!!!! oooo kar zjokala bi se zdejle...sej mam čist solzne oči...
Bejbibu mislim na tebe in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da čimprej mine!

ShopGirl....pohit odpri 2. del ...nekam si sumljiva in boš res kmal v PO. Sicer je pa jutri en tak lep datum....pejd raj jutr user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: december 09
11.12.2009 11:05:47   
tintara
Madonca, sem šla čekirat, pa ni nič kaj spodbudnega.

Bejbibu: drži se, upam, da ali že cartaš (to je moja prva želja) ali pa da te že režejo. Madonca, potem se pa pejt velik otrok imet. Ta mi je mal lovska s premalo denarja, ampak nikoli ne veš. Upam, da se te kmalu usmilijo. A ni 12 ur maksimum mučenja - če je brez napredka seveda. user posted image user posted image  zate, Bejbibu in tudi zate sestrica, ker vem da je težko. Že mene sili jokat, kaj šele tebe.

Dreamz: čestitke za sinka Samuela. user posted image user posted image

Takole, se slišimo na novi temi? Pa smo jo rpigurale do kmonca, malo preveč zgovorne smo bile na koncu, ali pa premlao na začetku.

Želim vam lepše porode kot je tale, ki se dogaja zdaj. T

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: december 09
11.12.2009 11:06:13   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: taraji



A nam lahko prosim zaupaš v kateri porodnišnici rojeva?



na seznamu piše Celje....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: december 09
11.12.2009 11:06:44   
ShopGirl
sem odprla user posted image  kok ste luštne...hehe.

shopbaby...ta mi je legendarnauser posted image  mislm da bo res jutri akcija.

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: december 09
11.12.2009 11:08:56   
ShopGirl
Preselili smo se na temo Decemberke 2009 - 2. deluser posted image


(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: december 09
11.12.2009 11:12:47   
neanja duo
Pozdravljene decembrke!

Najprej čestitke vsem  novim mamicam,tiste,ki pa še čakate pa čimlažji in čimhitrejši porod(pa kakega manšega otročka...saj 4000g korenjaka kar težko spraviš venuser posted image )
Midva sva prišla včeraj končno domov(zlatenica).Zgleda ,da bo tudi to dete tako pridno,kot sta bila prva dva.To samo spi in je.Za jest malo pojamra,toliko da da znak,poje in spet spi.Krčev zaenkrat ni.Naj tako tudi ostane....user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: december 09
11.12.2009 14:30:53   
*Junona*
Sporočam vam, da je moja sestrica Bejbibu povila prečudovitega fantka Anžeta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mere:3540g, 52 cm.


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 11.12.2009 14:31:10 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: december 09
11.12.2009 14:33:08   
Anonimen
O super,sem fuul vesela za tvojo sestro bejbibu.Zdaj pa naj hitro pozabi na vse hudo in samo ce cartanje in cartanje.Cestitam druzinici in tetici.Bravo mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako pa je bilo?

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: december 09
11.12.2009 14:35:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Sporočam vam, da je moja sestrica Bejbibu povila prečudovitega fantka Anžeta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mere:3540g, 52 cm.




zdaj smo na novi temi...sem sama tudi na napacno zajadralauser posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: december 09
11.12.2009 14:56:52   
tulpika

Čestitke Bejbibu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....velik lepega cartanja z Anžetom user posted image in da čimprej pozabiš na muke.

pa teti hvala, ker nas je obveščala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?