|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 22:11:31   
anika87
Predlagam, da se tema zbriše in prepove vsako nadaljnje odpiranje tem v zvezi z bejbišavrom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 7:23:45   
Bety11
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Temo boste verjetno izbrisale in to bi bilo prav...

Na živce mi gre in me je prav sram, ker večina prebivalcev SLO misli, da je vse, kar počnejo v ZDA cool in edino prav.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Druge komentarje bom zamolčala....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 9:25:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Predlagam, da se tema zbriše in prepove vsako nadaljnje odpiranje tem v zvezi z bejbišavrom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj pa demokracijauser posted image

sploh plačanauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 21:08:50   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Predlagam, da se tema zbriše in prepove vsako nadaljnje odpiranje tem v zvezi z bejbišavrom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj pa demokracijauser posted image

sploh plačanauser posted image


Tudi ta je prišla z amerike... user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 21:22:09   
Splišni
Jaz vem še za eno fajn igro:

nosečnica, torej bodoča mamica, ki ima bejbišavr, leži na sredi sobe na trebuhu in potem jo ostale zavrtijo, da se vrti, one stojijo v krogu okoli nje. No, mamica se vrti in vrti na trebuhu, eno roko ima ob telesu, drugo iztegnjeno (poza Superman se reče temu) in potem, ko se ustavi, tista, na katero kaže mamičina iztegnjena  roka, pove eno ime in to je potem ime dojenčka. Spol sploh ni važen, kar reče, reče.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 21:30:25   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Pa kako naj zgleda zabava za dojenčka (in ne baby shower)


Sori, ampak ti pa si kmetica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 21:45:08   
benika
nosečnica, torej bodoča mamica, ki ima bejbišavr, leži na sredi sobe na trebuhu in potem jo ostale zavrtijo, da se vrti, one stojijo v krogu okoli nje. No, mamica se vrti in vrti na trebuhu, eno roko ima ob telesu, drugo iztegnjeno (poza Superman se reče temu) in potem, ko se ustavi, tista, na katero kaže mamičina iztegnjena roka, pove eno ime in to je potem ime dojenčka. Spol sploh ni važen, kar reče, reče.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 22:24:22   
Anonimen
Strinjam se z vsemi, ki ste proti takim zabavam.
Ampak povem vam še moj razlog zakaj kaj takega ne bi imela, dokler otrok ni rojen in vidim, da je z njim vse vredu in predvsem najvažnejše, da je zdrav se mi zdi brez veze organizirat neke zabave. Nikoli ne veš kako se bo nosečnost končala in vedno ni vse lepo in tako kot si sami želimo pa da že vnaprej pripravljaš neko zabavo mi je totalno mim. Če je vse vredu z mamico in otrokom je še veliko časa za zabave, pa saj ni treba, da je takoj v prvih mesecih. Prava prijateljca bo z tabo tudi po rojstvu,  pa tudi takrat če bo otrok bolan ( pa ne mislim na prehlad ).

Aja pa ene pišete kako ti prjatelce prinesejo darila, da pol vidiš kere so res prave.
Če prijatelstvo ceniš po kupljenih darilih, se ti lahko kaj kmalu zgodi kaj nenavadnega - ti prjatelca spelje možeka user posted image ja tudi to je iz amerike. user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
4.4.2009 23:49:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja pa ene pišete kako ti prjatelce prinesejo darila, da pol vidiš kere so res prave.
Če prijatelstvo ceniš po kupljenih darilih, se ti lahko kaj kmalu zgodi kaj nenavadnega - ti prjatelca spelje možeka user posted image ja tudi to je iz amerike. user posted image



Jasno, da je tako. In zato sem jaz Volgi tako dobra prijateljica.....ker kupujem draga darila in zato sem ji draga.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 6:54:18   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Strinjam se z vsemi, ki ste proti takim zabavam.
Ampak povem vam še moj razlog zakaj kaj takega ne bi imela, dokler otrok ni rojen in vidim, da je z njim vse vredu in predvsem najvažnejše, da je zdrav se mi zdi brez veze organizirat neke zabave. Nikoli ne veš kako se bo nosečnost končala in vedno ni vse lepo in tako kot si sami želimo pa da že vnaprej pripravljaš neko zabavo mi je totalno mim. Če je vse vredu z mamico in otrokom je še veliko časa za zabave, pa saj ni treba, da je takoj v prvih mesecih. Prava prijateljca bo z tabo tudi po rojstvu,  pa tudi takrat če bo otrok bolan ( pa ne mislim na prehlad ).

Aja pa ene pišete kako ti prjatelce prinesejo darila, da pol vidiš kere so res prave.
Če prijatelstvo ceniš po kupljenih darilih, se ti lahko kaj kmalu zgodi kaj nenavadnega - ti prjatelca spelje možeka user posted image ja tudi to je iz amerike. user posted image



Razočarane gospodinje???

Prjatlca ti pa ne more kar tko spelat moža....razen če mu ti nisi dovolj dobra...za kaj takega bi bila pa sama kriva.


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 7:11:59   
anika87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še moj user posted image se v bušiju smeje z menoj.

Sem se prej hecala, da bi temo ukinili, prav lušno se je smejat takim komentarjem.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
5.4.2009 7:27:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 9:45:00   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz vem še za eno fajn igro:

nosečnica, torej bodoča mamica, ki ima bejbišavr, leži na sredi sobe na trebuhu in potem jo ostale zavrtijo, da se vrti, one stojijo v krogu okoli nje. No, mamica se vrti in vrti na trebuhu, eno roko ima ob telesu, drugo iztegnjeno (poza Superman se reče temu) in potem, ko se ustavi, tista, na katero kaže mamičina iztegnjena  roka, pove eno ime in to je potem ime dojenčka. Spol sploh ni važen, kar reče, reče.


A ni to tut z une ameriške filmske igre, kjer se vrti steklenica in potem se morata tisti/a, ki steklenico zavrti in tista/i v katero pokaže, ko se ustavi, poljubiti v omariuser posted image
Samo mamice pa najbrž ne grejo v omaro, a ne? Ker itak ne bi prišle noter user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 14:42:36   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz vem še za eno fajn igro:

nosečnica, torej bodoča mamica, ki ima bejbišavr, leži na sredi sobe na trebuhu in potem jo ostale zavrtijo, da se vrti, one stojijo v krogu okoli nje. No, mamica se vrti in vrti na trebuhu, eno roko ima ob telesu, drugo iztegnjeno (poza Superman se reče temu) in potem, ko se ustavi, tista, na katero kaže mamičina iztegnjena  roka, pove eno ime in to je potem ime dojenčka. Spol sploh ni važen, kar reče, reče.


A ni to tut z une ameriške filmske igre, kjer se vrti steklenica ... 


Ja, ja, itak da je ameriško, saj nismo kmetje, a ne. Samo je pa veliko bolj zabavno in tudi zanimivo videti, kako se bodočo mamico da na trebuhu fino vrtet. Kot vrtavko.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 14:58:17   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, ja, itak da je ameriško, saj nismo kmetje, a ne. Samo je pa veliko bolj zabavno in tudi zanimivo videti, kako se bodočo mamico da na trebuhu fino vrtet. Kot vrtavko.


Ko si to predstavljam mi je pa res smešno, pa verjetno tut ful izvedljivo v praksi user posted image
glede na to, da se že vležem težko proti trebuhu, kar ful pogrešam, saj sem prej vedno spala v t.i. superman pozi user posted image
Drgač pa... a ljudje ki pa ne prakticirajo ameriških stvari pa s(m)o kmetjeuser posted image



< Sporočilo je popravil anika87 -- 5.4.2009 14:59:35 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 15:27:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87
Drgač pa... a ljudje ki pa ne prakticirajo ameriških stvari pa s(m)o kmetjeuser posted image


Ja itak. Al pa bosanci.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
5.4.2009 15:53:59   
anika87
boljše da grem ven na sončka... še dobro da mamo kmetijo, da mam kam it user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil anika87 -- 5.4.2009 15:54:29 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 9:17:46   
babyshower
Pozdravljeno društvo proti baby shower zabavi:)))) kako zabavno je brati takšne komentarje:))))) baby shower je namenjen zabavi pred rojstvom otroka. Nihče vam ne ukazuje da ga imejte, nihče vas ne sili da kupujete darila, nihče vam nič noče drage moje...ne razumem ene stvari? tema je bila namenjena, zbiranju idej za družabne igre in nevem kako se vam sploh ljubi odpirati temo in brati o njej, ter celo odgovarjati na njej, če baby shower zabave sploh ne prenesete? mislim da bi bilo potrebno odpreti temo vsi proti baby shower-ju:))))in tam se lahko razpišete, pljuvate....joj ne morem verjet kako se nekateri ljudje negativno nastrojeni prosti vsaki stvari... ampak živimo v demokraciji, tako da vse punce oz. moderatorke kar veselo na delo in spljuvajte tale komentar kolikor je mogoče, če vas to veseli, kar veselo na delo...aja se opravičujem- vi nič slabega nočete, samo svoje mnenje izražate...jah res je... kar izvolite:) joj pa tudi tote naše igrice...a temu se reče družabna igra??...joj kako smo neumni, da si ne izmislimo kakšno bolj zahtevno in izvirno. no mogoče pa iz vsega tega nastane kakšna zanimiva igra.npr. naštej slabosti baby shower zabave:)))))))) ali bi mogoče v tej smeri komunicirale?:))))no saj pravijo da se človek na napakah uči, tako da je vsaka kritika več kot dobrodošla, saj nas krepi in dela še boljše:))))

Očitno je tema zelo zanimiva, zato v kratkem pričakujte še kakšno podobno...o baby showerju seveda:)) ogledov čez 1000, odgovorov 66:))))noro:)))

user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače pa za vse tiste, ki se vam ideja o zabavi zdi simpatična pa obiščite našo spletno stran: http://www.babyshower.si/




(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 10:04:08   
TomTaylor
Babyshower, a se ne bi mogoče, vsaj mimogrede, zahvalila Splišni za predlog preden spljuvaš naše kritike.
Drugače, pa čisto tko, mimogrede; pri 1000 ogledih, (zgolj) 66 odgovorih od tega 63 kritik, 2 pohvali in (zgolj) 1 predloga je statistični rezultat jasen: nezanimanje za tovrstno zabavo.

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 10:46:24   
babyshower
TomTaylor hvala za statistične podatke:) meni se ni dalo šteti,koliko jih je za in koliko proti:) moj namen je da se piše na tej temi in odlično mi gre:)) pa očitno še brezplačne statistične podatke dobivam:) komu se moram še zahvalit? Splišni? Najlepša hvala za predlog.

Lep sončen dan, vaša spletna trgovina baby shower:)


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 11:00:32   
Arwenko
Meni se sicer zdi osnova te ideje, da se pred porodom dobiš s prijateljicami res dobra, zakaj pa ne, na tem ni nič tak slabega. Tudi če so darila, ok, do tukaj mi še nekako gre.

Ampak da bi se šel igrice primerne 3-5 letnim otrokom, to pa je too much. Niti se nebi htela it takšnih igric na ljubo kakšni prijateljici, niti mojim prijateljicam (vsaj tistim pravim), ne bi prišlo na misel da bi mi organizirali zabavo s takšnimi igricami, ker vejo, da jih pobesim.

Smo pa mi lansko leto s sodelavci organizirali takšno surprise baby shower za eno izmed nas. Lepo smo se zmenili in jo pričakali v enem izmed ljudbljanskih lokalov, njo je ena pod pretvezo zvabila tja, pripravili smo ji lepo presenečenje, zbrali nekaj denarja, ki ji je več kot prav prišel, preživeli en čudovit popoldan ob pijački in čvekanju in mislim da je to lepše in boljše kot ne vem kakšne igrice takšne in drugačne, predvsem pa otročje.

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 11:02:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: babyshower

TomTaylor hvala za statistične podatke:) meni se ni dalo šteti,koliko jih je za in koliko proti:) moj namen je da se piše na tej temi in odlično mi gre:




no, pol pa super, kaj se pa potem pritožuješ čez naše odgovore user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 7.4.2009 11:03:02 >

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 11:06:45   
FLASK_A
Babyshower- jaz bi pa nekaj toplo priporočala. Če se že greste take stvari in vidite, da se veliko ženskam to zdi naravnost neumno in res smešno- spremenite program. Bi vam šlo lahko veliko bolje. Zakaj je potrebno populacijo poneumljati z neko vrsto zabave, ki je kao "in". Bodite veseli, da nam je ostalo še nekaj malega pameti v glavah in nam pripravite programe, ki bodo za nas zanimivi, privlačni in nas bodo pritegnili. Seveda to zahteva nek napor, da si dejavnosti izmislite, da funkcionirajo in da so pozitivno sprejete. Seveda je lažje kopirati neumnosti drugih ljudi kot ponuditi nekaj zares dobrega, saj se je potrebno za to potruditi :) Rezultati pa so seveda (očitno) temu primerni.
LP!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 11:29:49   
babyshower
flask_a hvala za nasvet. 

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
7.4.2009 17:54:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyshower

kako zabavno je brati takšne komentarje:)))))


A ni fino, da smo na isti frekvenci user posted image ?

(odgovor članu babyshower)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?