|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 16:10:17   
zi&mm
Draga dekleta,

danes pa kr cel kup vprašanj, veselih novičk in še marsičesa na RR.
No, imam pa vprašanje in sicer; kupila sem 2 steklenički od aventa (1večjo, 1manjšo) in ko smo prišli domov smo ugotovili, da nima tistega zaščitnega pokrovčka med flaško in cucljem; problem; nikjer ne najdem teh pokrovčkov za kupit posamezno in kaj zdaj :zmeden: je pa praktično, če greš kam, naliješ pijačko v flaško, daš pokrovček gor pa cucelj in ti ne steče vse ven.
A ve katera kje bi jh lahko kupila?

Hvala, pa še naprej lep dan :rozica:

Mili ( še 7dni do PDP :sloncek::sloncek::sloncek: )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 16:55:45   
total
Tam kje si kupila flaške,jih sigurno imajo,pa v vsaki lekarni drogeriji,otroških trgovinah...

Lp:rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 17:41:43   
Pinja
Videla v Sparu, pakirano po dve skupaj. Imajo pa sigurno tudi v Baby centru in Arielu.

lp :sloncek:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 18:14:18   
zi&mm
Hvala :rozica:,

danes sem šla v lekarno po tista mazila, pa alkohol ampak so imeli samo za nuk flaške in baje da ne pašejo na ostale stekleničke, tako mi je rekla prijazna teta tam....
V Sparu v KP sem tud zjutraj iskala pa nisem vidla da so, no v petek, ko grem po opravkih, bom skočla še enkrat pogledat; mogoče jih nisem niti opazla ker sem že tako nestrpna glede :duda:, bi ga/jo že rada imela ob sebi in do 18/5 (pdp) se mi neznansko vleče; jooj, da bom šla čez rok :((:(:((:(

lp :kuza:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 19:31:56   
Gina
Sploh mi ni jasno, jaz imam aventove stekleničke v štirih različnih velikostih, pa na vse gredo enaki navoji, enaki cuclji in enaki pokrovčki...aja pa enaki zamaški za pod navoj.
Pri aventovih flaškah je tako, da jaz v praksi sploh nisem nikoli rabila tistih vmesnih pokrovčkov, razen za shranjevanje mleka v prahu, če smo kam šli, da sem lahko naknadno zmešala. Sicer so pa te flaške narejene tako, da ko jo zapreš s pokrovčkom (zgornjim, prozornim), nič ne teče ven, ker malenkost pritisne cucelj, tako da ne kaplja nič ven.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 21:30:33   
zi&mm
Gina, ampak če sem v lekarni vprašala in je rekla, da tisti zamaški so pač različnih velikosti in ne gredo na flaške od aventa :zmeden::zmeden::zmeden: ....magari bom vzela enega in probala....sicer pa če praviš, da nič ne teče ven, pol jih sploh ne bom kupila

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 14:38:45   
lin
Dm v Luciji,Ariel v Kp................

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 17:54:57   
Gina
Danes sem v Intersparu pogledala, jih imajo za 450.-, vsi so enake velikosti, tako kot sem ti rekla. Po moje tista, ki ti je rekla, da so različnih velikosti, nima sama otroka, da bi te flaške uporabljala. Ampak v resnici jih jaz nisem nikoli rabila.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 20:54:55   
zi&mm
Ojla,
hvala dekleta :rozica: , sem šla prej v spar in kupila za vsak slučaj; sicer jih je v paketu 6 in so okoli 600,oo sit...
Lp,
Mili

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?