|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 10:20:25   
zofa
Bližajo se poletne počitnice in mi smo kot vsako leto tudi letos v dilemi kam za vraga na dopust.
Lani smo šli prvič v hotel (otroka stara 3 in 6 let) in smo zelo uživali, tako, da kakšen apartma ne pride v poštev.
Odločamo pa se med Malim Lošinjem (hotel Aurora, Vespera), Medulinom (hotel Medulin) in Murterjem (hotel Colentum).
Prosim za vaše izkušnje in priporočila.Lep dan, Zofauser posted image user posted image user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 11:32:25   
dašabina
smo bili na Murterju, sicer ne v hotelu, ampak poznam ta hotel, je samo cesta vmes in potem čudovita plaža, če imaš rada mivko....meni je zelo lepo, in fino za otroke, smo se tud v bazenu pri hotelu včasih kopali....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 12:07:23   
SINEJA
v Medulinu smo bili pred 7oziroma osmimi leti,ko sta bila otroka še manjša.Bilo je fenomenalno.In sicer smo bili v hotelu Medulin.Hrana je bila dobra,oprema v hotelu pa nekaj srednjega.Hotel je sedaj obnovljen in je po pripovedovanju prijateljev boljši.Plaža je super, za otroke,najdeš tudi senco.
V mestu pa je velik luna park,kar je mojima otrokoma takrat največ pomenilo.
Skratka za Medulinsame pohvaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 12:17:15   
Binny
Predlani sva bila s fantom v Vesperi na Malem Lošinju. Bilo je zelo vroče, ker je bil ravno takrat vročinski val, v sobah pa brez klime in brez ventilatorja. Sva mislila, da so stropni ventilatorji po celem hotelu, so bili pa samo v najvišjem nadstropju (tik pod streho). Soba drugače še kar, postelje so bile bolj slabe-mogoče so od takrat kaj prenovili. V restavraciji je bila klima, hrana dobra, ob večerji sva imela zastonj pijačo. Plaže betonirane, skale, prodnato. Parkirišče je na hribčku, tako, da je za prtljago raztovorit malo smotano. Imaš 2 varianti: ali ustaviš z avtom tik pred vrati hotela in vse ven zmečeš iz avta ali pa najameš postreščka z vozičkom. Najbolje da imaš kovčke na kolesih. Drugače je pa narava čudovita, neskončne sprehajalne steze (do mesta je kar nekaj hoje,za zvečer je fino če imaš baterijo). Polno je gozdičkov vse do plaže, tako da sva bila midva praktično cel dan na plaži v senci. Imajo tudi igrala pri plaži. Skratka kristalno čisto morje, blagodejna klima, prelepa narava, čudoviti sončni zahodi...le hotelske sobe malo slabše.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 17:47:16   
jakaracman
Hotel Medulin je luštkan , prednost tam si iz LJ v 2 urah, plaža mivka igrala za otroke in lunapark.Lošinj ima prečudovito morje in fino klimo.Hotel se mi pred 10 leti ni zdel nič posebnega.Murter pa ne poznam.
Odv, kaj hočete, bližino, kristalno čisto morje?

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 20:56:35   
netki
bili smo v medulinu in mislim, da je tam res fino za otroke.....mi smo bili zadovoljni

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
23.4.2009 21:25:10   
tanjusi
NA Lošinju smo že bili, same pohvale, letos pa razmišljamo o ttem da bi šli v Medulin, tak da kako mnenje bo še dobrodošlo...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
29.4.2009 21:04:39   
čebelica01
Mi smo drugače vsako leto v Premanturi vendar tudi v Medulin gremo in je res za otroke fenomenalnouser posted image


to je lunapark v Medulinu. Tako , da jaz ti svetujem Medulin. Tudi na Lošinju smo že bili, ker smo nekaj časa imeli počitniško hišico na Cresu. Vendar mi tam ni bilo tako všeč.

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 29.4.2009 21:05:22 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mali Lošinj, Medulin, Murter
29.4.2009 21:16:41   
čebelica01
user posted image



user posted image

user posted image



tako pa mi uživamo vsako leto


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?