|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 18 kg?
24.4.2009 16:44:07   
memole80
Pozdravljene!

V prvi nosečnosti sem se zredila za dobrih 18 kg, od teh mi je ostalo 5 kg viška. Sedaj pričakujemo že 2. otroka in me skrbi, da bo spet enaka pesem.user posted image  Se je katera izmed vas pri 2. nosečnosti veliko manj zredila kot pri 1.? Verjamem pa, da je recept zelo preprost: manj jest. user posted image user posted image  Če seveda ti uspe...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
24.4.2009 17:11:53   
TomTaylor
kaj pa ti piskaš z 18-imi kilogrami? user posted image Jz sem se prvič zredila za skoraj 30 kil...kako bo pa zdaj v drugič bom pa septembra poročala user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
24.4.2009 19:54:00   
Anonimen
Pri drugi nosečnosti imaš toliko dela in letanja za prvorojencem,da nimaš šans,da se tolk zredišuser posted image
V prvo sem se 18 kil,v drugo pa 9kil na 15 podlageuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
24.4.2009 19:57:07   
tilči
Jaz sem se dvakrat zredila za 25kg in obakrat spravila dol

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
24.4.2009 20:30:59   
Pikicapokica6
Težko user posted image - sem teden pred rokom poroda, pa imam +16 kg, tako kot prvič. Tudi letanje za malčkom ni pomagalouser posted image  Ampak sem prepričana, da bo šlo dol, ker sem bolj športna punca.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
29.4.2009 12:16:34   
šoferka
Lepo pozdravljene, tudi jaz sem se v prvi nosečnosti zredila 20 kg. Sedaj sem v 6mesecu pa sem že pridelala 10kg. Jaz sem nonstop lačna in žejna, pri meni beseda manj hrane ne obstaja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo pozdravljeneuser posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
29.4.2009 14:01:26   
Anonimen
jz sem se v prvo zredila za +30 kg zdaj sem pa v 37 tednu pa jih imam + 11kg tako da jz se nisem tojk zredila zdaj user posted image

(odgovor članu šoferka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
29.4.2009 14:14:03   
lenika
Jaz sem se prvič zredila za 16kg, sedaj sem 1 mesec pred porodom in sem se zredila že za 20kg. Upam,  da jih spravim dol, tako kot sem jih tudi prvič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
30.4.2009 12:11:47   
Taddy78
Joj pa kaj se toliko obremenjujete s temi kg...Če bi ti od prve N ostalo vseh 18 bi razumela da te skrbi, ampak...Sama sem se zredila 23kg, še vedno jih imam 10viška. Nosim konf. 38.
Sicer nikoli nisem jedla za dva, sem pa jedla ko sem bila lačna in nisem imela, pa nikoli ne bom imela slabe vesti zaradi tega user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
30.4.2009 12:19:52   
mamica2009
Jaz sem se v prvi N zredila za 9kg, v drugi za 12 kg, zdaj sem v 29 tednu N in imam +5,5kg.
Pa saj po porodu gre večino kg dol.
Ne sekirajte se glede tega, le da je otroček zdrav.
Kaj bi dala da bi rodila zdravega otročka(po napovedih ni vse OK), pa če bi mela 30kg več. Kile vedno lahko spraviš dol z zdravjem pa ni tako.Bodite srečne če je z otročkom vse OK.
Lep dan vam želim

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
30.4.2009 22:43:55   
stuhica
oj,

pa ne se obremenjevat tolk s temi kg,, lej jaz sem v 1 N shujšala za 6 kg in se tud za tolk zredila, en mesec po porodu sem imela -12 kg, idelano psotavico, pa kaj ko sem baba zmešana v enem letu pridelala več kot 14 kg???  pa sem 14,5 mesecev dojila tako da jaz jih z dojenjem nisme prav nič dol spravla ampak sem jih dodatno pridelala, tako da  to je odvisno od vsake posameznice, glej pa le da ne boš stradala, jej če lahko vse ješ, jaz imam spet Diabetes pa pol stvari ne smem, tkao da vesela bodi da si zdrava...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
30.4.2009 23:31:30   
nejcko
Jaz sem se v vsaki nosečnosti zredila manj. V prvi 16 kg, v drugi 12 kg, v tretji pa 9 kg.

Ne sekiraj se!

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
1.5.2009 9:42:45   
spps
jaz sem se 1. zredila za 17kg,2.pa 14.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
1.5.2009 10:45:32   
Jelcy
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

kaj pa ti piskaš z 18-imi kilogrami? user posted image Jz sem se prvič zredila za skoraj 30 kil...kako bo pa zdaj v drugič bom pa septembra poročala user posted image


Enako!...samo mi se ne pricakujemo drugegauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
5.5.2009 11:02:39   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Joj pa kaj se toliko obremenjujete s temi kg...Če bi ti od prve N ostalo vseh 18 bi razumela da te skrbi, ampak...Sama sem se zredila 23kg, še vedno jih imam 10viška. Nosim konf. 38.
Sicer nikoli nisem jedla za dva, sem pa jedla ko sem bila lačna in nisem imela, pa nikoli ne bom imela slabe vesti zaradi tega user posted image


Hja, lepo je rečt "Joj, kaj se obremenjujete s temi kg" in imeti konf. št. 38. Jaz jo imam že sedaj 46, veš??? Zdaj veš zakaj se sekiram???user posted image  Jaz lahko samo rečem: joj, vi suhice, nič ne razumete!!!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
5.5.2009 11:22:58   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz sem se v prvi N zredila za 9kg, v drugi za 12 kg, zdaj sem v 29 tednu N in imam +5,5kg.
Pa saj po porodu gre večino kg dol.
Ne sekirajte se glede tega, le da je otroček zdrav.
Kaj bi dala da bi rodila zdravega otročka(po napovedih ni vse OK), pa če bi mela 30kg več. Kile vedno lahko spraviš dol z zdravjem pa ni tako.Bodite srečne če je z otročkom vse OK.
Lep dan vam želim


Držim pesti, da bo vse uredu z otrokom.user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2. nosečnost-kako naj se ne zredim spet 1...
5.5.2009 11:25:49   
Anonimen
v 1. sem se 17, v 2. pa 19, pa še dojila sem, ko pravijo da se ne zrediš tolk...pajadeuser posted image

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?