|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je to možno?
2.5.2009 21:12:25   
Anonimen
Pozdravljene!
Imam eno,morda čudno vprašanje,ampak upam,da mi boste znale kaj povedat. Torej,zaradi težav z materničnim vložkom,sem si ga dala odstranit. En dan pred tem pa sva imela s partnerjem spolne odnose.
In meni zdaj kolegica pravi,da vseeno obstaja možnost,da sem zanosila,ker kao ne bi smela pred odstranitvijo imet odnosov user posted image  
A katera ve,kako je s tem,a to sploh drži?
Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je to možno?
2.5.2009 21:46:50   
naja78
hm,odvisno od ovulacije.kdaj si jo imela.poznam primer,ki so zanosile z vložkom.in s tabletkami.
počakaj,mislim,da je bolj malo možnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je to možno?
2.5.2009 21:54:33   
Anonimen
Oj,obroček sem si dala odstranit 4 dan po končani menstruaciji,en dan prej pa sva imela odnose.
Sicer zaenkrat nimam nekih znakov nosečnosti,ampak me je kolegica kar prestrašila in se mi zdi,da mi že malo psiha deluje in se mi zaradi tega zdi,da se nekaj dogaja user posted image
Kar se tiče ovulacije,pa lahk rečem samo to,da sem prvič zanosila takoj po končani user posted image . Vem,ker je kondom zatajil.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je to možno?
2.5.2009 22:05:25   
Isabellabina
Seveda lahko zanosiš ,saj semenčica ostane živa v tebi lahko tudi do pet dni in če je prišlo v tem času do ovulacije....si lahhko nadejaš plusek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je to možno?
2.5.2009 22:27:55   
eva1
Ja seveda je možno...zato pa naj nebi imeli vsaj 5 dni pred odstranitvijo nezaščitenih spolnih odnosov! jaz sem zanosila takoj po odstranitvi...2 in 4 dan po odstranitvi sem imela nez. spolni odnos in zanosila..sedaj sem v 11 tednu in vse je ok!Mireno sem odstranila 15 dan ciklusa!


< Sporočilo je popravil eva1 -- 2.5.2009 22:30:18 >

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je to možno?
2.5.2009 22:29:22   
eva1
e

< Sporočilo je popravil eva1 -- 2.5.2009 22:30:52 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je to možno?
3.5.2009 11:43:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ja seveda je možno...zato pa naj nebi imeli vsaj 5 dni pred odstranitvijo nezaščitenih spolnih odnosov! jaz sem zanosila takoj po odstranitvi...2 in 4 dan po odstranitvi sem imela nez. spolni odnos in zanosila..sedaj sem v 11 tednu in vse je ok!Mireno sem odstranila 15 dan ciklusa!



Saj ravno to me je zanimalo! A sploh kje obstaja kaj napisanega oziroma kakšno opozorilo,da naj ne bi imel pred tem odnosov.
Namreč tudi ginekologinja me na to ni opozorila.
Zdaj pa lahko samo čakam kaj bo. user posted image  pričakujem zdaj ta teden,ampak se  bojim da je ne bo.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je to možno?
3.5.2009 13:13:58   
anonimen13
Imava pa podoben primer.user posted image Pri meni je enako.
Mireno sem odstranila 21 dan po M, 19 dan pa sva še imela spolni odnos in seveda se nisva pazila. Naj povem da nisem imela datuma za odstranitev mirene, ampak sem šla na takojšen pregled (po klicu v ZD so me vzeli na pregeled še isti dan) zaradi težav v zvezi s tem. Pa se je G odločila da jo bova kar odstranile. Seveda mi ni na misel prišlo da bi šlo lahko kaj narobe. Tudi cikli M so bili v času uporabe mirene različni, zato sploh ne vem kdaj naj bi bila O.
Sedaj tudi jaz upam da ni potrebe za kakšno paniko, ampak ne vem no...user posted image
30 dan sem že naredila test, ki je bil sicer negativen, ampak kako naj vem da je res vse v redu? Do kdaj naj jo še čakam? Čez par dni (en teden od prvega testa) imam namen ponoviti test in seveda upam da bo spet -.
Tudi jaz sem prebrskala že pol interneta in nikjer nisem zasledila kakih odgovorov v zvezi s tem.user posted image Tudi G me ni opozorila niti me ni vprašala (sedaj na zadnjem pregledu) kdaj sva imela spolne odnose.
SEdaj pa upam da je vse v redu in da user posted image pride. Nikoli je še nisem tako z veseljem čakala kot sedaj!
Ampak a ni mirena maternični vložek s hormonom? Potem skoraj ne bi smelo biti možnosti (vsaj v mojem primeru, ko je bil odstranjen 21 dan), da bi lahko prišlo do oploditve. Ali pač? Kaj menite ve?
Anonimna drživa sedaj pesti da bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je to možno?
3.5.2009 13:40:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anonimen13

Imava pa podoben primer.user posted image Pri meni je enako.
Mireno sem odstranila 21 dan po M, 19 dan pa sva še imela spolni odnos in seveda se nisva pazila. Naj povem da nisem imela datuma za odstranitev mirene, ampak sem šla na takojšen pregled (po klicu v ZD so me vzeli na pregeled še isti dan) zaradi težav v zvezi s tem. Pa se je G odločila da jo bova kar odstranile. Seveda mi ni na misel prišlo da bi šlo lahko kaj narobe. Tudi cikli M so bili v času uporabe mirene različni, zato sploh ne vem kdaj naj bi bila O.
Sedaj tudi jaz upam da ni potrebe za kakšno paniko, ampak ne vem no...user posted image
30 dan sem že naredila test, ki je bil sicer negativen, ampak kako naj vem da je res vse v redu? Do kdaj naj jo še čakam? Čez par dni (en teden od prvega testa) imam namen ponoviti test in seveda upam da bo spet -.
Tudi jaz sem prebrskala že pol interneta in nikjer nisem zasledila kakih odgovorov v zvezi s tem.user posted image Tudi G me ni opozorila niti me ni vprašala (sedaj na zadnjem pregledu) kdaj sva imela spolne odnose.
SEdaj pa upam da je vse v redu in da user posted image pride. Nikoli je še nisem tako z veseljem čakala kot sedaj!
Ampak a ni mirena maternični vložek s hormonom? Potem skoraj ne bi smelo biti možnosti (vsaj v mojem primeru, ko je bil odstranjen 21 dan), da bi lahko prišlo do oploditve. Ali pač? Kaj menite ve?
Anonimna drživa sedaj pesti da bo vse ok.



Anonimna 13,držim pesti zate in da se seveda user posted image  pojavi. Jaz še testa nisem delala,ker jo pričakujem drug teden. Sama pa sem imela tisti navadni bakreni vložek,tako da je brez hormonov.
Je pa res,da bi nas na to morali opozorit.
Mislim pa,da imaš res bolj malo možnosti za pozitivni test,ker je preteklo že veliko časa od zadnje  user posted image ,no toliko,da te vsaj malo potolažim. Počakaj s testom še toliko,da bo minilo cca.15 dni od odstanitve vložka. Takrat bi se verjetno že kaj pokazalo.

(odgovor članu anonimen13)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?