|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 19:42:57   
DanijelaNeli
Moja prijateljica se odločuje za nakup vozička.Rada bi imela 4 kolesnika z velikimi kolesi.
Zanima me kje bi lahko tak voziček kupila,oziroma s katerimi znamkami ste najbolj zadovoljne? Mi lahko katera pripopa link?Zelo bi bla hvaležna...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 19:55:29   
kajajaka
Mi ga imamo, je krasen terenc, ampak za to rabiš res velik avto, če ga kam vlečeš ali pa še en marela voziček...

Imamo pa Peg Perego Young Classic a podvozjem Culla:

[/link]

[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.perego.allmarkets.ru/photosb/young_anice.jpg&imgrefurl=http://www.perego.allmarkets.ru/090.htm&usg=__kt34FH0VXQFgoP2uc9yasEZ07Og=&h=500&w=500&sz=38&hl=sl&start=8&sig2=3GzhsIpyyPK8Fpj5VCo2iw&um=1&tbnid=k5vo1DbGqz3ntM:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dpeg%2Bperego%2Byoung%26hl%3Dsl%26um%3D1&ei=3dn9SfTzO9mQsAa33o3KBA]


No, tak svetlo moder je naš.
Komplet stane okoli 700 €, lahko pa kupuješ po delih (podvozje 150€, košara, športni del 150€, torba, senčnik, lupinica...)
Uvoznik je www.mami.si kjer tudi najceneje dobiš vse našteto.

lp, pa srečno!

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 19:56:32   
kajajaka
aha, vidim, da si s Primorske. V Italiji so baje še cenejši, vsaj včasih se je splačalo (zaradi vračila Ive...)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 20:18:52   
*bubi*
Jaz imam Baby welt-ovega Riva Air in sem zelo zadovoljna.

V kompletu je torba za novorojenčka, ki je zelo velika, moja pupa je bila 6m not.

ja, res je velik in težek, ampak ga ne dajem v avto, ker imam za te stvari voziček od prvega otroka.  

user posted image


Kje kupiti? V Avstriji je veliko cenejši kot pri nas. Konkretno smo ga kupili v Baby1one. V Toysu je kar nekaj modelov na voljo, tudi njihova znamka.

Sem pa jaz gledala tudi tele, ki so mi svetovni po dizajnu in barvnih kombinacijah.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 20:20:57   
Katjusa
Mi smo ga imeli pa smo kupli na srečo rabljenega na bolhi (je bil k nov, sam za polovično ceno) smo bli zelo razučarani, sicer vse OK sam ful pretežek in neokreten.... priporočam, da kupi takega ki ima ena kolesa vrtljivauser posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 21:45:13   
HM84
Mutsy Urban rideruser posted image

http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/options



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
3.5.2009 23:29:56   
DanijelaNeli
Joj,na to pa se nismo spomnili...,da je problem če se prve dve ne obračajo za 360 stopinj.
Zdaj sem gledala QUINNY Buzz4...

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
4.5.2009 9:36:16   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Joj,na to pa se nismo spomnili...,da je problem če se prve dve ne obračajo za 360 stopinj.
Zdaj sem gledala QUINNY Buzz4...



Glej, odvisno je, za kak teren rabi voziček. Če veliko za travo in makadam, bo sprednja kolesa itak morala skoz blokirat.

Voziček je res manj okreten, ni najbolj primeren za šoping centre in podobno, ampak če je dobro narejen, (da ima dovolj dolg ročaj), se prva kolesa privzdignejo brez problema.

Še en plus vozičkov s štirimi velikimi kolesi je ta, da se ročaj obrne naprej nazaj. To lahko delaš sproti na sprehodu, odvisno od sonca. Meni je bilo to napomembnejše že pri nakupu prvega vozička, takrat sem vzela PP Venezia (ima mala kolesa). Zdaj ga je nadomestil PP Uno, ki ima dve kolesi večji in se mu še vedno obrača ročaj.  

Pri takih, ki imajo dve kolesi vrtljivi, pa obračaš cel sedež. Kar pa je problem naredit na sprehodu, ker moraš otroka ven vzet.

Sicer pa mi je od takih z vrtljivimi prvimi kolesi všeč podvozje od MC Mura 4.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
4.5.2009 14:18:55   
nina04
Mutsy 4 rider. Full zadovoljni.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
4.5.2009 15:37:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Joj,na to pa se nismo spomnili...,da je problem če se prve dve ne obračajo za 360 stopinj.
Zdaj sem gledala QUINNY Buzz4...



Če tega nima, pol je vse skupaj en šit od vozička, pa ga tle lahk kdor koli hvali. Noben me ne bo prepričal, da je zelo komot, ko po štacunah med poličkami, med ozkimi vratami.... ovinke delaš. Malo pejd po kakem centru in ti bo vse jasno, kako mame dviguejjo prednji del voziččka, da vsaj malo zvozi tisti ubogi ovinček. Poleg tega so 4 kolesniki velikokrat zelo široki in ponekod ne prideš čez. Tudi to pazi

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
4.5.2009 21:18:16   
frrrr
js morm rečt, da sem bila z malim ogromno na sprehodih, vsaj 3 ure dnevno sva vozičkala. v poping centre nisva zahajala. tu in tam kakšna obveznost na hitro, a nisem opazila, da bi mi delala nevrrtljiva kolesa probleme. sem tut med manjšimi, pod 160cm, pa niso me same mišice.
odvisno verjetno kakšen stil življenja imaš. js v trgovinah postanem živčna in se jih na daleč izogibam... sva vozičkala v naravi in na makadamu so se odlično odrezala nepremična kolesa.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4-kolesnik-velika kolesa...???
9.5.2009 20:55:00   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

js morm rečt, da sem bila z malim ogromno na sprehodih, vsaj 3 ure dnevno sva vozičkala. v poping centre nisva zahajala. tu in tam kakšna obveznost na hitro, a nisem opazila, da bi mi delala nevrrtljiva kolesa probleme. sem tut med manjšimi, pod 160cm, pa niso me same mišice.
odvisno verjetno kakšen stil življenja imaš. js v trgovinah postanem živčna in se jih na daleč izogibam... sva vozičkala v naravi in na makadamu so se odlično odrezala nepremična kolesa.



Enako jst. Mam traxxa, jaguarja s štirimi kolesi in je zakon. Ogromen k kočija, sploh s tistimi kolesi ampak d best za v naravo, makadam,...
Za trgovino smo pa (že pri taprvi) kupil marelco ki se poleže skoraj vodoravno.
Jst mojga vozička, tavelzga ne menjam za noben denar, za ta teren po kerem jst hodim je enaA.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?