|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se je katera poročila...
9.5.2009 23:23:41   
maja&m
na gradu Tabor Laško ali pa v parku Laško? Kakšne so kaj cene? Ali se da kaj zmeniti (npr. svoje pecivo, pijača...)? Kako je s plačilom (se plača pol prej pol po, vse prej, vse potem)? Kako je z rezervacijo (par mesecev prej, eno leto prej)?
Kakršnekoli info so dobrodošleuser posted image

Lp

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se je katera poročila...
9.5.2009 23:24:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

na gradu Tabor Laško ali pa v parku Laško?


Jaz ne.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se je katera poročila...
10.5.2009 13:03:02   
Goldy
Glih ne, serm pa domačinka. Vse se plača potem (midva sva imela v Zdravilišču ohcet). Drugače je najbolj, da se oglasiš pri njih inti vse pojasnijo.user posted image

Pa lepo poroko,saj je ambient res lep - no vsaj meni. Midva sva imeli foto session na gradu.



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se je katera poročila...
10.5.2009 16:57:33   
ronja
Nisem, sem bila pa na eni poroki tam in je bilo res zelo zelo lepo - daleč najlepša poroka, na kateri sem kdaj bila. Upam, da bo tudi vajina taka! Matičar se je takrat zelo potrudil in besedilo napisal posebej za ta par, verjetno je to tam praksa, da mu pač poveš, kako in kaj naj bi bilo not, ampak na drugih porokah ni bilo tako...

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se je katera poročila...
10.5.2009 20:36:27   
skuštrana
mI2 SVA SE POROČILA NA GRADU. Cena je odvisna od tega kaj želiš, ne moreš pa imeti svoje pijače in hrane. Vse njihovo. Je pa meni ambient na gradu full lep, mi2 sva se poročila zunaj. Pa še zadnji par sva bila in sva imela potem lahhko še foto session notri. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se je katera poročila...
10.5.2009 20:43:30   
Arwenko
Jaz sem bila na poroki v parku...sama poroka zelo lepa, matičar super - ampak jaz sem kr alergijo dobila ko sem vidla tisti folk tuj ki buli zraven in to dobesedno matičarju za hrbet so se postavli, nekulturno totalno, bi mene preveč motlo, če bi bila moja poroka. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se je katera poročila...
10.5.2009 22:29:32   
Goldy
skuštrana - a vidva tudi na gradu? Pa foto session??? Naš fotograf je rekel, da tako potrpežljivega moškega glede slikanja še ni videl. Sam žejen je bil revček.user posted image

arwenko - ja, tko je pri nas v parku. Zijal pa je.user posted image user posted image

Je pa nekaj pooblaščencev res ful v redu in imajo krasne govore. Imaš res občutek, da so namenjeni samo tebi. Kar se mi zdi tudi prav.

Pa na UE se matičarji res potrudijo.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se je katera poročila...
12.5.2009 9:50:19   
skuštrana
Naš fotograf je rekel, da tako potrpežljivega moškega glede slikanja še ni videl. Sam žejen je bil revček.user posted image


user posted image user posted image

Pri nas so pa bili lačni svatje, so morali čakati da mi2 končava da gremo jestuser posted image user posted image

Drugače pa meni je bila poroka prekrasna in bi se spet poročila na Gradu. Pa mtičarka je bila zakon.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?