|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdaj pa mene zanima KONKRETNO o otrdevanju tr...
17.5.2005 15:22:04   
Jessy
Ja, punce!
Do zdaj o tem nisem niti premišljevala, saj meni trebuh ne otrdeva.
Včeraj sem se lotila mazati trebušček in ugotovim, da je kar fajn trd in sem res lahko otipala do kje sega maternica, ampak...jaz nisem čutila nobenega krča!!!

Zanima me, če je otrdevanje čutiti samo od sebe ali ga občutite šele takrat, ko se pobožate po trebuščku??? Jaz si to otrdevanje predstavljam, da začutiš krč in če se pošlataš imaš trebuh trd. Se motim?

Res me zanima, ker jaz krča nisem čutila, sem pa imela trd trebuh...edino, če je bil naš sonček v taki poziciji, da je povzročal to otrdelost, saj po določenem času (kaka minuta ali mogoče dve) je bil trebuh spet lepo mehak, kot običajno.

Torej...izkušnje na dan, da vidimo kje smo!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdaj pa mene zanima KONKRETNO o otrdevanju tr...
17.5.2005 15:32:47   
malika
Trd trebuh imaš tako ali tako-to je OK.

Otrdevanje samo pa zgleda tako, da ti prav čutiš kako se ti koža na trebuhu napne, včasih dobiš občutek, kot da ti je premajhna in trebuh je TRD, prav trd kot kamen. Občutek pri otrdevanju je skrajno neprijeten in res ga ne znam 100% opisat; meni se včasih zdi, kot da mi bo mali pri trebuhu ven pogledal.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdaj pa mene zanima KONKRETNO o otrdevanju tr...
17.5.2005 15:38:25   
Jessy
Po tvojih besedah je torej otrdevanje nemogoče zgrešiti! Me veseli!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdaj pa mene zanima KONKRETNO o otrdevanju tr...
17.5.2005 15:54:38   
Meceno
Pri meni je ponavadi če je tako , trebuh , ki je že itak na špic , potem nekako totalno nesimetričen kot da ti hoče otrok višje zlest , ker ga maternica spet nekaj sračka , se krči .
Pa res je trši trebuh , drugače je pa moj skos bolj med trdimi , ma sej kako pa nej bo mehak , ko pa nisem bila prej špehasta :zmeden:

Upam , da sem kaj mejčken pomagala ;)

Lp Meceno

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdaj pa mene zanima KONKRETNO o otrdevanju tr...
17.5.2005 17:48:23   
malika
Ja, res ga je nemogoče zgrešit!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?