|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj mlečno kašo
19.5.2009 8:38:23   
žab*ca
Kdaj ste dajale riževo mlečno kašo.
Jaz sem pri čisto prvih začetkih uvajanja,pa mu korenček in krompir ni preveč šel,tako da sem začela s tem in mu je kar všeč. Zdaj pa glede na to,da se mi ponoči veliko zbuja,bi jo dajala zvečer,če bo kaj boljše(jaz optimistuser posted image ),mi je pa tudi všeč za jutranji obrok,da se malo bolj naje in potem pri vozičkanju dlje zdrži.Dvakrat mu pa ne mislim dajati,ker se mi zdijo dosti sladke.
Oziroma a mu lahko za zjutraj za začetek ponudim tudi kaj drugegea?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj mlečno kašo
19.5.2009 9:29:19   
Evica22
Tudi jaz sem šele pri začetku uvajanja in sem bila ravno tako optimist, da bo ponoči bolje spal, če mu bom dala za večerjo mlečno kašico - narobe :( Še vedno vztrajam pri mlečni kašici za večerjo, zjutraj pred sprehodom mu pa dam sadje (zaenkrat sva še pri banani in jabolku). Obstajajo pa tudi Hippove kašice za dobro jutro, če bi mu raje ponudila mlečno kašico. 

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj mlečno kašo
19.5.2009 9:38:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Kdaj ste dajale riževo mlečno kašo.
Jaz sem pri čisto prvih začetkih uvajanja,pa mu korenček in krompir ni preveč šel,tako da sem začela s tem in mu je kar všeč. Zdaj pa glede na to,da se mi ponoči veliko zbuja,bi jo dajala zvečer,če bo kaj boljše(jaz optimistuser posted image ),mi je pa tudi všeč za jutranji obrok,da se malo bolj naje in potem pri vozičkanju dlje zdrži.Dvakrat mu pa ne mislim dajati,ker se mi zdijo dosti sladke.
Oziroma a mu lahko za zjutraj za začetek ponudim tudi kaj drugegea?
Hvala.


Lahko mu sama skuhas npr.riz na vodi,potem dodas svoje mleko,ce ga se dojis,ali AM.Te kupljene kasice so nekatere res prevec sladke.V DM imajo od Alnature,sladkane nic ali skoraj nic.

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj mlečno kašo
19.5.2009 20:43:34   
tincy23
Midve tudi jeva že teden dni riževo kašico in sicer zvečer. Vendar naša ježe tudi prej spala in zdaj tudi spi celo noč. Okoli pol osmih gre spat in spi do 5 ali 6 zjutraj, potem se naje in zopet za dve uri zaspi.
Koliko pa imate stare otroke, da ste začele že z gosto hrano? Moja je 4.5 mesecev in ne vem kdaj naj začnem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj mlečno kašo
19.5.2009 21:12:44   
žab*ca
Moj bo čez en teden 6.mesecev,pa sedaj en teden dajem mlečno kašico.Nad korenom ni bil preveč navdušen,krompirjem še manj.Se še kar polno dojiva.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj mlečno kašo
20.5.2009 20:13:48   
mamaemem
Kako mu pa narediš mlečno kašico? Jo zmešeš s svojim mlekom?

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj mlečno kašo
22.5.2009 15:38:19   
Taddy78
Ker sva bila na AM, sva z GH začela pri 4.mesecih...vse te kašice sem kar nekaj časa mešala z AM...

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?