|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kače pod peskovnikom
21.5.2009 17:16:42   
hrchy
hehe, pri nas smo pa ravno obratno, pajki so meni cisto na izi, pred kacami imam pa strasno fobijo - tako, da se stekla terarija nisem upala dotaknit, ko se je z druge strani kaca zvijala po njem... brrrrr... amapk sem vseeno firbec in zmeraj pogledam oddaje o kacah, slike itd... sem celo premisljevala, da bi sla na kaksno terapijo, da me resijo te fobije, amapk nekako ni zneslo...

Moj ima pa smrten strah pred pajki... tako da sem ponavadi jaz v vlogi 'resiteljice', ker v bloku veckrat srecas pajka kot pa kaco
Najhujse je pa na tistih ozkih potkah med grmicevjem na hrvaskih otokih, kjer imas ful obojega... in se potem nikoli ne moreva zmenit, kdo bo hodil prvi

Najbolj me je pa groza, ker na dopustu rada spim pod milim nebom, da bi se mi kaksna kaca prisla ponoci 'gret' v spalko... pomoje me kap zadane direkt. Enkrat je moj bivsi na potapljanju ujel eno zival, ki ima glavo podobno morskemu konjicku, ampak telo pa kot kaca. In jo je drzal v rokah, pa plaval proti meni. Inko je bil ze cisto blizu se mu tista posast izmuzne iz rok in direkt proti meni.. jaz sem pa sredi morja skoraj frslok dozivela (pa tud ce ni bila kaca)user posted image



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kače pod peskovnikom
23.5.2009 22:53:28   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pa še tole, za vse kačofobeuser posted image

http://www.herpetolosko-drustvo.si/Index_Files/2x2_Files/Novice/Ali_kaca_res_pici.pdf



Kolk grozljiva je tale stran, dans še spala ne bom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 9:33:04   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Hvala....sicer pa sem jaz mojga kar par let fehtala za kačo,na koncu pa je popustil. Dotaknil se je še ni in se je verjetno tud ne bo.

Čudno da je popustil, glede na situacijo. Jst sigurno ne bi user posted image  ... Mislim, zanimivo, da je po eni strani sprejel kačo, po drugi jih pa ne mara sploh. Ampak zgleda, da ima tebe precej rad. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 17:03:11   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Hvala....sicer pa sem jaz mojga kar par let fehtala za kačo,na koncu pa je popustil. Dotaknil se je še ni in se je verjetno tud ne bo.

Čudno da je popustil, glede na situacijo. Jst sigurno ne bi user posted image  ... Mislim, zanimivo, da je po eni strani sprejel kačo, po drugi jih pa ne mara sploh. Ampak zgleda, da ima tebe precej rad. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 20:12:08   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Čudno da je popustil, glede na situacijo. Jst sigurno ne bi user posted image  ... Mislim, zanimivo, da je po eni strani sprejel kačo, po drugi jih pa ne mara sploh. Ampak zgleda, da ima tebe precej rad. user posted image


Ja,čisti antikačon je moj dragi user posted image  To tazadnje,da me ma rad,pa po zadnjih podatkih drži user posted image  


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 21:03:49   
Seven*
Še ena biologinja tukaj.

Super tema! user posted image

Sama imam rešpekt pred kačami, ampak se jih ne bojim in izkoristim vsako priliko, da jih malo pocrkljam. Razumem ljudi, ki se jih bojijo, ne razumem pa tega, da ne poskušajo zavestno premostit fobije. Primer: Sama imam odpor do pajkov, vendar ko kakšen zleze na mene samo sebe sprašujem kaj mi pravzaprav lahko naredi. Na koncu mi je zanimiv in čisto nič več strašljiv. Kvečjemu me je strah, da mu kakšno nogo odtrgam.

Škoda se mi zdi otroke vzgajat v strahu pred kačami. Sama sem se odločila, da svojih fobij ne bom projecirala na otroke (fobij ni malo baj d vej). Stik z naravo je pomemben in z veseljem bom otrokom pokazala kakšno krastačo, kačo ali mastnega črva. Ravno zadnjič smo na rokah preučevali debelega deževnika.

Da bi kakšno ubila pa itak ni šans. Tudi grdih ljudi ne fentam, pa se mi kakšni dosti bolj gravžajo kot pa kakšna nedolžna kačica.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 21:15:01   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Tudi grdih ljudi ne fentam, pa se mi kakšni dosti bolj gravžajo kot pa kakšna nedolžna kačica.



user posted image user posted image user posted image user posted image
To se pa čist strinjam.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kače pod peskovnikom
24.5.2009 22:48:23   
mika
Hjoj, men so pa grozni sršeni....tako grozni, da jih še ubit ne upam. Pa gravžajo mi se kobilice....lani je dvakrat skočila na mene..enkrat s fasade na glavo, drugič pa, ne vem od kod, v obraz....ne rabim pisat, da je pol vasi bilo v luftuuser posted image ...aja, pokončala pa nisem nobene

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kače pod peskovnikom
25.5.2009 6:35:50   
Ronči
mi imamo 5m od balkonskih vrat ribnik. Letos pa tudi belouškico notr user posted image , ravno včeraj jo je vd iskal po ribniku, da bi jo pokazal detetu. ME ni strah, mi so bolj pajki user posted image , ampak to res niso živali po mojem okusu user posted image

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kače pod peskovnikom
25.5.2009 6:38:13   
Ronči
pčred par dnevi sem našla tulec, rjave barve, kot da bi bil zložen iz kroglic, ne čisto raven. Z zanimanjem opazujem in poćim eno bunkico...brrrrrrrrrrrrr, notri so bli pajki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image o fakk skoraj me je kap

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kače pod peskovnikom
25.5.2009 8:02:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Škoda se mi zdi otroke vzgajat v strahu pred kačami.
Meni je tudi to BV. Zara se ne boji ničesar in obožuje živali. Ravno prejšnji vikend je lubčkala žabo. (ki se žal ni spremenila v princa)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kače pod peskovnikom
25.5.2009 8:03:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
gravžajo mi se kobilice....lani je dvakrat skočila na mene..enkrat s fasade na glavo, drugič pa, ne vem od kod, v obraz....ne rabim pisat, da je pol vasi bilo v luftuuser posted image ...aja, pokončala pa nisem nobene
Ampak ta kobilica je zihr gluha od lani.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?