|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pozdrav novemu forumu
5.6.2009 10:26:53   
RAČKAPK
IZVIRNO SPOROČILO: muha1

Tudi mi imamo enga najstnika, 17 let. Je preveč priden, kot, da ne bi bil najstnik in smo zelo ponosni nanj user posted image  


lepo prosim za receptuser posted image

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pozdrav novemu forumu
5.6.2009 10:27:28   
RAČKAPK
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Oh, ja. Se še jaz pofočkam. Sem pri njegovih 12-ih že tako utrujena user posted image  od najstniških hormonov, pojma nimam, kako bom zdržala do 19-tega pa čez, pa še dva za njim user posted image user posted image user posted image


se podpišem

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pozdrav novemu forumu
5.6.2009 10:29:26   
RAČKAPK
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Uf, a veste, da sem se šele zdaj, ko sem praktično že pofočkana na tem forumu, zavedla, da se res staramo user posted image user posted image


tukaj se pa nočem pofočkatuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pozdrav novemu forumu
7.6.2009 11:11:39   
Svet
Tudi jaz imam skoraj 10 letnika, ki ga puberteta že "vleče za rokav".

Laži so tu, a jih skušamo ustaviti, samosvoj je, odgovarja...

No, lahko je prijazen, vljuden in čuten...

pestro je, ker imamo še 1-letnico...obožuje jo na polno, zdej dobi še eno sestrico, tako da me prav zanima, kako bo vse skupaj...

Pa sept. 5. razred....ne vem....

Upam, na najboljše.

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pozdrav novemu forumu
7.6.2009 11:17:51   
cita
Dan,

če me vzamete zraven med svoje debate bi bila vesela imamo pa Lauro 10 let staro ki jo puberteta že močno močno vleče za rokav...tako kot je rekla prehodnica laži pa še skrivanje kakšnih stvari pa še kaj drugače pa imamo tudi eno malo štručko včeraj je dopolnila 4 mesece...

Ampak kljub temu smo še mlade otroci so pač že velikiuser posted image user posted image user posted image sem optimistuser posted image user posted image

Lepo nedeljo vam želim kljub slabemu vremenu...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pozdrav novemu forumu
11.6.2009 9:50:47   
uursa
Tudi jaz pozdravljam novi forum! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi imamo pubertetnico, ki bo konec meseca stara 15 let, pa "mulca", ki pa gre počasi za njo - star šele 5 let. "Tavelko" že premetavajo hormoni, je v svojem svetu, za nas ostale - najbolj da nas ne bi bilo, razpoloženje niha iz minute v minuto - pa še bi lahko naštevala. Zadnje čase prav žalostna postanem, ko se spomnim kako luškana majhna punčka je bila in se težko sprijaznim, da odrašča. Da pa bo enkrat šla pa sploh pomislit ne smem.

lp

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pozdrav novemu forumu
12.6.2009 20:25:24   
hariba
Jaz imam enega mulca, ki končuje 8r. in enega, ki bo najstnik uradno postal julija. Tavečja punca bo najstnica čez 2 leti, najmlajša pa še na srečo nekaj časa ne.  Tastarejšega meče 100 na uro, ima nadvpoprečen "dar govora". Sicer je v šoli  kar priden, raztresen je pa totalno, len tudi.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pozdrav novemu forumu
21.6.2009 0:12:18   
Anonimen
12 letnico - v obdobju pubertete (uh, uf,)
10 letnico , ki pa še vedno rada gleda risanke, pa v trgovini otročje stvariuser posted image


(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pozdrav novemu forumu
21.6.2009 20:46:07   
SINEJA
Pri enem smo že malo ven(17 let),pri drugem pa smo sredi najhujšega(14 let)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pozdrav novemu forumu
25.6.2009 21:43:37   
andreja2000
Imamo 13 letnico!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pozdrav novemu forumu
25.6.2009 22:06:13   
Anonimen
Evo se ena... mamica Patricka polnih 14 let...

Je pa kar priden...user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pozdrav novemu forumu
25.6.2009 22:17:39   
Anonimen
Super za najstniski forumuser posted image .
Imamo doma najstnico,vsak cas bo praznovala 14let.Jo grozno mece,samo molim,da bo tole smotano obdobje kmalu mimo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pozdrav novemu forumu
2.7.2009 9:25:33   
Natyy
Tudi sama sem mama 15 letne najstnice in še ene, ki pa bo letos dopolnila 20 let.  Obe se razlikujeta kot jajca jajcu. Tavečjo je pričelo metati pri 14 in je bilo joj in joj. Pred dobrim letom pa se je njeno obnašanje spremenilo. Pričela je razmišljat poponoma drugače in sedaj je vsaj zame drug človek.

Mlajša pa je njeno popono nasprotje. Je pridna, zelo navezana name. Sicer ima svojo družbo s katero gre na bazen, v kino ali na sladoled vendar drugače "trdno" na tleh. Upam, da čim dlje tako tudi ostane, saj sem se komaj odpočila od težavnega obdobja najstarejše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pozdrav novemu forumu
31.8.2009 22:57:14   
malecka
Evo tud mene tle gor... to bom rada brala pa tud se verjetno jokala, ker moja 14- letnica je user posted image tako jo meče pa se pači in sama ne ve kaj bi rada..... Bila je zelo, zeloooo živahtna punčka in se je zdaj 30 % umirila, tako da upam na čimuspešnejšo plovbo po puberteti z njo.

Me pa še "daleč" čakata dve semeni.... 4 & 2 leti...... a bo lušnouser posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pozdrav novemu forumu
2.9.2009 6:49:55   
Jožica Č.
pozdravljene!!!
tut jas imam kar tri in se vsi trije razlikujejo, moram pa reč da za prvo niti nisem dosti vedela za puberteto in to verjetno nisem opazila ,ker sem imela polno dela z mlajšima ,tako ,da mi sedaj ta dva dajeta dovol znakov pubertete za vse tri. hvala bogu ,da se je začela šola ,da se bosta vsaj zaposlila in nebosta težila .pa lp

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pozdrav novemu forumu
2.9.2009 21:36:25   
Mia007
Živjo mamice najstnikov. hahahaha jaz  imam tudi 15 letico pri kateri so hormoni čisto  znoreli, to mislim bolj na jezik, drugače je pridna punca... imam pa še 23 letnega fanta......O joj ko se spomnim, kaj sem z njim dala skozi od 1 letnika srednje šole pa tam do 21 leta.. Zdaj pa 2 leti čudovit krasen fant...

V glavnem so ti naši najstniki po svoje prav posrečeniuser posted image in mi z njimi,  ko jim ti hormončki tako  norijo... Vsekakor je potrebno veliko  pogovora in zaupanja.

Sem pa zelo vesela, da se je odprl forum najstnikov, kaj več debate pa drugič. Fajn se mejte.user posted image

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pozdrav novemu forumu
5.9.2009 6:56:40   
vicki
jaz bi se vam tudi pridružila, saj čutim da počasi tudi k nam prihaja to noro obdobje. Hči je stara 9 let, sin bo pa še malo počakal, ker je šele 6 leet. 

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?