|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 16:31:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men so pa tele čivave tolk carske ...


Men tuduser posted image . ne vem, če sem že pisala tukaj o tem...
Čivava od rejcev, kjer smo mi kupili psa, se je spravil na mastifko. mastifka se je gonila, čivava pa jo je natepaval v nogo. trudili so se, da sta bila ločena, ampak mali vragec je kljub temu prišel do nje. to je trajalo nekje 10 dni in ko se je mastifka nehala gonit, čivava obleži. Ni ne jedel ne pil. ga peljejo k veterinarju in pravi, da je pač nekaj pojedel, dobil je neka zdravila, njemu pa nič boljše. lulal in kakal je pod sebe, skratka bil je fertik.
gospa kliče rejce od čivave in jo ti napotijo k veterinarju nekje s koroške. Ko mu je povedala, kaj se je dogajalo, je rekel:' gospa, takoj sem, pes ima vnetje mišic. '
dobil je injekcije, pa kaj vem kaj vse, masirat ga je morala in kuža je prišel k sebiuser posted image .
Ljubav, ga je stala skoraj življenjauser posted image ...čeprav ni najbolj smešno, pa vseenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 16:46:49   
ZARA
Meni so pa buldogi pa mopsi največje pasje face ever.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 17:09:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

5 metrski piton ... naj raje ostane doma. Zadnjic sem ponesreci na nekem zivalskem programu videla, kako 3 metrski (meni nagravzen) stvor pozre bogo antilopo oz nekaj podobnega. S tem, da je ta zival, kosmata in lepa, se ziva, ko jo ta kaca golta user posted image


Zakaj? Če mi takšen pitonček pomeni enako kot tebi kuža? Torej je moj ljubljenček, zakaj ga ne bi smela nabasat v nakupovalni voziček in ga peljat v šoping? Eni vzamejo čivavo, drugi pa kačo. Sosedova punca bi verjetno s sabo potemtakem vlekla petelina, kakšen drug papigo, moj ati pa akvarij z ribicami, sestrična pa konja user posted image ... pravi mali živalski vrt. Zakaj torej kužki spadajo v šoping centre, druge živali pa ne?


BTW, nimam 5-metrskega pitona doma, ampak me res zanima, kje je potem meja, kdo je lahko v šopingu in kdo ne. Če bi imela pitona, zakaj ga torej ne bi smela vzeti s sabo? Ker je enih ljudi strah kač? Pa če bi mi bil moj najboljši prijatelj, družinski član, potem ga vendar lahko vzamem s seboj. Doma se bo pa dolgočasil in vsake toliko tudi mora na zrak. Saj bi ga dala na vrvico in mu nataknila nagobčnik user posted image user posted image user posted image user posted image
Teoretično vprašanje user posted image .

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 18:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

5 metrski piton ... naj raje ostane doma. Zadnjic sem ponesreci na nekem zivalskem programu videla, kako 3 metrski (meni nagravzen) stvor pozre bogo antilopo oz nekaj podobnega. S tem, da je ta zival, kosmata in lepa, se ziva, ko jo ta kaca golta user posted image


Zakaj? Če mi takšen pitonček pomeni enako kot tebi kuža? Torej je moj ljubljenček, zakaj ga ne bi smela nabasat v nakupovalni voziček in ga peljat v šoping? Eni vzamejo čivavo, drugi pa kačo. Sosedova punca bi verjetno s sabo potemtakem vlekla petelina, kakšen drug papigo, moj ati pa akvarij z ribicami, sestrična pa konja user posted image ... pravi mali živalski vrt. Zakaj torej kužki spadajo v šoping centre, druge živali pa ne?


BTW, nimam 5-metrskega pitona doma, ampak me res zanima, kje je potem meja, kdo je lahko v šopingu in kdo ne. Če bi imela pitona, zakaj ga torej ne bi smela vzeti s sabo? Ker je enih ljudi strah kač? Pa če bi mi bil moj najboljši prijatelj, družinski član, potem ga vendar lahko vzamem s seboj. Doma se bo pa dolgočasil in vsake toliko tudi mora na zrak. Saj bi ga dala na vrvico in mu nataknila nagobčnik user posted image user posted image user posted image user posted image
Teoretično vprašanje user posted image .



hm, mogoče bi pa vseeno lahko poskusli tudi s kačami in ostalimi ljubljenčki. bi se mal šoping centri spraznili...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 0:11:39   
hrchy
hudo, ste se razpisale...

Kako bi pa psom preprecile, ce bi se odlocil oznaciti, da je dolocena polica njegova in ne od sosedovega Fifija?

ok, stekam da pes ne dvigne tace v hisi (ker je ta ze itak 'oznacena' z njegovim vonjem), zato pa vecina psov polula vsak grm ob poti, kjer se sprehajajo drugi psi. In ali bi pes vedel, da se v shopping centru (kljub velikemu stevilu drugih psov, razburjenju itd.) ne spodobi polulati vsake police?

pa ne mi razlagat za posameznega psa, da vas pa tega ne bi naredil.. ampak recimo, da se dejansko v intersparu v nedeljo sprehaja nekaj sto psov...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 1:53:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: piko12
Čivave so drage. kakšna z extra imenom je tudi jurja.

Hvala. Za ta denar dobim že avto.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 8:12:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: piko12
Čivave so drage. kakšna z extra imenom je tudi jurja.

Hvala. Za ta denar dobim že avto.

Samo ne laja in ne čuva hiše.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 8:22:16   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: piko12
Čivave so drage. kakšna z extra imenom je tudi jurja.

Hvala. Za ta denar dobim že avto.

Samo ne laja in ne čuva hiše.


seveda , da ne . Saj ni čuvava.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 8:29:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: piko12
Čivave so drage. kakšna z extra imenom je tudi jurja.

Hvala. Za ta denar dobim že avto.

Samo ne laja in ne čuva hiše.


seveda , da ne . Saj ni čuvava.

user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 8:52:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 10:29:22   
Ribica **
Ja no, Ankica, zame kace pac niso in ne morejo bit ljubljencki, zato ne morem podat korektnega mnenja.

Sem proti temu, da so psi dovoljeni v zivilskih trgovinah in mi je to kristalno jasno. Ce ga pa vzames za 2 min v trgovino s cevlji, npr., pa se pomoje ne bo svet podrl. Moj pes je bil z mano v trgovini samo kadar smo vedeli, da bo hitro ali pa ce smo sli spotoma med sprehodom. Ker jaz svojo psicko sprehajam tudi po centru Lj, ne samo po prostranih (pognojenih) travnikih, ker se mora pes socializirat in bit navajen vsakodnevnih (stresnih ali ne) situacij. Bi jo peljala tudi z avtobusom, pa nekak ni na ti z nagobcnikom, pa ceprav sem jih kupila dva (in je bila zaradi tega z mano v vsaj enih 5 trgovinah user posted image ). Ja, pa z gondolo se je tudi ze peljala na Veliko planino in ni bila edini pes. Pa so se cist dobro razumeli med sabo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 11:25:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 11:57:22   
anabanana
Danes pa sta bila moj mož in najin peso skupaj v trgovini user posted image

Sta šla kupit barvo v Obija. Ga je naložil v tisto košarico od vozička (imava pinča) ... je rekel, da ni bilo nobenega problema in da so se vsi ustavljali in ga božaliuser posted image

V trgovino z živili pa ga jaz nebi peljala. Včasih grem z psom do pekarne, vendar počakava pred vrati in mi gospa prinese ven kar rabim, psu pa ponavadi časti extra žemljico, ful pridna user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
5.6.2009 12:07:48   
Ribica **
Aja, v Bauhausu v LJ so tudi psi dovoljeni. user posted image  Pise na vratih, pa preverili smo tudi.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 189
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?