|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedež za na kolo
22.5.2005 19:25:26   
Anonimen
za našo piko poko sem danes končno uspela dobit čelado - obseg glave od 46 do 52 - prodajajo jih pa v intersparu, če katera išče.

zdej pa rabmo še kolosedež. do zdej sem ugotovila le to da obstajajo taki za zadi ali pa za spredi in da bomo tazga za zadaj, da manj otroku piha, pa še to vem da so od 3 do 25 jurjov. pojma nimam pa kaj naj kupim..na kaj moram bit pozorna pri nakupu? dete je pa 10 mesečno in bi rada da jo fajn drži gor na zicu d anau opletala prov extra

hvala za nasvete

lp, lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   sedež za na kolo
23.5.2005 9:39:32   
LoniM
Poglej na spletno stran Bob & Čenča, oni imajo dobre, take z in brez naklona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sedež za na kolo
23.5.2005 12:54:18   
KLOJA
JAZ IMAM SEDEŽ ZA SPREDAJ; OTOKA IMAŠ 100% NA OČEH KO PO PIHA TAKO DA BI OTOKU ŠKODLO PA SE ITAK NE VOZIŠ. NAŠA JE STARA 27 MESECEV PA JE BREZ PROBLEMA ŠE SPREDAJ PA SEM ŽENSKA KI JO OBVLADAM NA KOLESU TAKO DA NI PROBLEM. LAŽJE SE TUDI POGOVARJAŠ PA ŠE VSE VIDI KAJ SE DOGAJA NE PA ZADNJI TRENUTEK ALI PA JE ŽE MIMO; JAZ SEM DEFINITIVNO ZA SPREDAJ!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sedež za na kolo
23.5.2005 12:55:54   
KLOJA
PA ŠE NEKAJ NAVADI GA TAKOJ NA KOLESU NA SONČNA OČALA ŽE ZARADI SONCA, MUŠIC PA TUDI NAVSEZADNJE VETER

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?