|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 8:52:55   
jezika
prišla je :hudicek: včeraj zvečer ko sma bila na obisku. tak da bom mogla na mojega:angel: še kar malo počakati. pa saj bo v drugo bolje kajne? tebi želim uspešno nosečnost. zanima me, kako naj si izračunam plodne dneve če mam pa tak neredno menstruacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 10:13:29   
ona78
no, pa sva dve!!!
i hate it :hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 11:28:30   
mojcy
joj,:hudicek: sej bo sam ne se sekirat,ker nc ne pomaga.... pozabi malo na vse skupaj pa bo,boš videla!:duda:bo kmalu,sam zivcke na paso poslati....
moja bebica pa tako pridno raste in se kobaca po mojem busiju da je kr veselje.... sej se mi boš kmalu pridruzila!!!!
za plodne dneve pa ne vemm kaj dosti,jaz si jih nisem racunala,ker sem melas tudi neredni ciklus,sla sem na sreco....
veliko uspeha zelim za vnaprej,pa ne mislit sam na to....
:rozica::rozica:
čao

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 13:11:10   
Nattka
Na tej spletni strani, si lahko izračunaš plodne dneve.
Če nimaš rednih menstruacij, si lahko pomagaš tako, da v izračun vneseš različne dolžine ciklusov (na primer: prvič vneseš na 26 dni, potem na 27, itd). Vse datume si zapišeš in tisti, ki se ponovijo največkrat so najbolj verjetni plodni dnevi v tistem ciklusu.
Pravim najbolj verjetni, niso pa 100% verjetni.
Upam, da sem vsaj malo pomagala.
Veliko sreče :sloncek: in čim manj rdeče.:hudicek:
LP

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 13:47:15   
tina_klementina
Glede plodnih dni poskusi na tej strani:

http://www.mef.hr/if/alati/racunala/skripte/k_koncep.html

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 13:52:41   
tina_klementina
Še enkrat, ker prejšnji link noče delat. Dela ko na koncu iz naslova brišeš < br >, ki se kar samovoljno pojavi, ko klikneš na link :zmeden:

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mojci kje si jezika te potrebuje
23.5.2005 21:47:50   
jezika
super ste. sedaj mi bo lažje. ja plodne dneve si bom pa tudi izračunala, ampak naj še malo počakam. moram vam povedati da imam tudi prečudovitega fanta, ki mi zelo pomaga in svetuje, kakor ve. drugače mi nebi uspelo. vsem srečkam :nosecka: želim veliko sreče. mojci midve pa juter zopet na :kava:da se pomenima malo s tvojim ta malim, ki je res pogumen

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?