|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 11:28:33   
simonas
A so vam zdravniki odsvetovali kakšno vrsto dela med nosečnostjo? Jaz imam namreč inšpekcijo na obisku in moram zato dosti fotokopirat. A lahko to moji pikici škoduje? Sem pa komaj v 5. tednu.

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 11:31:34   
mojcy
ojla,Simona. ne razumem te najbolje,misliš ce bi sevanje od kopiranja skodovalo ali kaj?

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 11:38:55   
ŽELJA
OJ!
VRJETNO MISLIŠ, ŠKODOVALO KER MORAŠ VELIKO NEPREMIČNO STATI? SEVANJE? DVOMIM. KAR SE PA TIČE STANJA OB FOTOKOPIRCU PA MISLIM DA JE BOLJ NEPRIJETNO IN UTRUJAJOČE KOT PA ŠKODLJIVO. VZEMI SI PAVZE (ČE LAHKO SEVEDA).

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 11:54:50   
simonas
Mislila sem stanje ob stroju in slab zrak, ki ga stroj povzroča. Sevanje mislim da je minimalno.

Hvala za odgovore!

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 12:18:24   
mojcy
ja,sej se mi je zdelo....to ni ravno nevarno,je pa zelo utrujajoce,ce le lahko se sprehodi do wcja in naredi kakšno pavzo,ker noge bojo zelo trpele....

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 12:39:52   
saba
simonas čestitam

zdaj vidim da si nova nosečka :bravo::modri::modri:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 12:59:03   
Rozalija
Ti samo pazi, da je prostor kjer je stroj fajn preluftan, vsake toliko pojdi na sprehod (magar do wcja), pa če ti bo slabo pojdi takoj od stroja. Ker tale vonj po kopiranju zna biti moteč. Drugače pa mislim da ne sme biti problem.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   delo med nosečnostjo
23.5.2005 21:01:40   
Meggi

Drži se ti in tvoj :duda:. Me pa zanima kaj si mislila tisto za inšpekcijo?

Se mi pa gravža da tak gledajo vsaki nosečnici pod prste. Itak bomo delale menda do 60 leta. pa še v takem stanju nas ****. Pri miru nas bi pustili. Bog da se mala deteta razvijajo v naših telesih.


(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   delo med nosečnostjo
24.5.2005 7:54:27   
simonas
Meggi davčno inšpekcijo imam na obisku, pa skupaj spravljam papirje in dokazila, da razume stvari, ki jih počnemo.

Sicer pa v službi še nihče ne ve da sem :nosecka: in še nekaj časa ne bodo vedeli, saj sem komaj v 5. tednu.

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?