|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 9:04:43   
Anonimen
kako je pa pri vas...jest spim skoraj 12 ur čez noč pa se m podnevi še vedno zelooo utrujena
tudi slabost mi še ni čisto minila

prosim za izkušnje

LP;
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 9:51:15   
Mija79
mogoce si slabokrvna,posvetuj se o vsem skupaj z svojo zdravnico....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 11:02:10   
Najaa
Jaz sem bila v vsaki nos. utrujena od začetka do konca. Se zaman čakala na tisto veleopevano drugo trimesečje, ko naj bi zacvetela, polna energije. user posted image  Ga ni bilo, utrujenost me je pa res spremljala skoz.

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 11:06:12   
Anonimen
tudi slabost mi še ni čisto minila


Meni je bilo slabo, dokler nisem sla rodit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.6.2009 11:26:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 15:04:55   
anika87
Meni ni blo slabo, utrujena sem bla pa ful do 5. meseca. Ponoči spala kot top, pa še podnevi vsaj 1 uro, al pa 2 vsak dan. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 15:12:03   
Anonimen
Tudi meni je bilo slabo prve tri mesece, vse slabo mi je udarilo ven...od dermatitisa, mozoljčkov, boleli so me zobje. Potem me je napihnilo kot žabo, ko pa sem šla na dopust pred porodniško, sem splahnela in se začela dobro počutit. Pa glej ga zlomka, me je tamala nekam v živec pritisnila in sem komaj hodila in spala, zraven pa jokala kot dež od bolečin. Pred porodom te pa že tok trebuh boli, da pa spet ni nič fajn. Tudi jaz sem čakala "cvetenje ženske v nosečnosti" in ful dobro počutje, pa tega ni bilo.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 16:14:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem bila v vsaki nos. utrujena od začetka do konca. Se zaman čakala na tisto veleopevano drugo trimesečje, ko naj bi zacvetela, polna energije. user posted image  Ga ni bilo, utrujenost me je pa res spremljala skoz.
jaz  v prvi nosečnosti sem bila skoz polna energije,od začetka do koncauser posted image user posted image user posted image
v drugo smo pa menda nadoknadli vse,za kar smo bili v prvi nosečnosti "prikrajšani" hahaha

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
14.6.2009 19:34:26   
tulpek
Js sem v 30. tednu, pa še vedno utrujena tako, da bi samo spala. Ampak me hrbtenica preveč boli, da bi bila dolgo v postelji user posted image .

Slabost pa je minila šele v 21. tednu.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
15.6.2009 13:34:35   
simonakr
Mene je utrujenost minila šele nekje v 32 tednu! Križ me je pa bolel do konca!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
15.6.2009 14:41:28   
vanomis
Ah, jaz sem v 28. tednu, pa sem vsak dan taka, kot bi me eden pretepel. Sploh si ne morem odpočiti. Poleg tega me daje še nespečnost.
Ampak saj bo. user posted image Kmalu bo bolje!

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 15teden pa še vredno zeloooo utrujena
15.6.2009 14:57:11   
giotti
Sem 18. teden, sicer malo manj utrujena kot na začetku, ampak še vedno zaspim, čim se vležem vodoravno, pa skušam kaj prebrati. Pač, nosečnost je drugo stanje, a ne user posted image

(odgovor članu vanomis)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?