|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:00:45   
nejca1
Se spomnite mene, ki sem jamrala, da nimam nobenih znakov nosečnosti. No, pa sem dobila svoje. Danes zjutraj sem opazila rjavkast izcedek in ker mi je izkušnja znana, sem bila takoj pri G. KO sem čakala na pregled, sem mislila, da me bo konec od skrbi. No, in kako se je razpletlo: naša pikica se že vidi pa tudi njen srček, ampak zraven je ful velika špranja, ker naj bi se luščilo in zato kri (3mm krat 2cm velika špranja). Dobila sem spasimex proti krčem in dabroston. In zdaj sledi čakanje. Punce, mene je ful strah, da ne bo v sredo vse ok. Tolko sem o tem prebrala, zlasti Pušenjaka, ki lepo pove, 50 % za preživetje in 50 % za splav. G mi je rekla, naj počivam, ampak po Pušenjaku to ne pomaga. Kaj mi svetujete? naj ležim?

lp, :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:11:21   
Dari
Ja, po mojem rajši malo počivaj. Naj ti :love: nese lažalnik na sonce, pa kakšen dober roman naj ti priskrbi, pa se skušaj sprostit in čimbolj pozitivno preživet tele dneve do srede.
:miska: da bo vse OK.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:14:49   
Anonimen
Škodit ne more, počivaj.

Pa srečno ;)

(odgovor članu nejca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:15:20   
clea
Držim pesti,da bo vse OK:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:17:00   
TVN
Živjo!

Tudi jaz sem ob prvem pregledu v 6. tednu dobila precej neugodno prognozo, povečana možnost splava. Dobila sem Buscopan tablete, bolniško ter zapoved čim več počivanja, nič odnosov, čim manj voženj z avtom, premetavanja, naprezanja... Pikico sem obdržala! Poglej, sedaj že vem, da nosim punčico, ki ima že 603 gr do skoraj 24. tedna.
Razumem tvojo skrb, ampak bodi optimistična - če se je potička odločila preživeti, bo! Glavo gor, na sončka in pozitvne misli. Vse dobro!!!!

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:17:50   
tinkamiška
Nejca:rozica:, zadnjič je Nannn pisala, da je začela krvavet, pa so ji vse svetovale, naj čimveč počiva in naj poskuša dat grde misli na stran, da ima psiha tudi velik vpliv. Poskusi bit čimbolj optimistična, čeprav vem, da ti mora bit zelo hudo in da te je strah:rozica:

Upaj na najlepše, jst pa ti želim, da se bo vse lepo pomirilo:miska::angel::miska::angel::miska:

Tinka

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:18:15   
muki1
Nejca!
Čestitam za nosečnost. Kot prvo, ne sekiraj se.Pomiri se in skušaj počivati, po moje ti stres nič ne pomaga. Ko sem jaz bila noseča in sem šla na prvi pregled, je g. rekla, da se srček slabo sliši za to starost in da naj preveč ne pričakujem, ker se lahko marsikaj zgodi in da se čez en teden naj oglasim. Jokala sem kot dež in to mi je bil najdaljši teden v življenju. No in potem sem čez teden dni šla znova na UZ in je G. ugotovila, da je vse o.k. Tako, zdaj je hčerkica stara že 13 mesecev. Hočem ti povedati, da to morda ni nič hudega. Želim ti uspešno nosečnost in javi kaj, kako bo potekalo.
Lep pozdrav:racka:

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 10:29:52   
smrka
Svetujem ti da se nesekiraj in nemisli negativno, uzivaj v soncu in misli usmeri na kaj lepega. Pa drzim pesti da bo vse v redu!!
smrka :nosecka:32t

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 13:12:53   
Talči
Želim ti vse najboljše, naj se seveda obdrži!
Predlagam, da vseeno počivaš in se šparaš.
:rozica::rozica::rozica:
Talči

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 15:05:28   
petraCBU
Pri meni je bil isti šmorn, pa smo lepo prestali. Ležat pa Dabroston jemat! Pa mislit pozitivno :rozica:
P.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 15:35:12   
Nannn
ooo kako mi je znano tole vse skupaj...sem bila in sem se vedno na zelo podobnem kot ti...krvavim sicer nic vec...pocutim se v redu in vem da bo z mojim :duda: vse dobro...Buscopan sem imela zaradi krcev sedaj pa ne jem nobenih tablet..se moram sicer malo bolj paziti ampak vem da je z mano vse v redu...Misli pozitivno...in strogo mirovanje...

Naj te cuvajo :angel::angel:

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   žalostna sem!!!!
27.5.2005 20:51:42   
k1
ti samo počivaj - v pravem pomenu!!!!!! tudi jaz sem jemala dabroston do 16t, sedaj pa imamo malo miško za cartat in nam je v veliko veselje!

držim pesti, da bo vse vredu!

PS: mirovanje 100 na uro!!!

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?