|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
27.5.2005 13:49:25   
bebika
Ja tud lepa imena nana 27.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   oktobrčice
27.5.2005 13:50:23   
Udb
Uf, danes smo pa zelo aktivne!! :bravo:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   oktobrčice
27.5.2005 13:52:35   
bebika
A ne kolk si mamo za povedat. Bi se mogle kje na :kava: dobit, sam smo skoraj iz vse Slovenije se mi zdi. Po mojem si bomo mele oktobra še več za povedat, če bo čas seveda!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   oktobrčice
27.5.2005 13:53:06   
Udb
Ja, bebika, ne vem če bo potem toliko časa za internet!! :)-

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   oktobrčice
27.5.2005 13:53:30   
t-soncek
pri nas smo se pa odločila da bo punčka Brina, če bo pa fantek pa Lan. Kako se vam zdi? LP

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   oktobrčice
27.5.2005 13:55:01   
brina75
Hojla oktobrčice!

Tudi jaz se prvič oglašam, pa se mi zdi, da bom kar pogosto tukaj visela. Sem že ful pametnih stvari zvedela. Jaz imam rok konec oktobra, čutim pa vsake tolk časa ene metuljčke v sp. delu trebuščka. Morfologija me čaka 22. junja in srčno upam, da bo vse OK!!!!!!!!!!!! in bom v 9nebesa.

Aja, bebika, midve sva precej blizu doma, jaz sem z okolice Tržiča, tako da se morva 100% srečat na kakšni :kava:!

Sicer pa uživajte v vročem in sončnem viknedu!! papapa, pa pazite nase in svoje trebuščke

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   oktobrčice
27.5.2005 13:55:12   
Udb
A pri imenih smo že?? :)-:)-:)- Hmm...jaz si vsake toliko premislim...trenutno všečni - Marcel in Karolina. Malo me moti, ker se da Karolina okrajšati!!! A ve katera kakšno lepo dolgo žensko ime, ki se ga ne da skrajšati?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   oktobrčice
27.5.2005 13:57:03   
bebika
T-sonček, zlo zanimiva in redka imena se mi zdi, samo zlo simpatična, nekaj posebnega!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   oktobrčice
27.5.2005 13:58:48   
bebika
Ojla brina 75! Upam da se res srečava, jest mam tud pregled 22.6. Kerga ginekologa pa maš? Jest mam Virantovo-ful je OK.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   oktobrčice
27.5.2005 14:00:18   
bebika
Udb sta nekaj posebnega tvoji imeni. Mogoče ti bo všeč Karin, men je ful, sam ma kolegica 3 letno punčko, tko da pri meni nebo šlo.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   oktobrčice
27.5.2005 14:01:42   
bebika
Sorry prehitro grem naprej udb, ti si hotla kakšno dolgo ime - tega se pa na hitro ne morem spomniti, mogoče kasneje.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   oktobrčice
27.5.2005 14:02:12   
MojcaG
jaz študiram zgodovino in sociologijo.
joj, res nas je veliko, a smo spozimi tolk velik :sloncek: :)-:)-
jaz bi takoj bila za naše srečanje.
udb, saj če vztrajaš, da se ime nič ne krajša in nič ne popači, potem se ne bo. meni je všeč lucija ampak lučka pa nikakor ne! če bom to izbrala, bom nekaj časa morala opozarjati, da se ne izpelje v lučko.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   oktobrčice
27.5.2005 14:03:35   
Udb
Ja, mojca, jaz bom vsekakor vztrajala, ampak saj veš - razne pametne tetke!! Ker mi je všek tudi Aleksander - ne pa Sandi ali Aleks in pa Amalija - in nikakor Malči!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   oktobrčice
27.5.2005 14:04:44   
MojcaG
t-sonček, skupaj imama rok! in s pi tudi, čeprav tudi jaz mislim, da bo prej, ker sta dva.. (še zmeraj sem ti malo fauš, pi!) :)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   oktobrčice
27.5.2005 14:06:26   
MojcaG
joj, res udb, pametne tetke! ko sem se jaz rodila, so me hotele klicati mici, micka, in ne mojca! :)-:)-:)-
hvala bogu, da imam vztrajno mamo!!!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   oktobrčice
27.5.2005 14:10:54   
nana 27
Meni se zdi, da so vsa imena taka, da se jih da "skrajšat". Dolgo žensko ime? Hmm...v službi imamo Leonido (to so zvezdni utrinki) in mi je to ime zelo všeč. Samo kaj, ko se jo da skrajšat v Lea. Pa smo spet tam.

Do oktobra je še dolga (al pa tud ne :zmeden2:), boš že našla pravo ime za otročka. Važno, da bo vama z možekom všeč.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   oktobrčice
27.5.2005 14:11:00   
pi
Jaz pa sploh kakšna imena naj dam. Možu je všeč Blažka, Žana, meni pa Neža, Ema, za fantak pa se mi niti ne sanja. So mi pa všeč kratka imena. Doma pa že imamo Živo.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   oktobrčice
27.5.2005 14:11:38   
KIRA
:)-:)-mat kurja, punce, ste ble pridne tolk naklofat. saj nisem vsega mogla brat, pa sem kar na brzino....
sem tamalo pustila pri možu pančkat, pa sem se zmuznla..
9nebesa

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   oktobrčice
27.5.2005 14:11:58   
pi
Se opravičujem za napake, mi tipkovnica nagaja.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   oktobrčice
27.5.2005 14:13:17   
KIRA
ja pa kva pol. men tud včasih črke spušča. čist resno. k mam brezžično, pa slabo lovi, če so prazne baterije. si moram akumulatorčke nabavt, ko za v fotoaparat.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   oktobrčice
27.5.2005 14:17:26   
bebika
Sam smo res pridne. Jest sem v službi vse podelala, pa še ful novga sem zvedla.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   oktobrčice
27.5.2005 14:36:05   
bebika
No sedaj bom pa jesT počas šla domov,:sloncek: mogoče se slišimo kej čez vikend, drugače pa v ponedeljek sigurno.
Uživajte v tem lepem vremenu, pazite nase in na svoje sončke.;)

Pa-pa!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?