|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aspirator za nos
10.7.2009 12:15:28   
Muca83
Mene zanima, če ima katera izkušnje, če je baterijski aspirator za nos enako učinkovit kot tisti nastavek za na sesalec. Nekako si ne predstavljam, da bi sredi noči laufala sesalec, če bi bil otrok prehlajen in s tem zbudila vse sosede user posted image

Torej a ima katera izkušnje z baterijsko zadevo (pa še fino je, ker lahko povsod s sabo vzameš)?


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aspirator za nos
10.7.2009 12:30:53   
Jančika_
Baterijskega sem šenkala naprej, ker ni primerjave s sesalcem.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aspirator za nos
10.7.2009 12:53:08   
tikatonka
Naša sončica je stara 2m in mi je rekla v lekarni da še ni primerno da aspirator priklopim na sesalec. Kaj misliteuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aspirator za nos
10.7.2009 15:02:24   
pomar*ANČA*
našemu fantu sem z babyvacom čistila nosek od 1.meseca naprej, pa mi pediater ni nikoli rekel, da ni primeren. je bila pa edini aspirator ki je posesal zelo povn nosekuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aspirator za nos
10.7.2009 15:09:30   
Anonimen
parkrat sem probala baby vac in lahko samo pohvalim. Mala se nič ne buni. Z uno ročno zadevo pa je jokala ko dež.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aspirator za nos
10.7.2009 21:28:46   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Muca83

Nekako si ne predstavljam, da bi sredi noči laufala sesalec, če bi bil otrok prehlajen in s tem zbudila vse sosede user posted image



ko bo otrok prehlajen in ne bo mogel dihati, ti bo ob treh zjutraj malo mar za sosede. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Naša sončica je stara 2m in mi je rekla v lekarni da še ni primerno da aspirator priklopim na sesalec. Kaj mislite


sploh ne vleče z veliko močjo kot je močen sesalec, tako da lahko kamot uporabljaš od "rojstva" naprej. Poskusi najprej na svoji roki, pa boš vidla, da ni tako hudouser posted image


(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aspirator za nos
11.7.2009 12:48:16   
tikatonka
Super sem probala in je res ok. Ta mala je bla ful pridna in čist začudenouser posted image gledala kaj dogajauser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Muca83

Nekako si ne predstavljam, da bi sredi noči laufala sesalec, če bi bil otrok prehlajen in s tem zbudila vse sosede user posted image



ko bo otrok prehlajen in ne bo mogel dihati, ti bo ob treh zjutraj malo mar za sosede. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Naša sončica je stara 2m in mi je rekla v lekarni da še ni primerno da aspirator priklopim na sesalec. Kaj mislite


sploh ne vleče z veliko močjo kot je močen sesalec, tako da lahko kamot uporabljaš od "rojstva" naprej. Poskusi najprej na svoji roki, pa boš vidla, da ni tako hudouser posted image



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aspirator za nos
12.7.2009 14:17:21   
veselka
kako pa je z raznimi izvedbami ala BabyVac?

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?