|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   el mouradi Djerba menzel
12.7.2009 16:10:11   
marijaa
Mene pa zanima kako ste bili kaj zadovoljni s tem hotelom. Mi gremo v njega 22.7. 2009.  Še kdo?
A izlet z gusarsko ladjo je primeren za 2 letnika? 

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: el mouradi Djerba menzel
12.7.2009 20:50:18   
tiana
ja js sm bila tam pred dvema letoma in sm bla ful zadovolna.no prvi dan sva dobila sobo v pritličju pa sva jo menjala ker sva hotela biti v višjem nadsropju z pogledom na bazen, pa ni bilo nobenga problema.res ful prijazni vsi.na gusarski ladji sem tudi bila in je bilo kar precej malčkov zraven.tud animacije na ladji so zanimive za otroka.drugač sva se pa midva prijavla ko smo prispeli tja k ti prvi dan vse razložijo kakšne izlete maš,pa se lah pol tam odločiš

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: el mouradi Djerba menzel
14.7.2009 16:09:46   
Urša08
oj!

Tudi mi smo bili v tem hotelu. Lahko ga samo pohvalim user posted image . Bilo je super, od prijaznega osebja, sobe (so nam postavili otroško postelco), hrana super,... skratka zelo lep spomin na ta dopust imamo. Mi nismo šli na gusarsko ladjo tako da o tem ne morem govort. Šli smo na izlet po otoku z 10 mesečnikom in je bilo super.

Uživajte

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: el mouradi Djerba menzel
15.7.2009 9:07:50   
tinkara
Mi smo bili 2 x tam. Hotel je ok, hrana pa bolj slaba. Ampak se da zdržat :)
Je pa plaža lepo urejena, travo odvažajo, tako da smo bili večino časa tam.
Gusarska ladja je super. Problem za male otroke je edino to, ker si tam cel dan na soncu - se nimaš kam skrit, razen v šotor kjer ješ - če se ni kaj spremenilo.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: el mouradi Djerba menzel
16.7.2009 21:22:01   
marijaa
Hvala lepa vsem za odgovore. zanima me samo še to. A je na plaži morje takoj globoko ali postopoma prehaja v globino?

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu tinkara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: el mouradi Djerba menzel
26.7.2009 16:09:34   
sjasmina
Midva sva bila lani v tem hotelu, in vse pohvale letijo tudi z moje strani!:)
Osebje res ravna s tabo kot pravijo "gost je kralj",če pa čistilki ali strežbi v jedilnici nastaviš še kak dinar na začetku,se ti bo ta rek še bolj približal...
Glede hrane je pa tak,izbire je ful,ampak je pa res da je malce začinjena,in ker mi nismo navajeni nanjo,se nam kaj hitro pojavijo želodčne težave...
Voda pa lepo postopoma prehaja v globino,sicer pa ko vam nebo več za kopanje v morju imate na voljo kar nekaj bazenov,kjer neprestano skrbijo za animiranje (aerobika,vodni športi...)..
Veliko užitkov!

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: el mouradi Djerba menzel
20.4.2010 21:49:29   
balumbalum
tako, ker nekaj nas je dol že bilo...pa upam da ne bo moja zadnja
el mouradi-hotel ki ga osebno odsvetujem za počitnice-dopust z otroki. midva sva bila sicer sama in ni mi žal, saj septembra morje cveti kot noro (leto 2009). na djerbo sicer nisva šla zaradi ležanja na plaži, tako da naju trava niti ni toliko motila, pač pa bol v raziskovalne namene-spustiti se na nivo domačinov ter spoznati njihov "orto" način življenja. za takšno potovanje jo absolutno priporočam in sovpadaje med ceno hotela in storitvami je tukaj. ni bog ve kaj, res da so zelo prijazni in se trudijo ustreči vsakemu, pa vendar pri tako veliki kapaciteti je to skoraj nemogoče. če potujete tja in želite bivati v hotelu, to obvezno najavite že pri rezervaciji, saj so določene menzele oddaljene kar..., razen če si želite drugače. še glede hrane-se trudijo, veliko arabskih začimb, odlične sladice in kruh z olivnim oljem ter olivami, datljeva marmelada,...in pa nepogrešljive testenine, ki pridejo še kako prav! in ne pozabite na bakšiš-napitnino, saj boste v nasprotnem primeru pili toplo vodo, vino,...
sobe načeloma niso umazane, ampak ta hotel sesalca ne pozna, pridne in ustrežljive sobarice pometajo le z metlami, tako da puščavski pesek počiva povsod, ampak naj vas to ne moti. zanimivi so tudi izleti po otoku-vprašajte na agenciji-taksisti prečudoviti, ni se vam potrebno vezati v avtomobilu in ne pričakujte varne vožnje-zna bit pravi relly po cetah in pa, maskota hotela karim-le ta vas bo najverjetneje presenetu s pristno slovensko jejžeš marija,....zanimivo, vredno poskusit

(odgovor članu sjasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: el mouradi Djerba menzel
30.7.2012 20:24:10   
macamica
živiom mi potujemo konec septembra v ta hotel z enoletnikom. je bil kdo letos tam, kakšne so vaše izkušnje?
lep pozdrav user posted image

(odgovor članu balumbalum)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?