|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 21:49:57   
frutka_
Hehehehe...splišni kje pa sta vidva bila?!

Moj bi mi definitvno robčke pojedel če bi pustila. Nenehno najeda tisto plastiko v katero so zaviti, prav tako ovitek od sladkorja, ki ga dobiš ob gostilniški kavi. Trese se, če mu ga ne dam v roke!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 21:57:11   
Anonimen
Frutka, kdaj kje sva bila?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 21:59:27   
frutka_
...ko je mlatil po briketih....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 22:10:35   
Gina
Ja, frutka, moj je tudi danes pojedel par briketov. Je bil hud, ker mu nisem pustila, da v miru poskuša.:)-
Drugače je pa najbrž odvisno od otroka. Naša Lana je začela sama segat po žlici pri 13. mesecih in je zelo kmalu vse sama jedla, kakor je vse v življenju zmeraj hotela sama in hitro. Dan se je še pri ne vem koliko letih pustil futrat, pa oblačit tudi. Pa naj mi še kdo reče, da nismo ženske bolj delavne.:)-:)-:bravo:
Kako bo z malim ne vem. Ampak opažam, da je bolj moško usmerjen.:love:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 22:17:08   
frutka_
Hehehehe Gina! Veš kaj sem še opazila pri nekaterih malih deklicah....da so takoj hitro po žensko užaljene.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 22:18:27   
BARBARA R.
Morda bi ji bile vilčke bolj zanimive.Midve že cca. dva meseca tako jeva, da ji jaz nabodem na vilico in jo odložim, Kristina pa prime in nese v usta. Sprva je to počela z levo roko, zadnjih nekaj tednov pa z desno.
Kar je na žlico pa prej steče iz nje, kot pa pride do ust.Danes prvič je celo 2x uspela.


:muca:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 22:38:12   
Anonimen
Aja takrat, ko je Tibor brikete jedel? Ja, kaj pa vem. Ne daleč.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   KAKO naj jo pripravim...
29.5.2005 14:17:13   
dory
Pri nas smo na flasi...pa se to mu zdej dajem gosti sok notr,da je vsaj mal bolj kaloricen...ce vid zlico ze bezi :(:((:((

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   KAKO naj jo pripravim...
29.5.2005 21:48:02   
Anonimen
Teja, to, da ne je, je res od vročine. Danes je Tibor pojedel natanko 3 jagode. To je bilo vse. No, O.K., pa tisti njegov kakav je popil.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   KAKO naj jo pripravim...
29.5.2005 21:49:49   
Gina
Naš tudi danes ni vse skupaj nič pojedel, siten je bil pa tako, kot že zelo dolgo ne. Mi smo imeli 35 stopinj v senci. Po moje so zato otroci takšni. Zdajle pa še okrog kolovrati... je šel na balkon:duda:, se shladit..:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?