|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 10:46:30   
Tinna
Rada bi dala zaveso v otroško sobo, da bi naredilo malo sence, ker imamo samo žaluzije in prepuščajo svetlobo.
Ali mogoče katera ve kje bi se dalo dobit take temnejše zavese z kakšnimi Disneyevimi motivi. Najrajši bi imeli motiv 100 dalmatincev, ker imamo sobico urejeno tako ampak saj vem, da sem optimist, da bom našla točno tako zavesico.:)-:)-:)-:)-
No vseeno bi vam bla zelo hvaležna, če mi kdo lahko da vsaj kakšno idejo kje bi lahko kaj podobnega dobila.:zmeden:
LP:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 11:23:41   
Gina
Zakaj pa ne kupiš kar blago, pa ti lahko kdo naredi, saj ena zavesa pa najbrž ni tak hud problem za šiviljo. Pa boš imela točno tako, kot si si zamislila.:)

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 11:37:52   
Tinna
Ja sej blago sem v bistvu mislila kje bi se dalo kupit. A mogoče veš za kakšno trgovino v Ljubljani? Ker tuki v Gorici sem pregledala že vse trgovine z blagom pa nimajo nič (je pa res da je tle ponudba bolj uboga).

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 12:49:27   
Gina
V Lj. prodajajo blago v BTC-ju na kakih dveh ali treh mestih. Ena je pod emporiumom, ena se mi zdi da tam pri intersparu. Lahko pa jaz v pon. še pri nas pogledam, če slučajno v naših dveh trgovinicah z blagom kaj premorejo.

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 12:51:10   
Gina
Aja, v Lj. ima Velana na Šmartinski prav trgovino z blagom za zavese, pa lahko daš potem naredit. samo so dragi. Sem pa videla take lušne pisane zavese tudi v Obiju pred časom. tam jih tudi sigurno prodajajo, na rudniku.

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 13:23:27   
kofetek2010
v city parku je tud ena trgovina z blagom, spodaj pod vrtcem, zraven Mobitela ;) kakšno ponudbo imajo, pa žal ne vem :(

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 13:25:12   
Tinna
O hvala bom šla pogledat.:)

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 21:01:38   
Jessy
Ravno včeraj je moj :love: prevzel zaveso v Velani na Brdu v Mi-Lesnini, ki sva jo dala delat.
Je sicer svetla (bela po sredini, ob straneh pa rumene račke, ki sedijo na veji, na metli, se žogajo, na sredini krajša za 30 cm in obrobljena z rdečim trakom), vendar zelo simpatična. Za ves material sem ob naročilu dala 13 700 SIT (veliko blaga, saj so zavese 2x nabrane), delo pa je :love: plačal včeraj in sicer 6 900 SIT. Meni se je zdela kar ugodna cena, saj so zavese zares drage.
Sva jih pa čakala 14 dni.

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zavesa za otroško sobo
28.5.2005 21:47:38   
Tinna
Jessy a ko boste dali gor zavese jih lahko slikaš in daš v album, da vidimo kako lepe so.;)

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zavesa za otroško sobo
29.5.2005 14:19:20   
Jessy
Zavese so sicer že gor! Problem je le ta, da imam aparat na film in mi manjka še 8 posnetkov, da ga dam razviti. Bom pa vsekakor celo sobico poslikala v kratkim. Računam že v času tega tedna!

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zavesa za otroško sobo
29.5.2005 23:42:21   
lin
Tinči jaz sem jih glih včeraj gledala v Obiju,majo kr neki izbire,dej ko pridete k nam skočiva pogledat,še en razlog da morete čim prej prit ne!

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zavesa za otroško sobo
30.5.2005 9:28:21   
Tinna
Lin a res v Obiju? A si mogoče vidla tudi take na 101 dalmatinček. Ma se bo treba res preselit na obalo, ker tle v tej Gorici ni prav nič razen Mercatorja. :((:(( Zmenjeno! Bomo imeli razlog za prit na obisk, če nas sprejmete. :)-:)-:)-

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zavesa za otroško sobo
31.5.2005 23:10:32   
lin
Tinči zmenjeno,možeki bodo čuvali:duda:,midve pa v šoping!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:,no sej je spar zraven čene drugo se bodo lahko šli malo not hladit:)-:)-:)-:)-
Povabilo pa itak velja za kadarkoli,naslednji vikend mi k vam pol ste pa vi na vrsti!To je ukaz!!!!!!!!!!!!!!:);)

(odgovor članu Tinna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?