|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupovanje knjig
15.7.2009 15:23:02   
FLASK_A
Ali knjige, ki so vam bile posebej všeč, tudi kupite? Recimo dober roman v knjižnici- ga potem kupite ali ne? Če ja, koliko knjig ste že kupili na tak način?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 15:48:03   
Lunca1
ne načeloma naknadno ne kupim, načeloma romanov ne kupujem amapak si jih raje sposodim v knjižnici

Edino enkrat sem kupila ene knjigice, ker so bile tamali všeč in jih še zdaj velikokrat gleda

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 15:53:24   
Luni
Kupujem pri Svetu knjige, vsako četrtletje eno. Vmes tamali kupim kakšno slikanico. Pa od Dnevnika sem kupila vse Disneyeve slikanice, pa tistih 40 slovenskih. Ostalo po potrebi (kar veliko user posted image ): slovarji, atlasi, žepnice.... V 10-ih letih se nam jih je že toliko nabralo, da jih kmalu ne bom imela kam dajat user posted image

_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 15:57:55   
ksenija12
jaz kupim otrokom in to kakšno od tistih, ki smo si jo že milijonkrat izposodili, pa imam že slabo vest, da jo imamo samo mi doma..ena takih je bila v zadnjem času Rožnati avtobus recimo...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 15:58:48   
water lily
Ja.
Knjig imam pa ful. Preveč pravjouser posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 16:16:43   
al1*
Otroške knjige smo kar precej kupovali, nekaj tudi po tistem, ko smo ugotovili, da je kakšna knjiga otrokom strašno všeč.
Sedaj kupimo vsake toliko kakšno žepnico za na počitnice.


_____________________________

lp


(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 16:39:55   
Anuška79
Imamo tradicijo - enkrat na mesec gremo v knjigarno in si lahko izbereta vsak po eno knjigo, zase kupujem predvsem strokovno literaturo in priročnike, romane si izposojam v knjižnici, vsake toliko pa kupim tudi kako žepno knjigo (te vedno v ang., ker jih imajo v knjižnicah bolj malo, če pa že pa vsaj ne novejših naslovov). 

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 16:45:28   
Najaa
Včasih sem si kupovala knjige, ki so mi bile še posebej všeč, zdaj pa ne več. Kupujem samo še otroške, pa še te se da večino v knjižnici dobit.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 19:15:59   
živa
Odkar obstajajo broširane izdaje, kakšno, ki mi je posebej všeč, tudi kupim.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 19:23:44   
Felicita
leposlovja ne kupujem; če že broširano izdajo (v angleščini), ki jo potem kje 'pozabim' (letališče, železniška postaja... po tujini majo koše, kamor lahko 'odložiš') ali pa jo oddam na bookcrossing - pri nas sicer še v povojih, meni super ideja (www.bookcrossing.com).
strokovne in poljudno znanstvene al pa kvazi znanstvene si pa 'privoščim' na ene 3 mesce z amazona - kjer je s poštnino še vedno ene 2x cenejš kot pri nas, na žalost.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kupovanje knjig
15.7.2009 19:51:20   
alička
Nonstop kupujem knjige. Tudi rabljene, ko imamjo razprodajo v kjižnicah, pa v bukvarni, broširane, v Svetu knjige ali kar tako, sebi, pupi in dragemu.
Vsi trije smo knjižni molji, vendar se že zelo bremzam, ker zmanjkuje prostora user posted image .

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kupovanje knjig
16.7.2009 17:26:10   
Anonimen
ja, se zgodi,... čeprav so trenutno to bolj otroške knjigiceuser posted image

ali kdo ve, če se da še kupiti knjigico Krtek pozdravi miško?? založba mladika,... moram preveriti.

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kupovanje knjig
16.7.2009 17:36:20   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

jaz kupim otrokom in to kakšno od tistih, ki smo si jo že milijonkrat izposodili, pa imam že slabo vest, da jo imamo samo mi doma..ena takih je bila v zadnjem času Rožnati avtobus recimo...


Rožnati avtobus je tudi pri nas zelo zaželjen. Pa še Dedkovo kolo, Puhačka, Belo jadro. Je pa vse od Vesne Radovanovič.

Drugače pa knjig ne kupujem. Jih je že preveč.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?