|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 44 45 [46]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spodnjeposavska
4.1.2013 15:31:38   
Anonimen
Jaz sem ga izbirala pred pol leta novega in je bil v bolnišnici na izbiro samo dr. Grulovič. Je ker ok.
Drugače je pa v ZD ziher še prost dr. Laktič. Najboljša je pa dr. Kočnarjeva, ki je pa zasedena do ušes, žal.

(odgovor članu Mici11)
  Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: spodnjeposavska
4.1.2013 16:21:58   
Iskrica 86
Jaz imam dr. Matejo Vukmanič Pohar super je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: spodnjeposavska
4.1.2013 16:29:29   
niwci
Jaz imam Preskarja v KK, sem bila pred leti v enaki situaciji in so mi njega priporočali. Sem ful zadovoljna z njim. Je pa tudi nekaj dobrih v Brežicah, sam jaz jih ne pznam tok. Mislim da je Kočnerjeva tista k jo hvalijo, jaz jo poznam sam iz P.

Pa še novička. Punce mi imamo že doma našega poba user posted image

(odgovor članu Mici11)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: spodnjeposavska
5.1.2013 9:02:28   
Anonimen
Jaz imam Preskarja v KK in je zelo dober
IZVIRNO SPOROČILO: Mici11

Pozdravljene!
Se vam pridružujem, sicer priseljenka :) 1. nosečnost, rok pa junija.

Imam pa eno vprašanje: potrebujem novega G (zaradi prevelike oddaljenosti prejšnjega), me zanima, s katerim/katero imate dobre izkušnje in bi priporočale. Če ne bo nič v Brežicah in okolici, bom šla iskat pa v NM.

Lep dan


(odgovor članu Mici11)
  Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: spodnjeposavska
5.1.2013 9:04:21   
Anonimen

Iuser posted image ZVIRNO SPOROČILO: niwci

Jaz imam Preskarja v KK, sem bila pred leti v enaki situaciji in so mi njega priporočali. Sem ful zadovoljna z njim. Je pa tudi nekaj dobrih v Brežicah, sam jaz jih ne pznam tok. Mislim da je Kočnerjeva tista k jo hvalijo, jaz jo poznam sam iz P.

Pa še novička. Punce mi imamo že doma našega poba user posted image

user posted image čestitke in kako se počutita?kako je poteku porod?

(odgovor članu niwci)
  Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: spodnjeposavska
7.1.2013 14:16:04   
Mici11
Hvala za odgovore!
Dr. Vukmanič Pohar je polna, ne sprejema novih, v Brežicah so mi ponudili le dr. Grulovića...
Sem klicala v KK k Preskarju, pa me je sestra precej nesramno odslovila, češ da ne morem menjat zdravnika v manj kot enem letu (grrr če že dela v zdravstvu, bi lahko vsaj poznala pravilnike, ki njeno delo urejajo!)
Iščem naprej v NM...

user posted image Niwci, si rodila v Brežicah? Izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   [Brisano sporočilo]
7.1.2013 14:33:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mici11)
  Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: spodnjeposavska
8.1.2013 20:36:56   
niwci
Ja sestra Marjeta zna bit kar mal tečna, ma je ful prjazna. Mene tudi takrat nebi vzela, sam sem rekla da sem se že z Preskarjem zmenla (tudi res sem se, ker sem imela 1x prej težave in sem šla do njega). Pol sem se pa prestavla v 16t nosečnosti in je kar malo jamrala :)

Z Brežiško porodnišnico sem pa zelo zadovoljna in tudi tiste ki so že kdaj reodile kje drugje, so bile zelo presenečene nad osebjem in so zelo pohvalile. No se najde tudi katera sestra malo bolj tečna alpa se jim zdijo določene stvari že samoumevne, sam za tebe ko 1. rodiš je le malo drugači... Pa počakaš na drugo in vprašaš drugo ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: spodnjeposavska
11.1.2013 17:06:57   
posavka30
Pozdravljene!

Moje mnenje o posavskih ginekologih iz lastnih izkušenj. Na začetku sem bila pri Preskarju in sem po nekaj letih odšla od njega, ker on je za mene dober samo ko si zdrav. Meni ni zdravil niti eno vnetje in 3x sem mogla priti k njemu ker se mi je naredila gnojna bula (za njega je bil mozolj), da me je poslal na poseg.
Potem sem se pa prestavila v Brežice h Kočnarjevi, ki je ne zamenjam za nič. Samo ima pa strašno gužvo. Imam rizično nosečnost in se res posveti maksimalno. Podobna njej je tudi Vukmaničeva. S Šehovičem nisem imela trenutno še srečanja, za Gruloviča pa ne bi izgubljala besed, samo pravijo, da do svojih pacientk je super.


(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: spodnjeposavska
12.1.2013 11:08:09   
Anonimen
ne razumem zakaj v KK imamo samo enega ginekologa?Posavka jaz sem imela 2x ss user posted image user posted image zato kar počivaj user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: posavka30

Pozdravljene!

Moje mnenje o posavskih ginekologih iz lastnih izkušenj. Na začetku sem bila pri Preskarju in sem po nekaj letih odšla od njega, ker on je za mene dober samo ko si zdrav. Meni ni zdravil niti eno vnetje in 3x sem mogla priti k njemu ker se mi je naredila gnojna bula (za njega je bil mozolj), da me je poslal na poseg.
Potem sem se pa prestavila v Brežice h Kočnarjevi, ki je ne zamenjam za nič. Samo ima pa strašno gužvo. Imam rizično nosečnost in se res posveti maksimalno. Podobna njej je tudi Vukmaničeva. S Šehovičem nisem imela trenutno še srečanja, za Gruloviča pa ne bi izgubljala besed, samo pravijo, da do svojih pacientk je super.



user posted image user posted image

(odgovor članu posavka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: spodnjeposavska
8.3.2014 11:05:09   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: spodnjeposavska
2.4.2015 12:48:29   
vijolica2
Zivjo,
jaz bi rabila zamenjati ginekologa in sicer bi sla nekam v brezice. Pa ne vem ce je kdo prosti. Grem od Preskarja in nocem Grulovica.
Sem drugic noseca in imam probleme, katere Presekar grozno obravnava in grem od njega vedno objokana.
Ima katera kaksno info da je v brezicah prosta?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 9:12:23   
1aneja1
Hoj,

Jaz sem tudi razmišljala o prestavitvi v Brežice, ko sem zanosila. Preskar v KK me nekako ni mikal, za Brežice so mi pa rekli, da so vsi že polno zasedeni razen enega. Potem se mi pa nekak ni dalo ukvarjat s tem in sem ostala pri Zagodetovi v Sevnici. Sej ona je fajn, samo malo mi je tečno se vozit, ker zdaj živim v KK. Po moje je najboljše da pokličeš v Brežice in si vztrajna, pa se bo našlo kako prosto mesto. Vsaj mislim. Jaz po tej nosečnosti bom sigurno, ker vem da mi bo lažje tako, sploh ker delam v Brežicah in potem lahko sproti stvari urejam. Tako pa zgubim pol dneva, ko se vozim gor in dol. Kdaj imaš pa PDP?

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 9:20:26   
vijolica2
Zivjo, pdp imam 13.9.
NekAj sem se pozanima in mogoce me bo ena v brezicah vzela, moram 8.4. Poklicati ko pride iz dopusta.
Sedaj mi je se tezje menjati saj noseck ne sprejemajo najraje. Bila sem tudi ze pri Zagodetovi ( v prvi nosecnosti) pa mi tudi nekako ne odgovarja. Tako da resnicno upam da me bo ta v brezicah vzela.
Ker nocem vec k preskarju hodit.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 9:28:57   
1aneja1
Meni je ona ok (razen da je nonstop na dopustu), je pa tudi res da nimam nobenih težav, tako da nisem lih neka referenca za sodit 😊.
Vem pa, da bi lahko bilo veliko slabše, ko se pogovarjam z drugimi... Nekateri G res delajo samo 2 UZja, na ostalih pregledih jih odpikajo v par min. Meni ga naredi vsakič in ful se mi posveti. Sporoči če ti bo uspelo!

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 10:48:30   
jancika83
Vijolica2, ti kr pokliči, malo pojamraj, pa en te bo že vzel...

1aneja1 - tebe sem pa tudi mej julijkami zasledila, kdaj imaš rok? Se mogoče kje v porodnišnici srečamo;)

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 11:22:36   
1aneja1
Ja, čisto na koncu julija sem. PDP 27.7 user posted image Pa ti?
Boš šla v Brežice rodit? Jaz sem bila na začetku čisto za Brežice, potem vmes za Novo mesto, zdej pa mislim da bom šla vseeno v Brežice. Nonstop si zmišljujem :)
Iz kje pa si?

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 11:25:14   
vijolica2
Jaz sem raje sla roditi v nm v prvi n.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 11:42:05   
jancika83
Jst pa 22.7.;) čisto blizu sva. Sem pa iz Brežic, kaj pa ti?

Sem tudi prvič rodila v Brežicah, je blo čisto ok, tak da ne mislim neki pametovat tle, pa it kam drugam

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: spodnjeposavska
3.4.2015 13:47:57   
1aneja1
Ja pa sva res skupaj, čist možno da se srečava v porodnišnici :)
Mene je edino zmotlo to, ker v Brežicah zelo zelo pogosto režejo presredke - bolj preventivno kot po potrebi (preverjene info). Pač je taka situacija da je mala porodnišnica in nimajo dost opreme in osebja, zato nočejo tvegat z raztrganjem. Pa res nočem bit samo zaradi teh njihovih okoliščin rezana, če ni treba. Ampak so pa sestre na oddelku baje super, velik boljše kot v NM. Tako da se vseeno nagibam bolj k Brežicam.
Živim v KK, delam v Brežicah :)

(odgovor članu jancika83)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 44 45 [46]
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 44 45 [46]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?