|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 15:08:25   
Anonimen
Brskam po RR pa ne najdem nobene novejše teme v zvezi z zgornjim naslovom.
Torej, iščem voziček v katerem bi lahko peljala dva otročka, novorojenčka in 15 mesečnika.
Najprej sem mislila kupiti samo buggypod, pa sem ga včeraj v BC videla in je popolnoma neuporaben. Majhen, majav, nestabilen in še mali je začel takoj jokat, ko sem posedla notri. Prodajalka je rekla, da so kupci nezadovoljni in da se skoraj ne prodaja, da so jih, od kar jih imajo prodali 3.

Predlagala mi je voziček za dvojčke - esprit - vzporedni. En lahko sedi, drugi leži, za boljšo oporo pa mu daš notri univerzalno košaro.
In ko zdaj brskam po netu, nimam pojma kaj je najboljša rešitev.
Je boljši vzporedni voziček ali takšen, ko otroka sedita en za drugim?

Kako gredo ti vzporedni skozi vrata, dvigala...sem brala da so nekateri enostavno preširoki in ne gredo skozi. Kaj pa pri zaporednih...ko začne novorojenček sedet in se večji morda še vedno rad vozi v vozičku, tisti ki sedi zadaj verjetno nič kaj dosti ne vidi in so mu sprehodi nezanimivi...

Pri vzporednih pa se lahko motita, večji dreza v novorojenčka zraven...

Torej, kaj je najboljša rešitev?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 19:35:02   
barika
ČE 15 mesečni otrok že hodi, bi jazz kupila buggy board, drugače pa mclarnovo marelo (ki gre čisto v ležeč položaj), osebno imam pa zelo slabe izkušnje s hauck vozičkom (ki so tudi pod imenom esprit).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 21:02:38   
Anonimen
Joj, meni so pa ravno esprit voziček v baby centru ponujali. A to da je isto kot hauck?
Kaj pa so tiste negativne stvari pri tem vozičku?

Ja, starejši sicer hodi, vendar daljših sprehodov ne bo zmogel in blazno uživa v vožnji z vozičkom, tako da kar mora biti dvojni, da oba sedita oz. en sedi, drugi leži.


(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 22:28:42   
barika
ja esprit je hauckov.
jaz sem ga imela,sicer za enega otroka, ampak je bil totalno nevodljiv, pa zelo težko ga je bilo vozit. Upam, da ima katera kaj več boljših izkušenj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 22:30:47   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Brskam po RR pa ne najdem nobene novejše teme v zvezi z zgornjim naslovom.
Torej, iščem voziček v katerem bi lahko peljala dva otročka, novorojenčka in 15 mesečnika.
Najprej sem mislila kupiti samo buggypod, pa sem ga včeraj v BC videla in je popolnoma neuporaben. Majhen, majav, nestabilen in še mali je začel takoj jokat, ko sem posedla notri. Prodajalka je rekla, da so kupci nezadovoljni in da se skoraj ne prodaja, da so jih, od kar jih imajo prodali 3.

Predlagala mi je voziček za dvojčke - esprit - vzporedni. En lahko sedi, drugi leži, za boljšo oporo pa mu daš notri univerzalno košaro.
In ko zdaj brskam po netu, nimam pojma kaj je najboljša rešitev.
Je boljši vzporedni voziček ali takšen, ko otroka sedita en za drugim?

Kako gredo ti vzporedni skozi vrata, dvigala...sem brala da so nekateri enostavno preširoki in ne gredo skozi. Kaj pa pri zaporednih...ko začne novorojenček sedet in se večji morda še vedno rad vozi v vozičku, tisti ki sedi zadaj verjetno nič kaj dosti ne vidi in so mu sprehodi nezanimivi...

Pri vzporednih pa se lahko motita, večji dreza v novorojenčka zraven...

Torej, kaj je najboljša rešitev?




Jaz ga pa uporabljam in sem ful zadovoljna.Je pa edino to problem,ker drži težo do 15 kg.Moj večji fant pa je težek 13,5 kg.Se pa ful rad vozi v njem.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
19.7.2009 22:34:24   
tanci29
lep pozdravček

mi imamo tudi otročka z 15 mesečno razliko...za malo uporabljamo isti voziček kot smo imeli za večjega...zanjega smo kupili malelo maclarna...imamo tudi buggy board ampak se ne obnese preveč ker skos dol skače...v začetku smo hodili skupaj na sprehod z dvemi vozički, zdaj pa on itak samo še hodi tako da prav dolgo se itak nebi vozil v dvojnemu, mala se pa sloh noče v vozičku vozit tako da večinoma uporabljamo kenguruja

sem pa tudi jaz gledala tega haucka, sem ga tudi že naročila ampak so zamočili z dobavo(hvalabogu), ker zdaj vidim da bi mi bil čisto neuporaben

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.7.2009 7:40:32   
ksenija12
buggy board - definitivno (pručka, na kateri otrok stoji).Mi imamo isto razliko kot ti in smo buggyija uporabljali od vsega začetka in se je odlično obnesel!

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.7.2009 10:39:59   
Jančika_
Jaz ne morem uporabljati Buggy Boarda, ker sem premajhna, enostavno imam prekratke roke in noge, tako da moram biti sklonjena 45 stopinj naprej, rit mi štrli nazaj, roke stegnjene do konca, pa še vedno brcam v desko.

Tako da smo imeli Hauckov tandem in se je super obnesel, čeprav voziček sam ni top op the pops, kar se tiče lepote in okretnosti, je pa neverjetno vzdržljiv. Sigurno so vsaj tri teme o tem na RR, ker sem še sama pisala o tem in objavljala slike. Sposodila si ga je tudi prijateljica, ki je imela BB, pa ji je dojadilo, da je tavečja skoz skala dol z deske.

Mi ga zdaj ne bomo rabili, ker bo razlika med drugim in tretjim 3,5 let, ampak se še nekako ne morem pripraviti, da bi prodala, ker kaj pa če...user posted image .

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.7.2009 10:58:12   
Lunca1
Nam se tudi Buggy Board ni najbolje obnesel. Sem skoz brcala vanj. Če se ne motim, se v Pikapolonici dobi en tak sedežek, ki ga pritrdiš zraven na vozek. kot bi zraven pripel voziček.



< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 23.7.2009 17:29:29 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.7.2009 15:14:44   
Mesečnica
Moja tema izpred enega leta:
http://www.ringaraja.net/forum/m_2980077/mpage_1/key_/tm.htm

Lahko ti povem, kakšne so moje izkušnje. Nam se je Hauckov Tandem dobro obnesel, kakšnih 6, 7 mesecev smo ga veliko uporabljali, zdaj pa naš večji fant zelo rad hodi, tako da smo največkrat na sprehodu kar z navadnim vozičkom (če gremo na sprehod vsi štirje, oba starša in oba otroka). To, da otrok, ki sedi zadaj, vidi manj, kot tisti, ki sedi spredaj, pri nas sploh ni bil problem. Na začetku je mali itak ležal v košari, ko pa je začel sedeti, je bil pa že navajen, da ima pred sabo bratca user posted image . Ven je gledal pri strani in je bil povsem zadovoljen.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.7.2009 20:28:47   
petea
Oj, imam sina, med katerima je razlika 13 mesecev. Imamo voziček Jane Slalom Pro; izkazalo se je, da je, da obstajata dva praktična načina transportiranja naših dveh malčkov:
1. ta malega v voziček, ta veliki pa sedi na sprednjem kolesu - tam je ravno primerna polička zanj, tako da oba uživata; to pride v poštev, če je ta velik spočit in če želi malo sedeti in malo hoditi,
2. imamo še nahrbtnik; mali gre vanj in uživa v razgledu, veliki pa v voziček in prav tako uživa.

Dolgo smo tehtali in preučevali razne možnosti dodatnih stojišč in sedišč, pa nam nobena ni bila všeč, dvojni vozički pa so težavni, ker so naše ulice in zgradbe zelo neprilagojene zanje.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
21.7.2009 22:30:46   
pikam
Tudi jaz imam 15 m razlike in sem prvih 6 m uporabljala buggypod in mi je bil superca. Sem tudi razmišljala o vozičkih za dvojčke, samo je to strašno široko in veliko opremo za v avto. Bugypod pa se zelo enostavo zloži k vozičku, ko se nihče ne vozi na njem. Res pa je bilo tudi mene strah, da je majhen in samo do 15kg pa je bil čist kul na našem trikolesniku. Pa tudi ta starejša hčerka je pri ta velikih in močnejših pa ji je še vedno prav, pa tudi zaspala je ža na njem. Sedaj pa ona že hodi ob vozičku in ga prodajamo...če katero zanima.



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
21.7.2009 22:38:57   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: pikam

Tudi jaz imam 15 m razlike in sem prvih 6 m uporabljala buggypod in mi je bil superca. Sem tudi razmišljala o vozičkih za dvojčke, samo je to strašno široko in veliko opremo za v avto. Bugypod pa se zelo enostavo zloži k vozičku, ko se nihče ne vozi na njem. Res pa je bilo tudi mene strah, da je majhen in samo do 15kg pa je bil čist kul na našem trikolesniku. Pa tudi ta starejša hčerka je pri ta velikih in močnejših pa ji je še vedno prav, pa tudi zaspala je ža na njem. Sedaj pa ona že hodi ob vozičku in ga prodajamo...če katero zanima.






Ja,naš tudi zaspi na njem-včasih,ko je res utrujen.Meni ni žal,da ga imam,ker tudi,če ga ni-tavečjega,ga odklopim in lahko sama gram z malim na sprehod.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
21.7.2009 23:34:04   
Anonimen
No, zdaj sem prebrala vse linke in debate, ki ste mi jih prilepile in cincam med hauckovim tandemom in espritovim speed sun duo.
Cenovno se hauck, če se ga gre iskat v tujino ali naroči po internetu seveda cenejši, kot če ga grem iskat v baby center, nikjer pa ne najdem koliko je cena espritovega vozička v tujini, recimo v Italiji. Ali katera ve kje bi našla ceno tega vozička v It.
Prejšnjega chiccota sva kupila v baby pulmanu, znamko esprit pa nikjer ne najdem, da bi jo imeli.
Vsaka pomoč dobrodošla in najlepša hvala vsem za odgovore...sem vsaj izbor na dva zožala (zaenkrat;-))

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
23.7.2009 9:37:03   
iglu
No sama bom kmalu v podobni situaciji (razlika 18 mesecev), pa razmišljam čisto v drugi smeri. En voziček že itak imamo, zdaj si bom pa nabavila samo en orng kengorujček in upam da bo šlo to skoz. Kaj pravite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
23.7.2009 15:28:23   
skuštrana
Iglu, nabavi si sling, trak ali kaj v tej smeri, ne kengerujčka.

Mi imamo razliko 20m in trenutno samo en voziček. Imam naročen dodatni sedež za ta voziček ( imamo Mutsyja, ki ima možnost namestitve dodatnega sedeža na ogrodje), ampak pride šele konec avgusta. Ko gremo na sprehod dam tamalega v voziček, večji pa hodi, ko se pa utrudi ga dam pa v sling in nesem. Trenutno imamo na vozu košaro, če bi imeli športni del bi pa malega dala v sling, večjega pa v voz...

Buggy board pa se na našem vozu s tako majhnim otrokom ni obnesel.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu iglu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
23.7.2009 15:43:41   
emaa
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

No, zdaj sem prebrala vse linke in debate, ki ste mi jih prilepile in cincam med hauckovim tandemom in espritovim speed sun duo.
Cenovno se hauck, če se ga gre iskat v tujino ali naroči po internetu seveda cenejši, kot če ga grem iskat v baby center, nikjer pa ne najdem koliko je cena espritovega vozička v tujini, recimo v Italiji. Ali katera ve kje bi našla ceno tega vozička v It.
Prejšnjega chiccota sva kupila v baby pulmanu, znamko esprit pa nikjer ne najdem, da bi jo imeli.
Vsaka pomoč dobrodošla in najlepša hvala vsem za odgovore...sem vsaj izbor na dva zožala (zaenkrat;-))


Speed sun duo je prav hauckov, vsaj moj je, ga pa prodajam, samo časa nimam, da ga poslikam, pa obesim med oglase, ga že vsaj pl leta ne uporbljamo več, ni potrebe. Je pa winnie the pooh motiv, ne vem če se ti splača nov, saj ga verjetno hudo dolgo ne boš rabila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
24.7.2009 20:59:12   
SaaS
Moja sinova sta 18 mesecev razlike. In starejši je shodil pri 17. mesecih, Torej o kakšni hoji ob vozičku nisem sploh razmišljala. Tudi buggyboard sem takoj izključila in se odločila za voziček tandem.
Mislim da je bil Abc design, kupila pa sem ga v Baby centru. Sploh si ne predstavljam, da bi bila brez njega. Starejši je spredaj sedel, malo se je lahko poležal nazaj, tako da je tudi on zaspal. Mlajši pa je zadaj ležal, kasneje pa tudi sedel. Ko sta kasneje oba sedela, je zadnji sedež nekoliko višji,  tako da se tudi zadaj kar dobro videlo. Vsaj mali se ni pritoževal.
Z njim sem šla povsod, sama z obema na sprehod, čez vsa vrata... V avto se je lepo zložil. In ker je bil starejši sin prvih 5 mesecev z mano doma (ni hodil v vrtec), smo veliko vsi skupaj hodili na dolge sprehode. Ne vem kako bi zdržal na bordu eno uro in več. Res mi ni žal, da sem si ga omislila.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
24.7.2009 21:55:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 15 mesecev razlike, voziček za dva
20.9.2009 21:40:04   
Mesečnica
Mi naš voziček, Hauckov Tandem, ki nam je dobro služil, zdaj prodajamo. Je pa takle, le v malo drugačni barvni kombinaciji (temno modra, zraven malce rdeče - obrobe)
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197322
Če koga zanima, naj me kontaktira preko ZS.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?