|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   puberteta-kar dva naenkrat
3.8.2009 8:44:49   
Jožica Č.
ima katera kar dva pubertetnika pri hiši in kako jih obvlada. Saj ni tako kruto samo ,pri nas punca renči in se samo jezi ,fant pa najbol veselo izkorišča in jo jezi .včasih je za pobegnit.Delata bol malo, ,čeprav imata veliko naloženega samo nič opravljenouser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
3.8.2009 14:49:08   
aluš
Joj, joj, joj. Jaz imam samo enega (12 let, smo šele na začetku user posted image ). Ampak ti nisem fovš. Našega "meče" vsak dan bolj. Res. Delal ne bi nič. Tisto kar ima standardno (že par let) po novem pozablja oz .je še čas po njegovih izjavah. Ne ve kaj naj dela, cel dan bi bil na comp. ali na potepu, rezerva je TV. Ko ga nažen stran, pa reče da nima kaj za delat. Mu naštejem pet opravil, ki so za naredit (posesat, avto posesat, sobo pospravit, cunje zložit ipd, nič hudega in težkega v glavnem) - to pa ne bi. Se mu ne da. Pove jasno in glasno, da se mu ne da. Za vsako stvar za ubogat, razpravlja z mano, tako, da sem zadnjič rekla, da se počutim kot na sodišču. Vse 10x obrazložit, pa zagovarjat. JAZ!!!!

Zdaj dva dni probam, da sploh ne bi razpravljala z njim, ampak ma mulc tako namazan jezik (jaz sem pa tud težko, zelo težko tiho tiho in poslušam komentarje), da mi prav dobro ne uspeva. Poleg tega ta vročina, pa še po dopustu sem še vsa na out, pa služba, se mi ne da z njim ubadat. Potem imamo pa še enega šest-letnika. Ta pa samo posnema. Pobere seveda samo kar je dobro zanj.


(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
3.8.2009 20:05:32   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: Jožica Č.

ima katera kar dva pubertetnika pri hiši in kako jih obvlada. Saj ni tako kruto samo ,pri nas punca renči in se samo jezi ,fant pa najbol veselo izkorišča in jo jezi .včasih je za pobegnit.Delata bol malo, ,čeprav imata veliko naloženega samo nič opravljenouser posted image user posted image user posted image


jp jaz, eden ravno 13 , eden ravno 15...enkrat kot rit in srajca, drugič pa tuljenje po hiši, kakšna brca, kej prileti v vrata...samo ko pa jaz ali mož kej rečeva sta pa v paktu spet.....kdo bi jih razumel

No glede dela sta pa pridna, tukaj ni komentarja...so pa seveda druge stvari ki nam lepšajo življenje....pohodi vn,  učenjeuser posted image , žurke...mah pestro mam uglavnem...nikoli dolgčas pri dveh odraščajočih hiperativnih fantih...user posted image

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
6.8.2009 6:42:00   
Jožica Č.
user posted image user posted image hvala bogu ,da nisem sama .sem že mislila da so vsi sončki pridni pa vidim da imamo ene kar izjeme .po drugi strani pa si mislim hvala bogu da sta zdrava .bomo že preživeli user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
6.8.2009 9:30:21   
aluš
Ma ja. Saj ni vedno tako hudo. Moram rečt, da včeraj sem bila zelo ponosna nanj.

Ta mali (star bo šest let) je nekaj zbolel, ala prehlad - kašlja, pa mal vročine, tam do 37.5 stopinj. Jaz sem morala v službo, ker sem ravnokar z dopusta in se komu lahko zmeša če me ne bi bilo, mož, ki ponavadi ostaja doma (lažje), pa tudi ravno včeraj ni mogel. Tako, da sta ostala sama. Je "pubertetnik" vse porihtal. Naredil mu je zajtrk, mu pomagal, da se je je oblekel, z njim reševal Zmajčka (da ni cel dan visel pred TV oz. računalnikom). Potem sta šla do mame (dve hiši naprej) na kosilo, pa nazaj domov. Pa lepo je bil z njim, sta bila noter, kot je bilo naročeno. Še celo en njegov kolega, ki je prišel, sta ga oba "varovala". Tamal je bil v nulo zadovoljen, in seveda zadevo že mal izkoriščal.

Tako je z našimi pubertetniki. Če je treba (ampak mora bit res mus, nema drugega spasa) zmorejo in znajo marsikaj. Če vidi, da ni 100% nujno, ne bo nič!!!

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
7.8.2009 7:15:07   
Jožica Č.
user posted image user posted image tudi jas včeraj v nulo presenečena-  čista hiša pospravljena ,tako da sem morala vzečer za zahvalo iti na sprehod z hčero(gre vsak dan z psički)ker je bilo res prijetno po celem dnevu dela prit domav v krasno pospravljeno hišo. pa saj tudi zmorejo nekaj ???? samo me smo baje same krive ,da je tako ker smo prave (tečke)user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
7.8.2009 7:16:19   
Jožica Č.
aluš zanimivo kar same sva pri pubertetnikih-a jih drugi nimajo ali pa skrivajo ????user posted image

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
7.8.2009 7:17:37   
Jožica Č.
ups sori ! še sanja je prisotna 

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
9.8.2009 14:58:49   
aluš
Ja Jožica Č., prav veliko jih zgleda res ni tukaj gor s pubertetniki. Čeprav je bila že pred časom (mislim, da ene pol leta) nazaj tukaj gor pobuda, da bi imeli svoj forum za  teme "pubertetnikov". Pa se nas je takrat mal več javil, čeprav nekega navala tud ni bilo. Ideja pa tudi ni zaživela. Pa bi lahko.

Ker je res. Majhni otroci -  majhne težave, veliko otroci,- velike težave. Še danes slišim sodelavko, ko sem jamrala da mi mali (mlajši bratec od pubertetnika) ponoči ne spi. Mi je rekla, tvoj je vsaj doma, jaz pa zato ne spim, ker ne vem ne kje je, ne kdaj pride. No, tako hudo pri nas še ni, toda tudi to nas še čaka. Čeprav upam, da bom vsaj vedela kje je, kadar ga ponoči ne bo doma. Se že zdaj trduim v to smer, da mi nekak zaupa, pa pove tisto, kar ve, da hočem vedet.


(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
9.8.2009 22:55:50   
Gina
Ja, pri nas je enako. Mulc izziva, mulka pa cvili. Kadar je en prijazen, ima drugi svoj dan in obratno. Včasih sta nemogoča, včasih pa prava angelčka. A ni to normalno? Vsaj meni se zdi.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
10.8.2009 20:22:03   
Jožica Č.
jaGina je to pomoje tudi normalno pa se mi zdi da je kar vredu če si izmenjamo kakšna dogajanja drugih,tak vsaj vemo da nimamo težav sami user posted image saj so zlati 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
11.8.2009 7:35:39   
*piškotek*
Pri nas imamo dve punci - ena je stara 15 let, druga 12 - prva je že kar globoko v puberteti, druga se ji bliža s svetlobno hitrostjo user posted image user posted image user posted image  No, pri nas pa še trenutno niti ni takih "razlik" med njima in se zaenkrat še kar dobro zastopita, bomo pa videli kaj nas čaka, ko bo še tamalo "zagrabilo"

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: puberteta-kar dva naenkrat
12.8.2009 6:22:57   
Jožica Č.
piškotek-mislim ,da pri vas nebo med njima kakšne krize ,ker sta obe punci.mi pa imamo enake starosti samo par,pa nam ni lahko .pa vseeno bo za preživet le da so doma iz šole ,da hodijo v šolo ,da ne špricajo ppouka ,nimajo možnosti niti po pouku-kadit, pit ind. kaj pa bo s punco sedaj ko gre v 1 letnik ?pa lahko samo upamo da bo v dobri družbi!!!!

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?