|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z mojo pubertetnico sva
15.8.2009 22:11:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Joj, decembrka, ti imas pa prav povsod probleme user posted image .

Naredi tako kot ti predlaga Raho, se mi zdi kul ideja :).

Raho, sanjski poklic zate-modna šoping spremljevalka za najstnice :). Do pubertete svoje bejbe bos taman profesionalka z izkusnjami user posted image .


Po tvoje jamram
po svoje iščem nasvete oz. dam drugim vedet, da sem tudi jaz včasih v ne veselem položaju
ampak vsaj nisem kot ti, ki svoj nos utakne povsod tam, kjer odprem temo in komentira
in pljuva po mojih vprašanjih in odgovorih.
Očitno uživaš v tem, ko drugi izpostavimo probleme oz, vprašanja ali pa si nam celo fouš, ker očitno nimaš kaj počet - ne v službi ne doma. Očitno mora biti tvoje življenje grozno dolgočasno.
Nikjer pa nisem zasledila na RR, da bi pisalo, ne sprašuj in ne jamraj, ne komentiraj.
In ja, bom,  odpirala bom teme, postavljala vprašanja, dajala odgovore.....








A ti je kdo rekel,, da jih ne rabis user posted image

Se ce socustvujem s tabo, ce usajas. Pac si v dnevu ali dveh samo jamrala, kaj cem sem pac opazila. Ampak vsak po svoje. Hb da nisi taka kot jaz, ves kaksen dolgcas bi bil user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Mič II -- 15.8.2009 22:13:38 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Z mojo pubertetnico sva
15.8.2009 22:20:08   
Anonimen
se mi zdi, da tudi če bi imela polno omaro krasnih oblačil, ne bi vedela, kaj naj obleče...

to je čas, ko si želi biti lepa in opažena na lep način.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Z mojo pubertetnico sva
15.8.2009 22:25:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jožica Č.

podpiram decemberko-komu pa ni všeč pa naj ne bere in naj nima komentatjev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sanjaj, sanjaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jožica Č.)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Z mojo pubertetnico sva
16.8.2009 16:14:26   
Jožica Č.
user posted image tudi meni je uspelo po dolgem času v petek, lep šoping in to 4 urni. Ne morem verjet .bil je očitno nori dan 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Z mojo pubertetnico sva
25.8.2009 17:47:01   
mala zirafa
Pa kaj so ti današnji otroci tako razvajeni???Meni kot otroku ne bi niti na pamet kaj takega padlo, da bi toliko zahtevala od staršev.Če smo se odpravli v shopping sem bla presrečna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Z mojo pubertetnico sva
25.8.2009 20:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Pa kaj so ti današnji otroci tako razvajeni???Meni kot otroku ne bi niti na pamet kaj takega padlo, da bi toliko zahtevala od staršev.Če smo se odpravli v shopping sem bla presrečna.


Če je razvajena ne vem, vem pa, da je dostikrat rekla, da ji ne rabim veliko kupovat, ker to veliko stane. In če  je videla hlače recimo za 30 - 40 eur , jih ni hotela probati. Po pregovarjanju z njo sem komaj zvedela, da zato, ker so predrage. Meni je pa itak važen, da ji pašejo in da jih bo nosila, seveda za cene v mejah normale, tudi ne hodimo v drage štacune.
O drugi hčeri bi se pa dalo govorit o zapravljanju ja, ampak to je že druga zgodba user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Z mojo pubertetnico sva
25.8.2009 23:42:32   
mala zirafa
Lepo da tako razmišlja.Vse bo minilo, brez skrbi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?